Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mikusia to faktycznie burasia i musi trochę poczekać na dom... ale znajdzie go. :)

To sprawa szczęścia, ale szczęściu trzeba trochę pomóc robiąc ogłoszenia. :-) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Boguniu wyróznilam wszystkie ogloszenia z wyjatkiem tego w ramce. Strona nie dawala mozliwosci.  Moze jest juz wyróznione ?

Post.png.3051bd4fb14ed7cecf8f35669d597df4.png

Nie wiem co sie stalo z moja klawiatura, ze nie ma polskich znaków poza litera  - ó -   Nie pomaga równoczesne wcisniecie klawiszy Shift+Ctrl. Chyba klawiatura padla :(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, hop! napisał:

Trzymam kciuki za adopcję Bobika. Moje ogłoszenia Miki są teraz na Wrocław i Katowice. Mice przydałby się dom z miłym, ułożonym psiakiem, który dałby jej dobry przykład i byłby towarzyszem zabaw. Takie szaro-bure, wilczkowate psiaki jak Mika nie mają specjalnego powodzenia. Na dodatek w Mice ciągle siedzi dzikus, oswojenie go wymaga cierpliwości i czasu. Pewnie stąd ta cisza w sprawie jej adopcji. Z Miki wychodzi mnóstwo puchatego podszerstka. Niby krótkowłosa, ale potrafiła się zabezpieczyć przed zimnem, gdy była taka potrzeba. Czesze się i czesze i końca nie ma. ;-) 

Może uda się trafić na taki domek :)

3 godziny temu, elik napisał:

Boguniu wyróznilam wszystkie ogloszenia z wyjatkiem tego w ramce. Strona nie dawala mozliwosci.  Moze jest juz wyróznione ?

Post.png.3051bd4fb14ed7cecf8f35669d597df4.png

Nie wiem co sie stalo z moja klawiatura, ze nie ma polskich znaków poza litera  - ó -   Nie pomaga równoczesne wcisniecie klawiszy Shift+Ctrl. Chyba klawiatura padla :(

Elu 4 mamy wyróżnione to na razie wystarczy.

Zobaczymy czy ktoś się odezwie.

 

 

 

Pani Patrycja też nie może się doczekać spotkania z Bobikiem i wierzy ,że z Gabi Bobik się dogada.

Oby :)

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 14.05.2018 o 18:18, Tyś(ka) napisał:

Może więc olx to za mało? :(

Z ogłoszeń na olx jest największy odzew, z innych portali prawie zerowy. Dawniej miały sens ogłoszenia w gazetach, ale teraz są płatne i mało skuteczne.

19 godzin temu, b-b napisał:

Może uda się trafić na taki domek :)

Może już niedługo. :-)

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, hop! napisał:

 

Z ogłoszeń na olx jest największy odzew, z innych portali prawie zerowy. Dawniej miały sens ogłoszenia w gazetach, ale teraz są płatne i mało skuteczne.

Może już niedługo. :-)

Też mi się tak wydaje.

 

Trzymam cały czas kciuki za Mikusi domek...tylko gdzie on..

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Też mi się tak wydaje.

 

Trzymam cały czas kciuki za Mikusi domek...tylko gdzie on..

Boguniu, moja Kikunia, jak wiesz, czekała u mnie rok bez kilku dni, ale doczekała się wspaniałego domu i kochających opiekunów.  Mikunia też się doczeka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Besia11 napisał:

Witam,  zadeklarowaną kwotę wysłałam , 
często czytam wątek i też mam nadzieję,że pieski nie długo będą w swoich domkach :)

I już jest wpłata na koncie psiaczków :)

Serdecznie dziękujemy

547133271_kwiatki6.gif.2d0db010846fa1644325fce549d960fa.gif

 

Link to comment
Share on other sites

W piątek Bobik jedzie do domu (na 99,9%). Dzisiaj wyrobiłam mu paszport, wczoraj odrobaczyłam Bobaska i podałam krople na pchły i kleszcze, ponieważ złapałam u niego 2 małe kleszczyki, więc uznałam, że nie ma na co czekać.

Fakturę tym razem wzięłam na hotel i zapłaciłam za nią gotówką, ponieważ większą część, czyli za paszport zapłaci Pani. Mam nadzieję, że nie sprawiłam Wam (b-b, elik) tym wielkiego kłopotu.

IMG_20180516_192036_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Besia11 napisał:

Witam,  zadeklarowaną kwotę wysłałam , 
często czytam wątek i też mam nadzieję,że pieski nie długo będą w swoich domkach :)

Dziękujemy,że z nami jesteś i oferujesz pomoc :)

7 godzin temu, elik napisał:

I już jest wpłata na koncie psiaczków :)

 

Serdecznie dziękujemy

 

 

547133271_kwiatki6.gif.2d0db010846fa1644325fce549d960fa.gif

 

Wielkie Dzięki!!!

4 godziny temu, szafirka napisał:

W piątek Bobik jedzie do domu (na 99,9%). Dzisiaj wyrobiłam mu paszport, wczoraj odrobaczyłam Bobaska i podałam krople na pchły i kleszcze, ponieważ złapałam u niego 2 małe kleszczyki, więc uznałam, że nie ma na co czekać.

Fakturę tym razem wzięłam na hotel i zapłaciłam za nią gotówką, ponieważ większą część, czyli za paszport zapłaci Pani. Mam nadzieję, że nie sprawiłam Wam (b-b, elik) tym wielkiego kłopotu.

IMG_20180516_192036_800x600.jpg

Dziękuję Haniu. Oby to 99,9% wystarczyło ;)

Elu kochanie proszę zwróć Hani za "odrobaczenie" Bobisia :)

 

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Wielki dzień Bobika już coraz bliżej, trzymam kciuki, aby obyło się bez niespodzianek!

Oby!

3 godziny temu, anica napisał:

I ja z Tobą okok.gif

:)

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

I ja, i ja też!!!okok.gif

:D

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Piątek już jutro... Czy Bobik już spakowany? Powodzenia piesku !

 

4 godziny temu, Tola napisał:

Kciuki zaciśnięte za Bobika!

Trzymaj się chłopaku, tyle tu serc będzie szybciej biło...

Sama nie mogę się już doczekać.

Mam nadzieję,że Hania napisze mi SMS-sa co tam jutro będzie się u nich działo!

Ja niestety znowu 12 godzin w pracy będę.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...