Jump to content
Dogomania

Dunia w DS,Tofik w DS,Rafik u szafirki od 13.07.18 ponownie szuka domu.Rafik od 04.08.18 w DS.Tofik 25.11.2022 za TM.


Anula

Recommended Posts

7 minut temu, szafirka napisał:

Za SPA zapłaciłam 70 zł, za weta jeszcze nic, wystawią nam fakturę na koniec leczenia. Jak najbardziej możemy rozliczyć się na początku przyszłego miesiąca.

Haniu w takim razie odliczę pieniążki pozostałe u Ciebie i zrobię przelew za SPA.Będą przynajmniej wyzerowane.

Napisałam pw,nie odczytałaś jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam z córką pani z Cieszyna,która jest zainteresowana adopcją Rafika.Pani jest na emeryturze l.62, mieszka w kamienicy z wyjściem na ogrodzony ogród.Obecnie jest w Norwegii i wraca w poniedziałek, dlatego w jej imieniu wstępnie rozmawiałam z jej córką,która jest zootechnikiem weterynarii.Mama miała kudłatego pieska,który był u niej do końca tzn.18lat i odszedł ze starości za TM.Niczego mu nie brakowało a mama troszczyła się o niego i zapewniała wszystko czego tylko potrzebował.Według córki jest kobietą bardzo energiczną,aktywną,lubiącą spacery,więc  zapewni Rafikowi dużo ruchu+ czas wspólnego przebywanie w ogrodzie.Córka wraz z narzeczonym i 3 letnim synkiem mieszkają nie daleko i są niemalże co dziennie u mamy.Synek Igorek wychowywany jest w miłości do zwierząt i odpowiedniego do nich podejścia i zachowania.Opowiedziałam całą historię Rafika nic nie omijając i pani Małgosia min mi powiedziała,że Rafi musiał się chyba nudzić skoro próbował ucieczek.W rodzinie u cioci jest terierek i wszyscy dobrze wiedzą,że to charakterne pieski,o łowieckich zapędach, potrzebujące sporo ruchu i uwagi człowieka.Oczywiście otrzymałam zapewnienie,że w razie potrzeby  zajmie się Rafikiem,a także z racji swojego zawodu będzie miał zapewnioną odpowiednią opiekę medyczną

Panią Małgosię odebrałam bardzo pozytywnie,natomiast z jej mamą będę rozmawiać we wtorek.Wstępnie zrobiłam rozeznanie co do wizyty p/a i w tej sprawie będę dzisiaj rozmawiać z Nilson.Bardzo dziękuję WiosnaA za pomoc w tej sprawie :)

Był też drugi sensowny odzew z okolic Międzyrzecza woj. lubuskie.Małżeństwo na emeryturze mieszkające w domku z ogrodem.Tu również opowiedziałam historię Rafika i pani jednak po wysłuchaniu miała obawy czy sobie poradzi,gdyby Rafik  próbował ucieczek.W sumie stanęło na tym,że tak jak radziła córka, pojadą do przytuliska i może tam na miejscu wybiorą jakiegoś pieska.Myślę,że choć nie dla Rafika,to też jest dobry domek  dla  psiaka z innym charakterem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

 Był też drugi sensowny odzew z okolic Międzyrzecza woj. lubuskie.Małżeństwo na emeryturze mieszkające w domku z ogrodem.Tu również opowiedziałam historię Rafika i pani jednak po wysłuchaniu miała obawy czy sobie poradzi,gdyby Rafik  próbował ucieczek.W sumie stanęło na tym,że tak jak radziła córka, pojadą do przytuliska i może tam na miejscu wybiorą jakiegoś pieska.Myślę,że choć nie dla Rafika,to też jest dobry domek  dla  psiaka z innym charakterem.

To super wieści o Rafiku.

A czy państwo z Międzyrzecza nie zainteresowaliby się Forestem? On już tak długo "kwitnie" u Murki?

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

To super wieści o Rafiku.

A czy państwo z Międzyrzecza nie zainteresowaliby się Forestem? On już tak długo "kwitnie" u Murki?

Pani nie zapytała czy mamy jakiegoś innego pieska do adopcji i bardziej obstawała za pojechaniem do przytuliska,zobaczeniu psiaków w realu i ocenie reakcji.To bardzo miła osoba i chętnie podam nr telefonu gdyby ktoś chciał jej polecić innego pieska.Obecnie ma jeszcze 14 letniego pieska z rakiem wątroby i wie,że niedługo odejdzie za TM i bardzo to będzie smutne i trudne rozstanie.Nie wyobraża sobie życia bez psiego towarzysza stąd decyzja o adopcji drugiego pieska.Piesek spał z nimi w łóżku ale ze względu na jego stan i potrzebę wygody i spokoju,śpi w swoim legowisku.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Bogusik napisał:

Pani nie zapytała czy mamy jakiegoś innego pieska do adopcji i bardziej obstawała za pojechaniem do przytuliska,zobaczeniu psiaków w realu i ocenie reakcji.To bardzo miła osoba i chętnie podam nr telefonu gdyby ktoś chciał jej polecić innego pieska.Obecnie ma jeszcze 14 letniego pieska z rakiem wątroby i wie,że niedługo odejdzie za TM i bardzo to będzie smutne i trudne rozstanie.Nie wyobraża sobie życia bez psiego towarzysza stąd decyzja o adopcji drugiego pieska.Piesek spał z nimi w łóżku ale ze względu na jego stan i potrzebę wygody i spokoju,śpi w swoim legowisku.

Oczywiście poproszę o telefon na priv. Tak myślę czy nie powinnaś najpierw spytać Pani czy zgadza się na przekazanie telefonu mnie w celu zaprezentowania jej Foresta. Wszędzie próbuję go zaprezentować.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Oczywiście poproszę o telefon na priv. Tak myślę czy nie powinnaś najpierw spytać Pani czy zgadza się na przekazanie telefonu mnie w celu zaprezentowania jej Foresta. Wszędzie próbuję go zaprezentować.

Pw wysłane :)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Oczywiście poproszę o telefon na priv. Tak myślę czy nie powinnaś najpierw spytać Pani czy zgadza się na przekazanie telefonu mnie w celu zaprezentowania jej Foresta. Wszędzie próbuję go zaprezentować.

Państwo wraz z córką byli wczoraj w schronisku i zarezerwowali małą sunię po sterylce,która będzie do odbioru w środę.Fajnie,że zechcieli dać dom bezdomniakowi i myślę,że sunia będzie miała u nich bardzo dobrze.Pani mi powiedziała,że z wyglądu jest bardzo podobna do rezydenta.

Link to comment
Share on other sites

Troszkę szkoda Foresta ale bardzo dobrze, że sunia ze schroniska otrzymała dobry domek. Przepraszam, że tak do Rafika wtrąciłam się z Forestem, juz uciekamy. Kochanemu Rafikowi życzę żeby domek w Cieszynie wypalił tym razem na zawsze:)

                                                                                                           motyl-ruchomy-obrazek-0378.gif

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U mnie ogłoszenie Rafika wygląda tak:

 

Od: 19 lip 
Do: 12 sie

738267969_6_94x72_sliczny-rafik-w-typie-

Śliczny Rafik w typie foksteriera do ado...

Za darmo

  11
 Promowane do 12 sie
Statystyki
 Wyświetleń: 206
 Tel: 20
 Obserwuje: 64
 
 

wyświetlenia zeruję systematycznie, jak przekroczona jest liczba 400 (ostatnio zerowałam 19.07)

 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny czy już coś się wykluło w sprawie adopcji Rafika? do mnie w ostatnim czasie pisały dwie albo 3 osoby o niego. Odpisuje krótko (ale serdecznie :)) i proszę o kontakt telefoniczny. Zwłaszcza jeden mail mniej ujął .. czy ktos dzwonił jeszcze ?

Napiszcie coś :D

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziewczyny czy już coś się wykluło w sprawie adopcji Rafika? do mnie w ostatnim czasie pisały dwie albo 3 osoby o niego. Odpisuje krótko (ale serdecznie :)) i proszę o kontakt telefoniczny. Zwłaszcza jeden mail mniej ujął .. czy ktos dzwonił jeszcze ?

Napiszcie coś :D

Ja jak na razie nic nie wiem.Kontakt z Bogusik ma Hania.Hani zostało przekazane,że nie ma odrzucać innych sensownych domków.

Wczoraj Bogusik rozmawiała z panią z Cieszyna o adopcji Rafika ale nie wiem jaki jest wynik rozmowy,czy na tak,czy na nie.

Poczekajmy na wpis Bogusik.

Izuniu bardzo dziękuję za informacje.Jeżeli ujął Ciebie jeden mail to może to jest ten właściwy domek i odezwał się do Hani?

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Anula napisał:

Izuniu bardzo dziękuję za informacje.Jeżeli ujął Ciebie jeden mail to może to jest ten właściwy domek i odezwał się do Hani?

ten mail:

Dzień dobry! Mamy na imię Szymek i Monika. Jesteśmy synem i mamą. Zainteresowało nas ogłoszenie opisujące Rafika i chcielibyśmy go poznać. Mieszkamy w Zielonej Górze (Zawada). Mamy już 3-letniego pieska Tropka rasy mieszanej. Proszę napisać kiedy możliwe jest zobaczenie zwierzęcia? Pozdrawiamy! Monika i Szymek

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

ten mail:

Dzień dobry! Mamy na imię Szymek i Monika. Jesteśmy synem i mamą. Zainteresowało nas ogłoszenie opisujące Rafika i chcielibyśmy go poznać. Mieszkamy w Zielonej Górze (Zawada). Mamy już 3-letniego pieska Tropka rasy mieszanej. Proszę napisać kiedy możliwe jest zobaczenie zwierzęcia? Pozdrawiamy! Monika i Szymek

To raczej nie koniecznie jest dobry dom bo samotna osoba z dzieckiem.

Z opisu P.Grzegorza wynika,że Rafik doskonale czuł się w domu z ogrodem u syna(pełna rodzina).

Może przypomnę,P.Grzegorz(samotny),bardzo często bywał u syna,synowej,dwoje dzieci,dom ze sporym ogrodem.Rafik tam się czuł bardzo dobrze.Uciekał P.Grzegorzowi,ponieważ prawdopodobnie tęsknił za tym miejscem i ludźmi.Rafik przy jakiejś  ucieczce chciał wsiąść do autobusu.Widzieli go ludzie.P.Grzegorz jeździł z Rafikiem autobusem do syna.

Nie chcemy patrzeć w jedną stronę(jeżeli chodzi o dom),chcemy też zaspokoić potrzeby Rafika aby czuł się szczęśliwy w nowym domu.

Z wcześniejszych informacji Hani wynika,że Rafik po rozkręceniu się w hoteliku,próbował rządzić a więc nie wiem,czy to byłby dobry pomysł np.drugi pies w domu.W moim tekście ja napisałam,że raczej domek bez innych zwierząt,tak na wszelki wypadek.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Anulko ja nie dyskutuje z Wami jalki dom jest dobry dla Rafika

Napisalam Pani zeby kontaktowala sie telefonicznie bo ja tylko pomagam oglaszac

Mnie ten mail ujal. I tyle :)

Izyniu bardzo fajnie,że wstawiacie tu sensowne zapytania z olx :) Pytałam Hanię,czy ktoś dzwonił z Zielonej G. ale mi odpisała,że niestety nie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...