Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

14 godzin temu, elik napisał:

Na konto Mikuni wpłynęła dzisiaj tj. 7.07. kwota 500,00 zł  -  prezent od Caniska, który ma już swój wymarzony domek.

 

CanMik.png.500b11973c2b5b8c9e258533e5c32482.png

 

Caniskowi bardzo dziękujemy :)

To wielkie wyróżnienie  dla mnie, że Mika, ktora jest pod moja opieką otrzymała pomoc i to aż w takiej wysokosci! 

Bardzo dziękuję Caniskowi i wszystkim osobom,  które przyczynily się do zebrania tej kwoty oraz osobom decyzyjnym za pieniazki dla suni.

Link to comment
Share on other sites

Mialam telefon w sprawie Miki.

Pani ma sie jutro odezwać ale jakos w to nie wierzę bo w czasie rozmowy trochę ją "zatkalo" kiedy powiedziałam , że Mika jest w Łodzi. Chyba nie doczytala tego w ogłoszeniu.

 

Kochani czy ktoś jest na FBI na tyle jest tak oblatany żeby pooglaszac gdzies tam Mikę.?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Mialam telefon w sprawie Miki.

Pani ma sie jutro odezwać ale jakos w to nie wierzę bo w czasie rozmowy trochę ją "zatkalo" kiedy powiedziałam , że Mika jest w Łodzi. Chyba nie doczytala tego w ogłoszeniu.

Bogduniu, kciuki mocno zaciśniete!!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki  Pocieszające jest to, że w końcu jest zainteresowanie Mikusią!!!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Mialam telefon w sprawie Miki.

Pani ma sie jutro odezwać ale jakos w to nie wierzę bo w czasie rozmowy trochę ją "zatkalo" kiedy powiedziałam , że Mika jest w Łodzi. Chyba nie doczytala tego w ogłoszeniu.

 

Kochani czy ktoś jest na FBI na tyle jest tak oblatany żeby pooglaszac gdzies tam Mikę.?

575 telefon się zaczynał może? 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, b-b napisał:

Mialam telefon w sprawie Miki.

Pani ma sie jutro odezwać ale jakos w to nie wierzę bo w czasie rozmowy trochę ją "zatkalo" kiedy powiedziałam , że Mika jest w Łodzi. Chyba nie doczytala tego w ogłoszeniu.

 

Kochani czy ktoś jest na FBI na tyle jest tak oblatany żeby pooglaszac gdzies tam Mikę.?

..i co, i co?

17 minut temu, Olena84 napisał:

Co u Bobiego?

... też jestem ciekawa? czy są jakieś nowe wieści, Bogusiu :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Olena84 napisał:

Co u Bobiego?

 

14 godzin temu, anica napisał:

 

... też jestem ciekawa? czy są jakieś nowe wieści, Bogusiu :)

 

Wiadomość od Pani:

"Dzień dobry :) wlasnie wczoraj wróciliśmy z urlopu z Polski. Pieski były na wizycie u weta, wszystko Ok. Bobis jest teraz szczęśliwym psiakiem, który chce łapać zające na spacerze ! W wolnej chwili wyślę zdjęcia :D Pozdrawiam serdecznie"

"I chciałam dodać, ze juz sie oduczył płakać za nami jak wychodzimy :) z Gabi sie dogaduje, a na inne pieski jest agresywny, ale mamy wszystko pod kontrola ! :D"

Czekam na zdjęcia i mam nadziejęze tym razem dojdą:)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, b-b napisał:

Wiadomość od Pani:

"Dzień dobry :) wlasnie wczoraj wróciliśmy z urlopu z Polski. Pieski były na wizycie u weta, wszystko Ok. Bobis jest teraz szczęśliwym psiakiem, który chce łapać zające na spacerze ! W wolnej chwili wyślę zdjęcia :D Pozdrawiam serdecznie"

"I chciałam dodać, ze juz sie oduczył płakać za nami jak wychodzimy :) z Gabi sie dogaduje, a na inne pieski jest agresywny, ale mamy wszystko pod kontrola ! :D"

Czekam na zdjęcia i mam nadziejęze tym razem dojdą:)

Świetne wiadomości!! Tak się cieszę, że Bobiś ma bardzo wyrozumiały domek, widać, że go kochają!! To teraz czekam na zdjęcia szczęsliwego Bobisia! milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0357

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Świetne wiadomości!! Tak się cieszę, że Bobiś ma bardzo wyrozumiały domek, widać, że go kochają!! To teraz czekam na zdjęcia szczęsliwego Bobisia! milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0357

 

15 minut temu, elik napisał:

Boguniu, możesz już spać spokojnie :)   "Twój" Bobiś ma super domek :)

 

Moje Bobiątko szczęśliwie ma swój kochający domek :D

O zdjęcia będę się dopominać :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, anica napisał:

Jak ja lubię takie wiadomości! serduszka.gif

Ja też ;)

10 godzin temu, elik napisał:

Ale bez przesady, żeby nie uzyskać efektu wręcz przeciwnego   224323198_gifpuszczaoczko.gif.c7b9fe42694ea88de6c4f698d349f67b.gif

Oczywiście ;)

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jak ja się cieszę z wieści Bobisiowych. Mam nadzieję, że niedługo ktoś dostrzeże i Mikusię.

Trzymam za to cały czas kciuki! :)

Link to comment
Share on other sites

Nadal czekam na zdjęcia. Pani Bobika napisała,że prześle tylko teraz remont mają...

Będę spokojna kiedy w końcu dojdą zdjęcia.

 

 

 

Zrobiłam bazarek na wyróżnienie ogłoszeń Miki 

Na 12 ogłoszeń 5 jest wyróżnionych a telefonów nie licząc jednego od delikatnie mówiąc nie grzeszącej rozumem i chcącej się zabawić czyimś kosztem  małolaty żadnego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...