Jump to content
Dogomania

Dunia w DS,Tofik w DS,Rafik u szafirki od 13.07.18 ponownie szuka domu.Rafik od 04.08.18 w DS.Tofik 25.11.2022 za TM.


Anula

Recommended Posts

45 minut temu, szafirka napisał:

Dzisiaj rano dzwonił Pan spod Poznania w sprawie Teosia, powiedziałam, że Teoś jest zarezerwowany i poleciłam inne  psiaki, tzn. Rafiego i Tofika. Rodzina analizowała zdjęcia i nie mogą się zdecydować, Pan oddzwonił i powiedział, że w tygodniu wybiorą się w odwiedziny do nas, aby poznać chłopaków. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Dunia jak na razie nie wykazuje postępów - cały czas w legowisku z pyszczkiem w kącie :/

Będę trzymać kciuki za wizytę Państwa bo może cos z tego dobrego wyniknie...:)

Zastanawiam się nad zachowaniem Duni....Może jej coś dolega? W schronisku miała takie podkurczone te łapięta...Jutro Haniu zadzwonię to porozmawiamy bo być może trzeba będzie zrobić jakieś dodatkowe badania u weta

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Dzisiaj rano dzwonił Pan spod Poznania w sprawie Teosia, powiedziałam, że Teoś jest zarezerwowany i poleciłam inne  psiaki, tzn. Rafiego i Tofika. Rodzina analizowała zdjęcia i nie mogą się zdecydować, Pan oddzwonił i powiedział, że w tygodniu wybiorą się w odwiedziny do nas, aby poznać chłopaków. Zobaczymy co z tego wyniknie.

To kciuki na poklad!!!

Link to comment
Share on other sites

Haniu,byłam na giełdzie,kupiłam pluszaki.W poniedziałek wyślę paczkę.Kupiłam jeszcze smycz łańcuszkową to dołożę do pluszaków a także adresówki.

Może przeoczyłam,kiedy będą odwiedziny u weta? Chodzi mi o szczepienie i o wagę,wzrost.Czy psiaki zachowują już czystość w domu.

A za wszystkie psiaki trzymam kciuki.

Edit: doczytałam wet we wtorek.

Link to comment
Share on other sites

Widocznie dla Duni potrzeba więcej czasu.Nie wiadomo co ta malutka przeszła,być może bardzo tęskni za domem,jeszcze pamięta swoich właścicieli i stąd jej takie zachowanie.Każdy psiak jest inny i musi być traktowany indywidualnie.W przypadku Duni damy jej tyle czasu na normalność ile będzie potrzebowała.

Paczka z pluszakami wysłana.Mam nadzieję,że pluszaki powinny rozruszać towarzystwo,będą miały zajęcie i można się przytulić.Teraz parszywy czas jest dla strachulców,nie mogą długo przebywać na dworze.Każdy psiak nawet strachulec ożywia się na łonie przyrody bo ją kocha.

Dzięki Haniu za zdjęcia i wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj i z Hanią i z Piotrkiem,Dunia powolutku oswaja się z nową sytuacją i rozdzielenie jej z Miką na pewno było słuszne.Wczoraj już sama przyszła do miseczki z jedzeniem nie obawiając się obecności Hani :) Już stawia uszka do góry i zaczyna sie przemieszczać a nie tylko leży skulona w legowisku.Hania kilka razy dziennie jak przechodzi obok Duni to kładzie jej malutkiego smaczka / z ręki nie weźmie/ lub delikatnie pogłaszcze i odchodzi.Oswaja ją z ręką,która ma jej się zacząć kojarzyć z tym co dobre.Na dworze również nie czuje się wyluzowana.Zrobi co swoje i najchętniej czmychnąć pod krzaczek.Hania bierze ja na ręce i wnosi do domu.Bidulka przeszła w swoim życiu jakieś piekło,że tak bardzo chciała się wtopić w ziemię i być niewidzialna....:( Nie ma w niej agresji tylko strach więc miejmy nadzieję,że z czasem zaufa i zapomni o bezpowrotnej przeszłości.

Jak mi powiedział Piotrek Rafik poczuł się na tyle "u siebie",że zaczyna dominować,więc chyba raczej ds bez innych psiaków...Natomiast Tofik to isty ADHD.Wszędzie go pełno i śmiga z szybkością światła.Ds, z ludźmi aktywnymi i czasem,który będą mogli poświęcić na dłuższe spacery i zabawy,To takie pierwsze relacje po dotychczasowej obserwacji psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Był telefon do Hani w sprawie adopcji Rafiego .Pan Grzegorz z Lubonia, samotnie mieszkający w niedużym mieszkaniu.Miał psa 3 letniego,który odszedł w wieku 14 lat.Dzieci dorosłe i mieszkające oddzielnie.Pan aktywny i poświęcający dużo czasu na spacery i wędkowanie tylko brak towarzysza-przyjaciela.Rafi zapadł mu bardzo w serce i bardzo chciałby go adoptować.Z rozmowy wynika,że obeznany w sprawach żywienia,adresatki i nie spuszczania ze smyczy.

Myślę,że to raczej dobry dom ale nie wiem czy akurat dla Rafiego.Poprosiłam supergoga o przeprowadzenie wizyty i się zgodziła.Gosiu bardzo,bardzo dziękuję :) Termin będzie uzgodniony jutro.

Link to comment
Share on other sites

Nikt więcej nie dzwonił do mnie oprócz Pana z Lobonia.

Psiaki ostatnio zostały zaszczepione na choroby zakaźne, wcześniej były odrobaczone.

Rafi waży 17 kg, w kłębie ma 46 cm.

Tofik waży 13 kg, w kłębie ma 41 cm.

Dunię na razie nie męczyliśmy pomiarami.

Wiek określony przez naszego weta tak jak schroniskowego.

 

IMG_20180115_102447_800x600.jpg

IMG_20180116_193446_800x600.jpg

IMG_20180116_193457_800x600.jpg

IMG_20180116_193508_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, szafirka napisał:

Nikt więcej nie dzwonił do mnie oprócz Pana z Lobonia.

Psiaki ostatnio zostały zaszczepione na choroby zakaźne, wcześniej były odrobaczone.

Rafi waży 17 kg, w kłębie ma 46 cm.

Tofik waży 13 kg, w kłębie ma 41 cm.

Dunię na razie nie męczyliśmy pomiarami.

Wiek określony przez naszego weta tak jak schroniskowego.

 

IMG_20180115_102447_800x600.jpg

IMG_20180116_193446_800x600.jpg

IMG_20180116_193457_800x600.jpg

IMG_20180116_193508_800x600.jpg

Haniu za fryzjera jest błędnie wystawiony rachunek na 150zł,wychodzi 160zł.Chodzi mi o to abyś nie była stratna.Pamiętasz ile zapłaciłaś?

Dziś zrobiłam przelew 150,00zł+117,00zl=267,00zł.Gdyby co to krzycz o 10zł.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, szafirka napisał:

Nikt więcej nie dzwonił do mnie oprócz Pana z Lobonia.

Psiaki ostatnio zostały zaszczepione na choroby zakaźne, wcześniej były odrobaczone.

Rafi waży 17 kg, w kłębie ma 46 cm.

Tofik waży 13 kg, w kłębie ma 41 cm.

Dunię na razie nie męczyliśmy pomiarami.

Wiek określony przez naszego weta tak jak schroniskowego.

 

IMG_20180115_102447_800x600.jpg

IMG_20180116_193446_800x600.jpg

IMG_20180116_193457_800x600.jpg

IMG_20180116_193508_800x600.jpg

Zea dopłaci po 30 zł do każdego psiaka za szczepienie i odrobaczenie, czyli poproszę fakturę na 150 zł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Zea dopłaci po 30 zł do każdego psiaka za szczepienie i odrobaczenie, czyli poproszę fakturę na 150 zł.

Tola bardzo,bardzo dziękujemy.To u Hani w zapasie mamy 90,00zł,ponieważ dziś poszedł przelew do Hani.

Tola a dlaczego faktura ma opiewać kwotę 150,00zł?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...