Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

U mnie Mika ma sporo wyświetleń ;)
Może to oznaka rychłej przeprowadzki?

Wyświetleń: 855
 Tel: 4
 Obserwuje: 3

Ja też miałam wykasowaną liczbę wyświetleń i znowu rośnie - oby zaowocowało to wspaniałym domkiem!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Patmol napisał:

Bardzo ładna jest Mikunia. I zdjęcia super

 

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

U mnie Mika ma sporo wyświetleń ;)
Może to oznaka rychłej przeprowadzki?

Wyświetleń: 855
 Tel: 4
 Obserwuje: 3

 

12 godzin temu, Tola napisał:

Ja też miałam wykasowaną liczbę wyświetleń i znowu rośnie - oby zaowocowało to wspaniałym domkiem!

 

10 godzin temu, elik napisał:

To prawdopodobnie efekt nowych fajnych zdjęć Mikuni :)

A może prosić kogoś kto jest i wie gdzie i jak wstawić małą na FB?

Przecież to aż  niemożliwe żeby nikt o nią nie pytał :(

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, b-b napisał:

A może prosić kogoś kto jest i wie gdzie i jak wstawić małą na FB?

Mam konto na FB, ale  tyle tylko, że mogę udostępnić wydarzenie, które już tam jest. Po wielu zmianach nie wiem jak zrobić wydarzenie i nie mam czasu, żeby to rozgryź :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2018 o 23:59, elik napisał:

Mam konto na FB, ale  tyle tylko, że mogę udostępnić wydarzenie, które już tam jest. Po wielu zmianach nie wiem jak zrobić wydarzenie i nie mam czasu, żeby to rozgryź :(

Ja chciałam przez syna konto się rozgryźć FB. Okazało się ,że TO mnie przerosło :(

 

Z ogłoszeń cisza.

Chociaż wczoraj dzwoniła Pani . Myślała ,że Mika to córka jej suni , którą "dała" jakiemuś chłopakowi z Katowic.

Chciała się upewnić czy to ona.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Chociaż wczoraj dzwoniła Pani . Myślała ,że Mika to córka jej suni , którą "dała" jakiemuś chłopakowi z Katowic.

Chciała się upewnić czy to ona.

Dała jakiemuś chłopakowi   zmarwiony.jpg.0d5863ce670e3caa9710f1da8dfaee9d.jpg  Straszne :(   Dała psa i nie wie komu :(   Jak tak można???   Nie mieści mi się to w głowie.

Link to comment
Share on other sites

Mika moim zdaniem jest śliczną suczką. Nie za dużą, nie za małą, w sam raz. Bardzo zgrabną. Ma wyrazistą, oryginalną "twarz". Jest grzeczna, nauczona podstawowych rzeczy. Problem jest w jej bardzo ostrożnym stosunku do ludzi i lękliwości. Na akceptację nowych rzeczy potrzebuje więcej czasu. Ona musi mieć odpowiednio dobrany dom, w którym powoli się odnajdzie i poczuje dobrze. Tak ciężko znaleźć taki dom...

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, b-b napisał:

Ja chciałam przez syna konto się rozgryźć FB. Okazało się ,że TO mnie przerosło :(

 

Z ogłoszeń cisza.

Chociaż wczoraj dzwoniła Pani . Myślała ,że Mika to córka jej suni , którą "dała" jakiemuś chłopakowi z Katowic.

Chciała się upewnić czy to ona.

 

Ja mam podobnie z fb. Nie umiem sie w ogóle tam poruszać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2018 o 11:11, hop! napisał:

Mika moim zdaniem jest śliczną suczką. Nie za dużą, nie za małą, w sam raz. Bardzo zgrabną. Ma wyrazistą, oryginalną "twarz". Jest grzeczna, nauczona podstawowych rzeczy. Problem jest w jej bardzo ostrożnym stosunku do ludzi i lękliwości. Na akceptację nowych rzeczy potrzebuje więcej czasu. Ona musi mieć odpowiednio dobrany dom, w którym powoli się odnajdzie i poczuje dobrze. Tak ciężko znaleźć taki dom...

Tak ciężko znaleźć wspaniałych ludzi, który będą wiedzieć jak z Mikusią postępować :( 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2018 o 11:11, hop! napisał:

Mika moim zdaniem jest śliczną suczką. Nie za dużą, nie za małą, w sam raz. Bardzo zgrabną. Ma wyrazistą, oryginalną "twarz". Jest grzeczna, nauczona podstawowych rzeczy. Problem jest w jej bardzo ostrożnym stosunku do ludzi i lękliwości. Na akceptację nowych rzeczy potrzebuje więcej czasu. Ona musi mieć odpowiednio dobrany dom, w którym powoli się odnajdzie i poczuje dobrze. Tak ciężko znaleźć taki dom...

w sam raz, tekst do ogłoszenia, według mnie!okok.gif

Ciocie jak można wykasować na OLX  liczbę wyświetleń?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, anica napisał:

w sam raz, tekst do ogłoszenia, według mnie!okok.gif

Ciocie jak można wykasować na OLX  liczbę wyświetleń?

I ma na moim drugim "koncie" Na poprzednim zaczęli mi usuwać jej ogłoszenia :<

https://www.olx.pl/oferta/delikatna-sunia-szuka-wyrozumialego-domku-CID103-IDvWWYF.html

 

Aniu jak najedziesz na WYŚWIETLEŃ to pojawi Ci się takie okienko. Klikasz Wyczyść i po sprawie :)

Statystyki
Wyczyszczone 20:18, 24 października 2018
Wyczyść liczbę wyświetleń
 Wyświetleń: 7
 Tel: 0
 Obserwuje: 1
 

 

Link to comment
Share on other sites

elik, pozwolę sobie tylko tak... bo jesteś zapracowana i pewnie przeoczyłaś - nie widzę w swoich stałych odnotowaną wpłatę za X, XI, a zazwyczaj tam zaglądam, aby sprawdzić czy zapłaciłam już czy nie. Nie gniewaj się, pewnie jesteś zabiegana.

Kciuki nieustająco trzymam za Mikusię.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2018 o 23:04, Tyś(ka) napisał:

elik, pozwolę sobie tylko tak... bo jesteś zapracowana i pewnie przeoczyłaś - nie widzę w swoich stałych odnotowaną wpłatę za X, XI,

Tysiu, patrz też na wpłaty, a tam jest:

.....     ......30,00 zł   -  dorcia2    X  -  1.10.

.................20,00 zł   -  Anula  X  -  2.10.

.................20,00 zł   -  Bogusik  X  -  2.10.

...........  ....50,00 zł   -  elik   X  -  5.10.

.............10,00 zł   -  Tyś(ka)  X  -  8.10.

.................20,00 zł   -  yucca  X  -  11.10.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =  = = = = = = = =

.... . .5.665,20 zł

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, b-b napisał:

I ma na moim drugim "koncie" Na poprzednim zaczęli mi usuwać jej ogłoszenia :<

https://www.olx.pl/oferta/delikatna-sunia-szuka-wyrozumialego-domku-CID103-IDvWWYF.html

 

Aniu jak najedziesz na WYŚWIETLEŃ to pojawi Ci się takie okienko. Klikasz Wyczyść i po sprawie :)

Statystyki
Wyczyszczone 20:18, 24 października 2018
Wyczyść liczbę wyświetleń
 Wyświetleń: 7
 Tel: 0
 Obserwuje: 1
 

 

Bardzo dziękuję, Bogusiu , jesteś nieoceniona buziak.gif

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

No widzisz elik, ja ślepiec straszny... Wybacz mi proszę. ;)

Żaden ślepiec, nie popatrzyłaś i tela  :) A wybaczać nie ma czego. Każdy ma prawo zapytać o swoja wpłatę, choć nie ukrywam, po to jest post rozliczeniowy, żeby do niego kukać :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, anica napisał:

Zaglądam ,serdeczności zostawiam Bisous28.gif

Witaj Aniu:)

 

A ja wyprzedzę pytania czy coś się z ogłoszeń ruszyło.

Odpowiem ,że niestety nic. Cisza.

Jak Ela wróci poproszę ja o wyróżnienie  jeszcze z 3-4 ogłoszeń małej w innych miastach.

 

Tak jak pisałam już powyżej fajnie by było gdyby ktoś znający się i będący na FB ogłosił gdzieś Mikę na grupach czy czymś podobnym aby małą pokazać. Może tam skradłaby czyjeś serducho bo przecież śliczna z niej sunia :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Gabi79 napisał:

Zaglądam do Mikuni  z pozdrowieniami

Witaj Gabi! :)

Dzięki, że do nas zajrzałaś :)

 

 

Z bazarku na ogłoszenia uzbierało się 87,80zł

Jeśłi czas mi pozwoli to może uda m isę choć porobić część zdjęć do kolejnego bazarku dla Miki.

Teraz muszę jechać pomyć groby a cały czas pada :(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Ja też zaglądam do sunieczki, trzymam kciuki za domek i wciąż nie moge zrozumieć, dlaczego jeszcze nikt nie pokochał Mikusi.

Pocieszam się, ze czeka na kogoś wyjątkowego...

To bardzo prawdopodobne, bo innego wytłumaczenia nie znajduję. Boguniu, może jednak zmienię Mikuni województwo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...