Jump to content
Dogomania

Dunia w DS,Tofik w DS,Rafik u szafirki od 13.07.18 ponownie szuka domu.Rafik od 04.08.18 w DS.Tofik 25.11.2022 za TM.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

Ja też się boję.To jej jedyna jest szansa jutro aby opuściła schron.Myśmy też raz miały przypadek,że psiak nie dał sobie pomóc i został,w zamian gorący telefon na szybko,konsultacje i pojechał inny,otrzymał pomoc.Zawsze rozgrywa się o transport aby nie było jego tak często bo skąd brać pieniądze.

 

25 minut temu, Tola napisał:

Z tego co Tz się dzisiaj dowiedział, to nie będą jej wyprowadzać, tylko zapakują do kontenerka w boksie.

 

23 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze..Za Abi szczególnie...Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki 

Dziękuję Wam Kochane. Niestety musiałam podesłać Hani zdjęcie innego psiaczka w razie nie zabrania Abi. 

Mąż Hani na miejscu ma ocenić zachowanie Abi i zadecydować czy będzie mogła jechać czy zostanie. Szkoda by jej było ale ...

Mnie już nosi od rana, od rozmowy z Hanią. Będę niecierpliwie czekać na jakieś wieści czy się udało ją zabrać.

 

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Tola napisał:

Z tego co Tz się dzisiaj dowiedział, to nie będą jej wyprowadzać, tylko zapakują do kontenerka w boksie.

Hm...mam nadzieję,że uda się Abi założyć obrożę i resztę,bo nie bardzo wyobrażam sobie podróż bez tego i później "wypakowanie" w hoteliku.Oby wszystko się powiodło!

Link to comment
Share on other sites

Jak się uda wpakować Abi do klatki w boksie to i bez obroży i smyczy dojedzie do hoteliku, bo Szafirek nie wyciąga po drodze psów z samochodu. Jeżeli tylko nie będzie agresywna, to Szafirki poradzą sobie  w hoteliku.

Mocno trzymam kciuki za jutrzejszą akcję.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, b-b napisał:

 

Dziękuję Wam Kochane. Niestety musiałam podesłać Hani zdjęcie innego psiaczka w razie nie zabrania Abi. 

Mąż Hani na miejscu ma ocenić zachowanie Abi i zadecydować czy będzie mogła jechać czy zostanie. Szkoda by jej było ale ...

Mnie już nosi od rana, od rozmowy z Hanią. Będę niecierpliwie czekać na jakieś wieści czy się udało ją zabrać.

 

Bogduniu dobrze zrobiłaś.Niestety ale już raz miałyśmy taką sytuację z Oli,którego nie dało się "zapakować" i został :( Były szybkie rano smsy co robić i szukanie w pośpiechu innego psiaka.Dużo nerwówki i duże opóźnienie w wyjeździe ale tego wtedy nie przewidziałyśmy....Po tym przykrym zdarzeniu staramy się dopytywać o charakter/zachowaniu psa aby takie sytuacje się jak najmniej zdarzały.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Poker napisał:

Jak się uda wpakować Abi do klatki w boksie to i bez obroży i smyczy dojedzie do hoteliku, bo Szafirek nie wyciąga po drodze psów z samochodu. Jeżeli tylko nie będzie agresywna, to Szafirki poradzą sobie  w hoteliku.

Mocno trzymam kciuki za jutrzejszą akcję.

Wiem,że nie wyciąga podczas podróży ale także wiem,że bardzo o to prosili aby psiaki były wyposażone w obrożę i smycz.Oby się wszystko udało!

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bogusik napisał:

Bogduniu dobrze zrobiłaś.Niestety ale już raz miałyśmy taką sytuację z Oli,którego nie dało się "zapakować" i został :( Były szybkie rano smsy co robić i szukanie w pośpiechu innego psiaka.Dużo nerwówki i duże opóźnienie w wyjeździe ale tego wtedy nie przewidziałyśmy....Po tym przykrym zdarzeniu staramy się dopytywać o charakter/zachowaniu psa aby takie sytuacje się jak najmniej zdarzały.

No niestety. Nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko przewidzieć. 

Trzymajmy kciuki za psiaki i powrotną podróż wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, b-b napisał:

No niestety. Nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko przewidzieć. 

Trzymajmy kciuki za psiaki i powrotną podróż wszystkich :)

Wszystko oceni Piotrek już na miejscu realnie.Jest przygotowany na to,że Abi jedzie i zrobi na pewno wszystko ze swojej strony aby tak się stało.

Link to comment
Share on other sites

P.Piotr chyba już jest w schronie? Ciekawe jak przebiega pakowanie psiaków do samochodu.Jestem myślami i trzymam kciuki za plan aby był zrealizowany,za P,Piotra i za psiaki,które wreszcie jak dotrą do celu poznają co to jest zielona trawka bo do tej pory to tylko znają beton.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Bogusik napisał:

Wszystko oceni Piotrek już na miejscu realnie.Jest przygotowany na to,że Abi jedzie i zrobi na pewno wszystko ze swojej strony aby tak się stało.

Wiem Bogusiu :)

 

Widzę Anulko,że też już na posterunku :)

Oj denerwuję się strasznie :/

Link to comment
Share on other sites

Psiaki wyjechały po 8 ze schroniska. Jadą spokojnie, na razie cichutko, żadne nie zwraca, ani nie ma ślinotoku, więc z nadzieją korzystają z szansy, którą otrzymały. Napiszę wieczorem, jak już będą zabezpieczone w domu.

Pamiętam jak kiedyś przyjechała do nas Kika wraz z Miką. Kika chciała nas pożreć w całości przez pierwsze 2 dni, potem z diabełka wydostał się wielki przytulas. Niestety zachowanie w schronie nie musi odzwierciedlać prawdziwego "ja" psiaka, ale na tej podstawie musimy podejmować decyzje. Może Anula ma rację, że sunia boi się mężczyzn. Może Tola i Alaskan mogłyby podczas wizyt spróbować ją przekonać do podchodzenia do płotu i trochę "oswoić" ze sobą, będziemy wtedy coś więcej o niej wiedzieć i pojedzie kolejnym transportem.

Link to comment
Share on other sites

Panowie zajechali do mnie przed chwilą aby jednak pokazać psiaczki.Wszystkie są bardzo fajne,ładne.Największy jest Rafik.Jechały osobno w klatkach oprócz Tofika i Bobika.Nie miały na sobie szelek tylko obroże i smycze.Tofik i Bobik naszczekały na mnie albo na mojego Mikusia. P.Piotr powiedział,że są łagodne,fajne,sam osobiście zakładał obroże,przypinał smycz i prowadził do samochodu aby ulokować je w klatkach.Już robiło się szaro jak chciałam sfotografować psiaki. Suni b-b nie udało się sfotografować bo klatka była za Dunią a drzwi były obłożone z drugiej strony pufą.

Dunia z tyłu malutka sunia b-b (zapomniałam imienia)

IMG_0629.JPG

IMG_0630.JPG

Rafik

IMG_0632.JPG

Tofik i Bobi.

IMG_0633.JPG

Wszystkie psiaczki są ładniejsze niż na fotkach.Dunia nawet była niesiona przez P.Piotra na rękach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...