Jump to content
Dogomania

Dunia w DS,Tofik w DS,Rafik u szafirki od 13.07.18 ponownie szuka domu.Rafik od 04.08.18 w DS.Tofik 25.11.2022 za TM.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

Może ktoś jeszcze pomoże w ogłoszeniach Rafika.Musimy mu znaleźć jak najszybciej bardzo dobry dom.Takst wstawiłam na pierwszej stronie w poście informacyjnym.Za OLX zapłacimy.

Anulko, ja zrobię olx psiakowi. Proszę powiedz mi tylko na jakie miasto...

Zaraz poczytam, poszukam zdjęć i postaram się ułożyc jakiś fajny tekst

Link to comment
Share on other sites

Anulko, ja mu zaraz zrobie moruski i moge zrobić tez jeden olx jak ustalimy ja jakie miasto

 

PS. Anulko, czy możesz wstawić 6-8 ładnych zdjęć (róznorodnych) Ralfika w poście poniżej? jak pobieram z Twojego olxa to są za małych rozmiarów:(

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, ja zrobię olx psiakowi. Proszę powiedz mi tylko na jakie miasto...

Zaraz poczytam, poszukam zdjęć i postaram się ułożyc jakiś fajny tekst

 

13 minut temu, kiyoshi napisał:

Anulko, ja mu zaraz zrobie moruski i moge zrobić tez jeden olx jak ustalimy ja jakie miasto

 

PS. Anulko, czy możesz wstawić 6-8 ładnych zdjęć (róznorodnych) Ralfika w poście poniżej? jak pobieram z Twojego olxa to są za małych rozmiarów:(

O rany,jesteście Kochane a ja zamartwiam się,że tylko jedno idzie ogłoszenie OLX na Wrocław.

Jesteście cudowne.Dziękuję.Tak jak napisałam ogłoszenia będą opłacone.Bardzo zależy nam na czasie aby Rafik nie przebywał długo w hoteliku bo na bank tęskni za innym życiem.

Zaraz wstawię zdjęcia w poście,te które są w OLX moim.Rafik nie ma za wiele zdjęć,ponieważ bardzo szybko poszedł do nieszczęsnego DS.

Można śmiało na Poznań,Katowice,Zielona Góra.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Anulko, prośba..na której stronie są zdjęcia Rafika? 

Na 12 i 15.Kilka jest ale w oddali na ogrodzie z innymi psiakami i jak przyjechał ze schronu ale ciemne(chyba str.4).

Jest problem ze zdjęciami tak jak napisałam wcześniej.Mogą się dopatrzeć po zdjęciach i wywalić ogłoszenie.

Szukamy domku z ogrodem bo niby z mieszkania w bloku ucieka.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Puknięty facet. Przypuszczam ,że to tylko pretekst do oddania psa ,a powody są inne.

Dobry przykład dał wnuczkom. Może kiedyś i dziadka się pozbędą , bo będzie problematyczny.

Też tak myślę.Bo przecież w każdym bloku jeszcze są klatkowe drzwi.Ale szkoda roztrząsać i psuć sobie nerwy.Najważniejsze,że szafirek znalazł czas i pojechał po Rafika.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Aniu czy w tym ogł na OLX nie ma błędu? jak chcę wstawić na fb to jako pierwsze wyskakuje Twoje zdjęcie profilowe z olx zamiast psa :)

Bożenko właśnie nie bardzo rozumiem dlaczego.Dodałam na FB OLX Rafika z OLX.Może dlatego.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Aniu czy w tym ogł na OLX nie ma błędu? jak chcę wstawić na fb to jako pierwsze wyskakuje Twoje zdjęcie profilowe z olx zamiast psa :)

Na fb jak dodaje się link do olx to można odkliknąć wyświetlanie podglądu na ogłoszeniu, a wstawić z komputera zdjęcie jakieś - jak zapiszesz Rafika to wstawiasz zdjęcie Rafika do podglądu i już :) działa.
Czasem podlinkowanie właśnie dziwnie działa, pokazuje nie to co trzeba.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Bożenko właśnie nie bardzo rozumiem dlaczego.Dodałam na FB OLX Rafika z OLX.Może dlatego.

Jakiś błąd.

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Na fb jak dodaje się link do olx to można odkliknąć wyświetlanie podglądu na ogłoszeniu, a wstawić z komputera zdjęcie jakieś - jak zapiszesz Rafika to wstawiasz zdjęcie Rafika do podglądu i już :) działa.
Czasem podlinkowanie właśnie dziwnie działa, pokazuje nie to co trzeba.

Nie pierwszy raz tak wstawiam po cichu nikogo nie pytając ;)   tu się zdziwiłam,ok zrobię po swojemu :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

Anulko, u mnie Rafik jest na ZIELONA GÓRE. Proszę przeczytaj tekst, musiałam trochę pozmieniac i nie wiem czy nadal się zgadza.

https://www.olx.pl/oferta/cudny-rafik-kochajacy-swiat-i-ludzi-mlody-mix-terierek-szuka-domu-CID103-IDwJl8J.html

Czy mam zrobić jeszcze drugi olx na jakieś miasto?

Tekst jest bardzo dobry,wszystko zawiera.Dziękuję.Czy OLX już zaakceptował je,ponieważ chcę je wyróżnić.

Asia robi na Poznań w tej chwili.Nie wiem gdzie jeszcze,na jakie miasto,może Katowice?

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Anula napisał:

Tekst jest bardzo dobry,wszystko zawiera.Dziękuję.Czy OLX już zaakceptował je,ponieważ chcę je wyróżnić.

Asia robi na Poznań w tej chwili.Nie wiem gdzie jeszcze,na jakie miasto,może Katowice?

tak zaakceptowane, juz ma 40 wejśc, 1 pobranie telefonu i 1 osoba obserwuje;)

Katowice daleko:( może Gorzów Wlkp?

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, kiyoshi napisał:

tak zaakceptowane, juz ma 40 wejśc, 1 pobranie telefonu i 1 osoba obserwuje;)

Katowice daleko:( może Gorzów Wlkp?

Oczywiście Gorzów Wlkp. także może być.

Monę wypatrzyła rodzina z Rybnika i przyjechali po nią dlatego sugerowałam Katowice ale Gorzów Wlkp. jak najbardziej może być.Dziękuję bardzo.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ma już ponad 40 wejść..Kciuki za odzew z ogłoszeń

Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.Oby te ogłoszenia były owocne.

Zastanawiam się jak poprawić sprawdzanie domu.Hania ocenia dom,wizytatorka i Bogusik - trzy osoby.Jak można się pomylić? Jak ludzie mogą tak grać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...