Jump to content
Dogomania

Dunia w DS,Tofik w DS,Rafik u szafirki od 13.07.18 ponownie szuka domu.Rafik od 04.08.18 w DS.Tofik 25.11.2022 za TM.


Anula

Recommended Posts

14 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Kolejne dwa zapytania na olx...pan Przemek bardzo się "dobija"....ciekawe, czy zadzwoni...

Asieńko Kochana,bardzo dziękuję za ciągłe wiadomości.

U mnie na OLX Wrocław zapadła totalna cisza,nikt nie pyta.Natomiast oglądalność się zwiększa.

Statystyki
 Wyświetleń: 2213
 Tel: 19
 Obserwuje: 40
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, wyzeruj oglądalność. Ja już dwa razy zerowałam. 

U mnie to działa tak: im mniejsza ogladalność tym wejść i zapytań więcej.

Widze ze mamy ta sama metode:) ja tez zeruje zawsze jak ogladalnosc przekroczy 100 albo jak odswiezam ;)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, wyzeruj oglądalność. Ja już dwa razy zerowałam. 

U mnie to działa tak: im mniejsza ogladalność tym wejść i zapytań więcej.

 

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Widze ze mamy ta sama metode:) ja tez zeruje zawsze jak ogladalnosc przekroczy 100 albo jak odswiezam ;)

Dzięki za podpowiedź zaraz wyzeruję.Całe życie człowiek się uczy i to prawda jest.

19 minut temu, Onaa napisał:

Dopiero doczytałam że Rafik wrócił z adopcji , eh :(.

No tak,mamy zmartwienie i żal,który tkwi.Rafik nie powinien być tak skrzywdzony.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam taki wpis na olx:

Dobry wieczór
Rafik jest miłym towarzyszem.ktory .wzbogaci Moje życie.
Proszę o kontak telefonicznyu 576199490
Jolanta P

 

P.Jola powinna sama pofatygować się i zadzwonić do Hani a nie naciąga Hanię na koszt rozmowy.

Rafik nie wzbogaci P.Joli życia.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam niemiłą informację od Hani,że wczoraj ukazało się ogłoszenie Rafika z tekstem,że Rafik przebywa w Poznaniu i zostanie niedługo przewieziony do Nowej Soli.Pani powiedziała,że zablokuje Hanię.

Nie wiem,kto wstawił taki tekst i zrobił ogłoszenie.Sprawdziłam teksty i wszystkie są z podanym pobytem Rafika tj,w Hoteliku w Nowej Soli.

Bardzo proszę jeżeli taki tekst jest o zmianę pobytu.Także proszę o ujawnianie się kto jeszcze robi ogłoszenia dla Rafika.

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Anula napisał:

Dostałam niemiłą informację od Hani,że wczoraj ukazało się ogłoszenie Rafika z tekstem,że Rafik przebywa w Poznaniu i zostanie niedługo przewieziony do Nowej Soli.Pani powiedziała,że zablokuje Hanię.

Nie wiem,kto wstawił taki tekst i zrobił ogłoszenie.Sprawdziłam teksty i wszystkie są z podanym pobytem Rafika tj,w Hoteliku w Nowej Soli.

Bardzo proszę jeżeli taki tekst jest o zmianę pobytu.Także proszę o ujawnianie się kto jeszcze robi ogłoszenia dla Rafika.

????

Gdzie to ogloszenie sie ukazalo? Na fb? I dlaczego ktos mialby blokowac Hanie? I podawac nieprawdziwe informacje? Nic z tego nie rozumiem :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Anula napisał:

Dostałam niemiłą informację od Hani,że wczoraj ukazało się ogłoszenie Rafika z tekstem,że Rafik przebywa w Poznaniu i zostanie niedługo przewieziony do Nowej Soli.Pani powiedziała,że zablokuje Hanię.

Nie wiem,kto wstawił taki tekst i zrobił ogłoszenie.Sprawdziłam teksty i wszystkie są z podanym pobytem Rafika tj,w Hoteliku w Nowej Soli.

Bardzo proszę jeżeli taki tekst jest o zmianę pobytu.Także proszę o ujawnianie się kto jeszcze robi ogłoszenia dla Rafika.

No jestem w szoku!!! Moje ogloszenie jest na Poznań, ale ja nic takiego nie napisałam!! Wszystkie zapytania wklejam na forum..no oprócz tego jednego...

Link to comment
Share on other sites

A może ktoś myśli , że skoro pies jest ogłaszany na Poznań to i fizycznie jest w Poznaniu. Ja zawsze w ogłoszeniu piszę w jakim mieście jest pies a i tak wiele osób jest zdziwionych ze nie w tym mieście, gdzie ukazało się ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Sara2011 napisał:

A może ktoś myśli , że skoro pies jest ogłaszany na Poznań to i fizycznie jest w Poznaniu. Ja zawsze w ogłoszeniu piszę w jakim mieście jest pies a i tak wiele osób jest zdziwionych ze nie w tym mieście, gdzie ukazało się ogłoszenie.

Saro, to moje ogloszenie dla Rafika na Poznań: 

Rafik to ok 4,5 letni fantastyczny psiak w typie foksteriera. Jest niesamowicie pozytywny, kontaktowy, lgnący do człowieka. Uwielbia być w centrum uwagi, chętnie nawiązuje kontakt z ludźmi, tymi dużymi, starszymi i małymi. Będzie wspaniałym towarzyszem dla całej rodziny bez względu na WIEK jej członków. Jest wesoły i energiczny, chętnie aportuje, uwielbia zabawki. Ma niespożyte pokłady energii, dlatego przyszły właściciel powinien być osobą aktywną, lubiącą ruch. 
Rafik potrafi chodzić na smyczy, zachowuje czystość w domu. 
Jest wykastrowany, zachipowany i zdrowy, posiada aktualną książeczkę zdrowia. Czeka na dom w Hotelu dla psów w Nowej Soli. Więcej informacji pod podanym numerem telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Może to jakaś fiśnięta baba i autentycznie myślała,że Rafik jest w Poznaniu.Ne wiem dlaczego powiedziała Hani,że ogłoszenie wyszło wczoraj.Ogłoszenia te które myśmy robiły wyszły 12 i 13.07.

Rafik już od 13.07 był w hotelku.Ja jedynie zrobiłam ogłoszenie 12.07 wieczorem wiedząc,ze Piotrek pojedzie po Rafika 13.07.

Nie wiem także skąd taki teks,że Rafik przebywa w Poznaniu i niedługo zostanie przewieziony do Nowej Soli.Wygląda na to,że ktoś poznał historię Rafika i ogłosił z takim tekstem bo nie wiem jak to inaczej rozumieć.

Uspokoiłam Hanię,że nie może baba zablokować jej,jedynie tego kto umieścił ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Anula napisał:

Nie wiem także skąd taki teks,że Rafik przebywa w Poznaniu i niedługo zostanie przewieziony do Nowej Soli.Wygląda na to,że ktoś poznał historię Rafika i ogłosił z takim tekstem bo nie wiem jak to inaczej rozumieć.

Uspokoiłam Hanię,że nie może baba zablokować jej,jedynie tego kto umieścił ogłoszenie.

to samo pomyślałam...jakby ogłosił go ktoś kto zna jego historie. A z zablokowaniem- może to zrobić tylko olx i musi miec powody. Oczywiście może zablokować tylko tego kto ogłoszenie wystawił.

Ale dziewczyny- i tak dziwne, bo jak w wyszukiwarce olx wpisać "RAFIK" to wyskakuja tylko nasze ogłoszenia...nic ponad to- sprawdziłam:(

Link to comment
Share on other sites

Powiem fryzjerce, by postarała się obciąć Rafika tak samo.

Sprawdzałam numery i Pani Jolanta zadzwoniła do mnie, ale chyba jednak rzeczywiście Rafik nie wzbogaci jej życia, ponieważ zupełnie nie kojarzę rozmowy.

Baaaardzo dużo odbieram beznadziejnych telefonów i mimo ciemnoty staram się być grzeczna. Ta baba z blokowaniem darła się na mnie, jakbym nie wiadomo co jej zrobiła. Ehhh, czekam na konstruktywną rozmowę :)

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio moja znajoma miała podobną historię... ogłaszam jej Myszkę, tymczasowiczkę na - zgodnie z jej prośbą - Kraków (psiak jest w lubelskim). W ogłoszeniu jest wyraźnie podane, że psiak przebywa tu i tu, a nie w Krakowie. Nawet napisane z dwa razy. I co? Baba zadzwoniła i też zaczęła szantażować, że moja znajoma jest oszustką, bo pies miał być w Krakowie... a potem jak dowiedziała się, że źle przeczytała to twardo stała przy swoim... krzyczała, że moja znajoma jest oszustką i manipulantką, bo ogłasza psa nie tam, gdzie trzeba, że okłamuje itd... żadne tłumaczenia nie działały, jeszcze bardziej babę rozwściekały... i że ona to zgłosi; że moja znajoma tego pożałuje... znajoma oznajmiła grzecznie, że rozmowa się nagrywa i chętnie zgłosi policji nękanie - po czym się rozłączyła i zablokowała nr.
Fundacja Judyta ostatnio też była straszona przez jakieś baby, bo chciały rasowca JUŻ, TERAZ.

Ludzie toksyczni są wszędzie - nie czytają opisów i są roszczeniowi, łaskawcy tacy: chcą "uratować" psa, im się to należy.
Nie przejmujcie się tym. Oni są nieszkodliwi z reguły, tylko napsują krwi. Krowa co dużo ryczy, mało mleka daje ;). Głowa do góry.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2018 o 15:36, Anula napisał:

Może to jakaś fiśnięta baba i autentycznie myślała,że Rafik jest w Poznaniu.Ne wiem dlaczego powiedziała Hani,że ogłoszenie wyszło wczoraj.Ogłoszenia te które myśmy robiły wyszły 12 i 13.07.

Rafik już od 13.07 był w hotelku.Ja jedynie zrobiłam ogłoszenie 12.07 wieczorem wiedząc,ze Piotrek pojedzie po Rafika 13.07.

Nie wiem także skąd taki teks,że Rafik przebywa w Poznaniu i niedługo zostanie przewieziony do Nowej Soli.Wygląda na to,że ktoś poznał historię Rafika i ogłosił z takim tekstem bo nie wiem jak to inaczej rozumieć.

Uspokoiłam Hanię,że nie może baba zablokować jej,jedynie tego kto umieścił ogłoszenie.

Mnie się wydaje, że kobieta z tych niecierpliwych - zobaczyła ładnego psa, chciała go mieć jeszcze tego samego dnia; nie przeczytała tekstu tylko od razu zadzwoniła.

A jak usłyszała, że jednak to nie takie proste i jeszcze pies nie tam, gdzie się spodziewała, to nerwy puściły i wyładowała się na biednej Hani.

Link to comment
Share on other sites

Rafi był dzisiaj u fryzjera. Został wykąpany i ostrzyżony. Fryzjerka podczas czyszczenia uszu zauważyła, że w środku jest za dużo wydzieliny, więc Rafi od fryzjera pojechał od razu do weta. Okazało się, że rzeczywiście uszka zaatakowały drożdżaki. Dostaliśmy lekarstwa do wkrapiania i mamy się zgłosić na kontrolę za ok. 2 tygodnie. Rafiego nie bolą uszy, nie trzepie nimi, nie protestował podczas ich czyszczenia i zakrapiania.

Odebrałam dość obiecujący telefon od domku chętnego na Rafika. Dane przekażę zaraz Bogusik.

received_1048553585303327_800x600.jpeg

received_1048553615303324_800x600.jpeg

received_1048553658636653_800x600.jpeg

received_1048553695303316_800x600.jpeg

received_1048553725303313_800x600.jpeg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...