Jump to content
Dogomania

Dunia w DS,Tofik w DS,Rafik u szafirki od 13.07.18 ponownie szuka domu.Rafik od 04.08.18 w DS.Tofik 25.11.2022 za TM.


Anula

Recommended Posts

Jestem po rozmowie z p.Basią i muszę przyznać,ze tak jak i Hania tak i ja uważam,że jest wyjątkową osobą.Pani ma 61lat,jest na emeryturze i mieszkała we Wrocławiu a od 11lat mieszka we wsi Kotlarka 11km od Milicza.Ma niewielki domek z dużą powierzchnią ogrodową i uprawną.Wszystko ogrodzone i wydzielone.Ma 3 przygarnięte psiaki,które biegają wolno i nie są zwolennikami przebywania w domu.Dwa lata temu odszedł za TM mały Kajtuś wzięty ze schroniska.Pół życia pracowała z końmi i ma bardzo wielu dobrych znajomych w gronie weterynarzy.Dlaczego Dunia? Szukała pieska niedużego tak aby mogła go w razie czego wnieść np. do samochodu lub w razie potrzeby wynosić do pobliskiego parku na spacer,jeżeli będzie chciał to żeby spał z nią w łóżku...Wie wszystko o Duni i usłyszawszy jej dramatyczna przeszłość, tym bardziej chciałaby dać jej spokojny i dom,w którym nie będzie zmuszana do czegoś,czego sama nie zechce.O usunięciu śrutu sama zagadnęła i powiedziała,że jak Dunia się u niej zaaklimatyzuje to jesienią zrobi konsultacje u dobrego chirurga.Nie chce jej na już stresować aby nie kojarzyła sobie jej z czymś nie zbyt przyjemnym,czyli operacją.Syn,który mieszka we Wrocławiu podpisuje się pod decyzją mamy i gdyby coś się stało, zapewnia opiekę suni.Pani Barbara mi powiedziała,że to świadoma decyzja i nie ma opcji zwrotu Duni.Jej  poprzednie psiaki i te obecne mają też swoje różne przywary i nigdy nie pomyślała o tym by któregoś oddać.Rozmawiając z Panią miałam wrażenie,że jest jak by jedną z nas....:)

SZUKAMY KOGOŚ DO WIZYTY P/A W KOTLARKA 11KM OD MILICZA!

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kiedyś była dziewczyna na Dogo z Milicza.Miała berneńskie psy pasterskie swoje i także była Dt dla tych psiaków.Był kiedyś jej wątek.Czy to nie była nawet dziewczyna z Fundacji?Czy ktoś z dawniejszych dogomaniaków pamięta nick?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Kiedyś była dziewczyna na Dogo z Milicza.Miała berneńskie psy pasterskie swoje i także była Dt dla tych psiaków.Był kiedyś jej wątek.Czy to nie była nawet dziewczyna z Fundacji?Czy ktoś z dawniejszych dogomaniaków pamięta nick?

Chyba ElzaMilicz. Fundacja Pasterze. Na stronie fundacji są podane dane kontaktowe: KLIKNIJ

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Kiedyś była dziewczyna na Dogo z Milicza.Miała berneńskie psy pasterskie swoje i także była Dt dla tych psiaków.Był kiedyś jej wątek.Czy to nie była nawet dziewczyna z Fundacji?Czy ktoś z dawniejszych dogomaniaków pamięta nick?

 

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Anulko, właśnie znalazłam na jednym z wątków w Grupie "Berneński pies pasterski":

http://www.dogomania.com/forum/profile/21383-elzamilicz/

 

4 godziny temu, hop! napisał:

Chyba ElzaMilicz. Fundacja Pasterze. Na stronie fundacji są podane dane kontaktowe: KLIKNIJ

 

2 godziny temu, szafirka napisał:

Pani podczas rozmowy wspominała, że ma kontakt z jakąś fundacją i teraz jak zostało to napisane, to przypomniałam sobie, że to Pasterze.

Bardzo kochane dziękuję :) Jestem właśnie po rozmowie z p.Elzą z Fundacji i jak usłyszała,ze to chodzi o p.Basię to powiedziała,że nawet nie ma co robić tam wizyty i śmiało możemy oddać do tego domku Dunię. Jakiś czas temu właśnie ją tam przeprowadzała,zna ten dom i p.Basię.To zwierzolub z ogromnym sercem dla zwierząt i p.Elza sama bardzo chętnie oddała by tam jakiegoś psiaka,którego mają pod opieką.Myślę,że te rekomendacje wystarczą i będę dogrywać dalszy ciąg procedury adopcyjnej....:) Dunia ma swoje specjalne miejsce w moim sercu i szukam jej wyjątkowego domku,a ten na taki właśnie wygląda.W Polsce będę na początku lipca i na pewno odwiedzimy z Anulą Dunię i p.Basię.

Jutro zadzwonie i powiadomię o decyzji.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Zapowiada się dobrze.Żeby jeszcze wizyta potwierdziła i fruuuu do domciu.

Chyba dobrze by było jakoś  delikatnie wyczuć czy panią na pewno stać na leczenie tylu psów nie mówiąc o utrzymaniu.

Naprawdę jestem dobrej myśli bo takie domki to raczej ze świecą szukać. Co do sprawy finansowej to nie musiałam podpytywać bo p.Basia sama mi powiedziała o tym,że rozezna się w temacie i poszuka dobrego specjalistę, aby ocenił w jaki sposób można pomóc Duni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...