Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

3 godziny temu, b-b napisał:

Tak Eluś :)

Tylko zamiast mojego na Poznań wyróżnij Havanki.

Link poniżej :)

 

Elu a możesz zmienić miasto?

Na Wrocław ma już ogłoszenie od Joasi :)

Może na Poznań? 

Wtedy ja zmienię na jeszcze nie ogłaszanym mieście i będzie moje bez wyróżnienia :)

Dobrze, zaraz zmienię na Poznań.

Link to comment
Share on other sites

Miałam telefon o Mikę. 

Niestety dom z 3 dzieci. 

Nawet przez chwilę nie pomyślała,że mogę tam oddać Mikusię.

Jej potrzeba spokojnego domku.

Nadal czekamy.

 

 

Eluś jak dasz radę proszę wyróżnij ogłoszenia Miki :):*

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, elik napisał:

Wszystkie wyróżnienia są Eluniu na miesiąc.

Tym razem Mika ma tylko 4 wyróżnienia

 

Jeśli macie gdzieś Miki ogłoszenie bez wyróżnienia podajcie miejscowość. Razem zdecydujemy, które jeszcze ogłosić.

 

U mnie ma jeszcze na :

Piotrków Trybunalski

Zielona Góra

Jelenia Góra

Szczecin

Kalisz

Kraków

 

5 godzin temu, Havanka napisał:

Właśnie miałam pytać o odzew z ogłoszeń. Widzę jednak, ze szału nie ma. Ogłoszenie Miki na olx własnie odświeżyło się automatycznie, ale dobrze byłoby, gdyby wyróżnienie trwało dłużej. TEN domek musi gdzieś być !!!

Oprócz promowanych ma kilka innych ogłoszeń na OLX. 

Jak widać niestety zainteresowanie b.małe Mikusią. 

Pewnie gdyby była maleńka i do tego z kłaczkiem to już dawni by miała domek.

Szkoda małej bo domek taki własny by jej się już przydał.

 

Link to comment
Share on other sites

Wyróznione ogłoszenie Mikusi

 

Od: dzisiaj 
Do: 26 lis

691316359_6_94x72_czekamteskniezabierz-m

Czekam..tęsknię..Zabierz mnie do domku, ...

Za darmo

 0
 Promowane do 15 gru
Statystyki
 Wyświetleń: 227
 Tel: 22
 Obserwuje: 31
 
 

 

Dwa ogłoszenia bez wyróznień

Białystok

 

Od: 12 lis 
Do: 15 gru

740595889_8_94x72_mikusia-czeka-na-domad

Mikusia czeka na dom..Adoptuj!!

Za darmo

 1
 
Statystyki
 Wyświetleń: 15
 Tel: 0
 Obserwuje: 17
 

 

Bydgoszcz

 

Od: 7 lis 
Do: 26 lis

738219849_6_94x72_kto-pokocha-mala-mikus

Kto pokocha małą Mikusię?

Za darmo

 0
 
Statystyki
 Wyświetleń: 21
 Tel: 0
 Obserwuje: 8
 
Link to comment
Share on other sites

Zostawiam serdeczności dla Mikuni :)

Kochani hailm.gif błagam pomóżcie znaleźć domek dla tej słodkiej suni! jej pan zginął w wypadku samochodowym a rodzina... oddała sunię prosto spod kołderki do schroniska :(  tylko dlatego ,że był to kolega naszej koleżanki dogomaniaczki, zabrała sunię ze schroniska ale niestety nie może u niej zostać!  Vikunia jest naprawdę urocza, wspaniały przyjaciel rodziny, wrażliwa, grzeczna, całuśna, zachowuje czystość jak na dobrze wychowaną panienkę przystało, Viki obecnie przebywa w Tarnowie  :) więcej szczegółów podam na PW jeśli ktoś będzie zainteresowany....Przepraszam ale szukamy pomocy wszędzie!  Plissssssssssssssssss...

7ba85b9b4d670cf4med.jpgcac390c2bc9f24damed.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2018 o 13:53, b-b napisał:

 

 

Pewnie gdyby była maleńka i do tego z kłaczkiem to już dawni by miała domek.

Szkoda małej bo domek taki własny by jej się już przydał.

 

Ja akurat kocham krótkowłose tzw. ""szare myszki", lub jak mówi moja mama "wiejskie burki"

Trzymam kciuki, by wreszcie ktoś sensowny Mikunię wypatzył.

Link to comment
Share on other sites

A rodzina podła, po majątek pewniem przybiegla ale takie maleństwo już nikogo nie obchodzi. Jak można było oddać tę kruszynę do schroniska, przecież ktoś z rodziny mógł ją wziąć, utrzymanie jej nie kosztuje wiele. Ludzie są podli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 12.11.2018 o 11:22, elik napisał:

 

Dnia 12.11.2018 o 14:39, b-b napisał:

Tak Eluś :)

Tylko zamiast mojego na Poznań wyróżnij Havanki.

Link poniżej :)

Elu a możesz zmienić miasto?

Na Wrocław ma już ogłoszenie od Joasi :)

Może na Poznań? 

Wtedy ja zmienię na jeszcze nie ogłaszanym mieście i będzie moje bez wyróżnienia :)

Wyróżniłam te z pierwszego postu, oprócz Twojego Poznania i Eluni ogłoszenie, które zmieniła na Poznań, czyli wszystkie o które prosiłaś. Jeśli trzeba jeszcze któreś wyróżnić, to proszę podrzuć link, a ja je wyróżnię :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2018 o 15:06, dwbem napisał:

A rodzina podła, po majątek pewniem przybiegla ale takie maleństwo już nikogo nie obchodzi. Jak można było oddać tę kruszynę do schroniska, przecież ktoś z rodziny mógł ją wziąć, utrzymanie jej nie kosztuje wiele. Ludzie są podli.

Prawda :(    jeśli nawet nie mogą z różnych powodów, to przecież można pieskowi opłacać hotelik... jeśli już się korzystało ze spadku po zmarłym! :(

Link to comment
Share on other sites

Choroba mnie rozłożyła więc nawet nie bardzo mi się chce wchodzić na wątki.

Spieszę tylko donieść ,że miałam telefon o Mikusię ale pani chciała iśćz nią na spacer.

Kiedy uświadomiłam jej ,ze Mika jest w Łodzi zrezygnowała.

Pewnie nie doczytała w ogłoszeniu o tym.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2018 o 11:26, anica napisał:

Zostawiam serdeczności dla Mikuni :)

Kochani hailm.gif błagam pomóżcie znaleźć domek dla tej słodkiej suni! jej pan zginął w wypadku samochodowym a rodzina... oddała sunię prosto spod kołderki do schroniska :(  tylko dlatego ,że był to kolega naszej koleżanki dogomaniaczki, zabrała sunię ze schroniska ale niestety nie może u niej zostać!  Vikunia jest naprawdę urocza, wspaniały przyjaciel rodziny, wrażliwa, grzeczna, całuśna, zachowuje czystość jak na dobrze wychowaną panienkę przystało, Viki obecnie przebywa w Tarnowie  :) więcej szczegółów podam na PW jeśli ktoś będzie zainteresowany....Przepraszam ale szukamy pomocy wszędzie!  Plissssssssssssssssss...

7ba85b9b4d670cf4med.jpgcac390c2bc9f24damed.jpg

Aniu, dziękuję Ci pięknie za pokzanie Vikuni.

Na szczęście Vikulka zamieszkała już w nowym CUDOWNYM DOMKU!!!

Jest Jedynaczką, ma swoich Ludzi i domek tylko dla siebie, na dodatek jest blisko mnie u moich Przyjaciół... 31 lipca 2018, po 14 wspólnych latach odeszła Ich Jamnisia Fifi... Oni długo (Vikula była u mnie 4 tygodnie) nie mogli podjąć decyzji, aż wreszcie, jak pojawi się potencjalny Dom z drugiego końca Polski wiedzieli, że albo teraz, albo nigdy już, ani Oni, ani ja nie zobaczymy Vikusi... nie mogliśmy Jej tego zrobić... została u nich, mamy kontakt, jeździmy z Nią na grób Jej Krzysia (*) ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2018 o 14:39, Gabi79 napisał:

Ja akurat kocham krótkowłose tzw. ""szare myszki", lub jak mówi moja mama "wiejskie burki"

Trzymam kciuki, by wreszcie ktoś sensowny Mikunię wypatzył.

To podobnie jak ja, w schroniskach najbardziej żal mi tych bez oszałamiającej urody, bez dobrego pochodzenia, ze strachem i przebytym  cierpieniem w oczach. m

Ale Mikusia teraz nie jest już  szarą myszką, na zdjęciach prezentuje się wspaniale, ma tyle dobra w oczach - nie mogę zrozumieć tego zastoju :(

 

Link to comment
Share on other sites

Kochani.Może ten domek będzie odpowiedni dla Miki jeżeli nadal Mika przebywa w Hoteliku u szafirki.Pani była zainteresowana adopcją Lemi naszą sunią,która przebywa u Hani.Wczoraj okazało się,że Lemi wraz z Holi jedzie do jednego domku,w związku z tym odpuściłyśmy ten domek aczkolwiek w przekonaniu Hani i Bogusik jest to dobry dom w Luboniu k/Poznania.

Cytuję wypowiedź Bogusik z wątku Lemi i Holi:

Państwo mieszkają w bloku z 16 letnim synem,drugi już jest na swoim.Mają też 3 letniego kotka.Oboje pracują i co drugi tydzień Lemi by pozostawała ok 7 godzin sama w domu.Na urlopy wyjeżdżają nad morze do miejsca,w którym bardzo chętnie widziane są zwierzaki,więc Lemi jeździła by z nimi.Gdyby jednak trafił się wyjazd bez możliwości zabrania jej ze sobą jest też zwierzolubna mama,która chętnie przejmie opiekę..Pani potrzebuje jeszcze chwilę czasu aby podjąć ostateczną decyzję i przedyskutować jeszcze z rodziną ewentualny przyjazd do Hoteliku.Chce też jeszcze porozmawiać z Hanią aby  więcej wypytać ją o charakter Lemi, a szczególnie o jej reakcje na koty.Umówiłam się,że da mi znać o podjętej decyzji i jeżeli będzie pozytywna to będziemy szukać kogoś do wizyty p/a

Rozmawiałam też z p.Agnieszką z Lubonia i poinformowałam,że adopcja Lemi jest nieaktualna.Pani Agnieszka jest chętna dać dom innej suni,nie koniecznie z długą sierścią i nie koniecznie musi być młodziutka.Głównie chodzi o charakter aby nie miała lęku separacyjnego,tolerowała koty i była ułożoną,spokojną sunią.Choć wizyty p/a tam nie było to wydaje mi się,że to może być dobry domek.

Do p.Agnieszki ma nr.telefonu Hania i Bogusik.Może kuć żelazo póki gorące i zadzwonić do p.Agnieszki z ofertą adopcji Miki.

Byśmy podesłały jej naszego Aleksa ale Pani zdecydowanie chce zaadoptować sunię.

 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,przeczytałam ostatni wpis hop! i uważam,że to może nie być odpowiedni domek dla Mikuni.

Cyt..... Mika moim zdaniem jest śliczną suczką. Nie za dużą, nie za małą, w sam raz. Bardzo zgrabną. Ma wyrazistą, oryginalną "twarz". Jest grzeczna, nauczona podstawowych rzeczy. Problem jest w jej bardzo ostrożnym stosunku do ludzi i lękliwości. Na akceptację nowych rzeczy potrzebuje więcej czasu. Ona musi mieć odpowiednio dobrany dom, w którym powoli się odnajdzie i poczuje dobrze. Tak ciężko znaleźć taki dom...

Rozmawiałam długo z p.Agnieszką i wiem dlaczego właśnie wybrała Lemi bo to sunia bezproblemowa,bez strachów i zahamowań.Głównie chodzi o to aby nie miała lęku separacyjnego i tolerowała koty.Pani Agnieszka szczerze i otwarcie mi powiedziała,że swego czasu kupili psiaka z hodowli,który miał lęk separacyjny i to co w tym czasie przeszli łącznie z bezustanną interwencją sąsiadów połączoną z nalotami policji, było jednym wielkim koszmarem.W efekcie tego oddali pieska z powrotem poprzedniemu właścicielowi,czyli do hodowli.Teraz są bardzo ostrożni aby nie powtórzyła się znowu tak dramatyczna dla nich i pieska sytuacja.Kochają zwierzaki i chcieli by mieć też psiego przyjaciela w domu ale naprawdę bez problemów behawioralnych, ze względu na pozostawanie psiaka co drugi tydzień 7 godzin samemu w domu.Dużo tez przemawia na plus dla tej rodziny,że nie szukają kolejnego "hodowlanego" a chcą po prostu sunię na miarę warunków jakie mogą jej zaoferować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...