Jump to content
Dogomania

Dunia w DS,Tofik w DS,Rafik u szafirki od 13.07.18 ponownie szuka domu.Rafik od 04.08.18 w DS.Tofik 25.11.2022 za TM.


Anula

Recommended Posts

14 minut temu, Tola napisał:

Wspaniała wiadomość, myślę, ze tym razem to jest TO!!!

Też tak myślę Martuniu :) Pani Agnieszka była bardzo przejęta całym procesem działań przed adopcyjnych,a teraz zorganizowaniem wyjazdu do hoteliku i najważniejszym: aby Rafik ich tylko polubił...!:) Cała rodzina powiadomiona i również niejako "wciągnięta" w tak ważne wydarzenie,jak adopcja Rafika.W domu małe przemeblowanie na legowisko ale i tak decyzja i wybór miejsca będzie należeć do przyszłego członka rodziny :)

Każda adopcja psa, to dla nas bardzo ważne i wielkie wydarzenie i tym bardziej cieszy,że przyszły ds również z wielkim zaangażowaniem i przejęciem do tego podchodzi.W tym przypadku,właśnie  właśnie tak to odebrałam :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo się cieszę, że Rafik ma dom!! 

Bogusiu, zdjąć ogłoszenie?

Asieńko myślę,że tak :) Niech Hania ma trochę wytchnienia bo jednak ludzie dzwonią...Do dwóch domów jeszcze dzwoniłam ale nic naprawdę godnego uwagi i polecenia

Anula musi jeszcze wykasować w tytule apel o wizytę....:)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Rafik trafi do młodych i wrażliwych ludzi. Bardzo mnie ujęli chęcią pojechania po Rafika :) To nieczęsty przypadek! Rafiku, teraz twój ruch: zaprezentuj się pięknie przy spotkaniu, mam nadzieję, że przypadniecie sobie wszyscy do serca :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogusiu, masz życzenie aby podmienić na konkretnego pieska? Jeszcze jest wyróżnienie...

Jeśli nie, to chętnie bym podmieniła na ogloszenie Maxa, jemu juz sie wyróżnienie skończyło..

Czekam na decyzję..

 

Podmień Asiu na Maxa,bo naprawdę potrzebuje ogłoszenia wyróżnionego.

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, agat21 napisał:

Bardzo się cieszę, że Rafik trafi do młodych i wrażliwych ludzi. Bardzo mnie ujęli chęcią pojechania po Rafika :) To nieczęsty przypadek! Rafiku, teraz twój ruch: zaprezentuj się pięknie przy spotkaniu, mam nadzieję, że przypadniecie sobie wszyscy do serca :)

To prawda,Agatko! :) Teraz oby wszystko dobrze się poukładało i Raficzek mógł wyruszyć do swojego ds :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Super! Tak czulam ;)

Na jakiego psiaka podmienic dwa olx u mnie?

Izuniu,podmień na jakiegoś pod Twoją opieką,czy innego,który potrzebuje ogłoszeń.Ja mam też dylemat i nie mam pojęcia któremu psiaczkowi są potrzebne ogłoszenia na Wrocław.Mamy rodzinkę do ogłaszania ale nie w tej chwili.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Bogusik napisał:

To prawda,Agatko! :) Teraz oby wszystko dobrze się poukładało i Raficzek mógł wyruszyć do swojego ds :)

Bogusik podpowiedz P.Agnieszcze aby wzięła legowisko,psiaki bardzo lubią jechać z tyłu w legowisku na siedzeniu(a jeszcze lepiej jak osoba obok siedzi) no i koniecznie wodę i na postoju najpierw smycz w rękę a później otwieranie drzwi.Rozgałęźnik przypięty do smyczy, obroży i szelek.Gdyby Rafik im czmychnął na postoju do lasu to chyba bym zawału dostała.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Anula napisał:

Izuniu,podmień na jakiegoś pod Twoją opieką,czy innego,który potrzebuje ogłoszeń.Ja mam też dylemat i nie mam pojęcia któremu psiaczkowi są potrzebne ogłoszenia na Wrocław.Mamy rodzinkę do ogłaszania ale nie w tej chwili.

Dziekuje Anulko to bym podmienila na moja Freske a potem jak bedzie potrzebne ogloszenie dla rodzinki to zrobie i wyroznie ze swoich

Trzymam kciuki mocno za Rafika

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Anula napisał:

Bogusik podpowiedz P.Agnieszcze aby wzięła legowisko,psiaki bardzo lubią jechać z tyłu w legowisku na siedzeniu(a jeszcze lepiej jak osoba obok siedzi) no i koniecznie wodę i na postoju najpierw smycz w rękę a później otwieranie drzwi.Rozgałęźnik przypięty do smyczy, obroży i szelek.Gdyby Rafik im czmychnął na postoju do lasu to chyba bym zawału dostała.

O wszystkim jeszcze dopowiem, podczas kolejnej rozmowy z p.Agnieszką :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Dziekuje Anulko to bym podmienila na moja Freske a potem jak bedzie potrzebne ogloszenie dla rodzinki to zrobie i wyroznie ze swoich

Trzymam kciuki mocno za Rafika

Izuniu ja zapłacę za wyróżnienie rodzinki.Będę bardzo wdzięczna za ogłoszenia.Chcę Tobie bardzo podziękować za ogłoszenia Rafika a także Alaskan malamutte.Bardzo,bardzo pomogłyście Rafikowi.Jestem Wam ogromnie wdzięczna.

Rafik będzie miał wspaniały dom.Jestem przekonana,że będzie tam szczęśliwy.I ja też jestem szczęśliwa i cieszę się ogromnie.Nie mogę doczekać się kiedy Rafik pojedzie do swojego już na zawsze domku.

Porażkę,powrót z adopcji bardzo przeżyłam(Bogusia zapewne mnie miała dość w tym momencie).Rafik nie zasłużył sobie na taki stres jaki przeszedł.Nie wiem czy nadal jeszcze myśli,że to tylko tymczasowo przebywa gdzie indziej i wróci do P.Grzegorza.

Jestem przekonana,że P.Agnieszka i jej TZ zrobią wszystko aby Rafik zapomniał o niefortunnej adopcji.Z opisu wynika,że to są wspaniali ludzie o wielkim sercu i Rafikowi nic nie zabraknie.On kocha psie zabaweczki a więc zapewne tego też nie zabraknie mu.

49 minut temu, Bogusik napisał:

O wszystkim jeszcze dopowiem, podczas kolejnej rozmowy z p.Agnieszką :)

Dziękuję.P.Agnieszka chyba wie,że Rafik kocha zabawki.

Piszę o tym wszystkim aby czegoś nie zapomnieć i jak najwięcej przekazać adoptującym.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Anula napisał:

 

Jestem przekonana,że P.Agnieszka i jej TZ zrobią wszystko aby Rafik zapomniał o niefortunnej adopcji.Z opisu wynika,że to są wspaniali ludzie o wielkim sercu i Rafikowi nic nie zabraknie.On kocha psie zabaweczki a więc zapewne tego też nie zabraknie mu.

Dziękuję.P.Agnieszka chyba wie,że Rafik kocha zabawki.

Piszę o tym wszystkim aby czegoś nie zapomnieć i jak najwięcej przekazać adoptującym.

Wszystko dzisiaj Anulko przekazałam, chociaż wiele nie musiałam bo p.Agnieszka odnalazła wątek i sobie wszystko przeczytała:) Właśnie sporo czasu poświęca wyszukaniem odpowiedniej wyprawki dla Rafika:)

Państwo zdecydowali,że pojadą po Raficzka w sobotę i są umówieni z Hanią w godzinach 12-13.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam wiadomość od p.Agnieszki,że Toficzkowa wyprawka gotowa :)Pozwolę sobie wstawić listę poczynionych zakupów :)

 dla Rafika, mamy:

obrożę, smycz (8M Flexi z dodatkowym zapięciem do obroży), szelki do jazdy samochodem Kardiff (takie oddychające 3D), mata do samochodu Kardiff, fotelik do samochodu Golden Dog, szczotkę dwustronną KERBL, zabaweczki, karma Husse Optimal 15kg +1 puszka Husse + 1 puszka Animonda, smakołyki Husse Bravo, smakołyki DENTAL Husse L, obroża przeciw kleszczom i innym Foresto, miseczki na wodę i jedzonko do domu i pracy,  woreczki na psie sprawy,miska składana na wodę do samochodu,adresówka ;)

Pani Agnieszka nie zapomniała o naszych psiakach i jutro zostanie  przekazany Hani podarunek :) Pani Agnieszko z całego serca dziękujemy! :)

2 x puszka Animonda 400 g

smakołyki Husse Bravo,

smakołyki Husse DENTAL S,

2 zabaweczki

rolka woreczków na psie sprawy ;)

Państwo wyjechali dzisiaj ok 15 Mają przenocować gdzieś na trasie i jutro wyruszyć do hoteliku na spotkanie z Rafikiem :).Miejmy nadzieję,że wszystko będzie dobrze i wyruszą w podróż powrotną do domku,z Raficzkiem na pokładzie :) Jutro dzień pełen emocji dla nas wszystkich i trudno będzie spokojnie wysiedzieć w oczekiwaniu na wiadomości....:)

Trzymam mocno kciuki i życzę szerokiej drogi!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...