Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

Nie będę cytować, bo cytat  wyrwany z kontekstu odpowiedzi może namieszać.

Przepraszam, że jakieś to zawiłe.....

 

6 minut temu, elik napisał:

Teraz przeleję 40,00 zł (deklaracje VI-IX) na konto Abi, a od października bardzo proszę wpłacaj na konto Abi. Napisz proszę na wątku Abisi o Twojej deklaracji :)

Konto Abisi podam zaraz na PW.

 

O to  powyżej tylko chodziło :)

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, elik napisał:

Teraz przeleję 40,00 zł (deklaracje VI-IX) na konto Abi, a od października bardzo proszę wpłacaj na konto Abi. Napisz proszę na wątku Abisi o Twojej deklaracji :)

 

O to Elu chodziło. Przepraszam,że może źle tłumaczyłam jak to ma wyglądać.

Od października Iwonka będzie wpłacać na Mikę - 10zł 

 a drugie 10zł będzie wpłacać na Abi

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.05.2018 o 23:46, elik napisał:

Na konto Mikuni wpłynęły poniższe kwoty:

.................50,00 zł   -  elik   deklaracja za maj  -  19.05.

...............100,00 zł   -  ona03    deklaracja za maj  -  24.05.

Bardzo serdecznie dziękujemy

466494558_kwiatki6.gif.77badc88a880fa4624038dffb967854e.gif

Ona03, czy cała kwota to jest deklaracja za maj, czy jest to deklaracja za 5 miesięcy?

 

Dnia 25.05.2018 o 09:06, ona03 napisał:

Deklaracja za 5 -m-cy / po 10 zł/  Mikusia i Bobik :)

Jak Bobiś się zaaklimatyzuje w domciu,  to jego dyszka przejdzie dla Abi :)

 

Dla jasności i może ułatwienia Twojej pracy Elu.

Przepraszam, że utrudniam Ci życie bo wiem jak mało czasu teraz masz a dla siebie to już wcale.

Tym bardziej dziękuję!

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, b-b napisał:

Dla jasności i może ułatwienia Twojej pracy Elu.

Przepraszam, że utrudniam Ci życie bo wiem jak mało czasu teraz masz a dla siebie to już wcale.

Tym bardziej dziękuję!

Boguniu, jeśli chodzi o zwierzaczki, to zawsze znajdę czas. Może nie tak od razu, bo sporo tego :) ale znajdę.

Niejasne dla mnie było to co na czerwono w poniższym cytacie

Cytat

Czyli  mamy teraz z konta Miki i Bobika przelać od czerwca pieniążki dla Bobisia na Abi czy stała będzie dopiero od stycznia?

skąd się wzięła ta stała od stycznia. Tylko to. Cała reszta jest dla mnie jasna i oczywista   :)

Link to comment
Share on other sites

 

9 minut temu, elik napisał:

Boguniu, jeśli chodzi o zwierzaczki, to zawsze znajdę czas. Może nie tak od razu, bo sporo tego :) ale znajdę.

Niejasne dla mnie było to co na czerwono w poniższym cytacie

skąd się wzięła ta stała od stycznia. Tylko to. Cała reszta jest dla mnie jasna i oczywista   :)

Nie wiem skąd mi się wziął ten styczeń... ale dobrze,że się wszystko chociaż tutaj wyjaśniło

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.06.2018 o 11:02, b-b napisał:

Nie wiem skąd mi się wziął ten styczeń... ale dobrze,że się wszystko chociaż tutaj wyjaśniło

Nic to Boguniu, już się tym nie przejmuj :)

W piątek zrobię przelew 40,00 zł na konto Abi z informacją, że to od ona03 za VI-IX.

O kurcze, ale mi się tego nazbierało na ten piątek :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.06.2018 o 11:07, elik napisał:

. . .

W piątek zrobię przelew 40,00 zł na konto Abi z informacją, że to od ona03 za VI-IX.

. . .

 

23 godziny temu, b-b napisał:

Bardzo dziękuję Elu :*

Zrobione :)

Mika - 40,00 zł

Mika.png.fda7033a8e86f8df7cd57fe6acb93e4d.png

Abi + 40,00 zł

Abi.png.d7ac016ee486feb746b2106cfb0b635c.png

Link to comment
Share on other sites

Mam trochę dobrych wieści o Mikusi. Jej zaufanie do mnie wzrosło i coraz częściej okazuje pozytywne uczucia. Nawet wtedy, gdy jest sam na sam ze mną, przychodzi, gdy ją zawołam. Od ponad tygodnia oprócz spacerów na smyczy ma "wybieganki" swobodne. Zawołana, wraca za mną do domu. Wreszcie może pobiegać z innymi psiakami, pobawić się. To bardzo pozytywnie na nią wpływa. Szkoda wielka, że nie trafia się DS dla niej... 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.06.2018 o 18:42, hop! napisał:

Mam trochę dobrych wieści o Mikusi. Jej zaufanie do mnie wzrosło i coraz częściej okazuje pozytywne uczucia. Nawet wtedy, gdy jest sam na sam ze mną, przychodzi, gdy ją zawołam. Od ponad tygodnia oprócz spacerów na smyczy ma "wybieganki" swobodne. Zawołana, wraca za mną do domu. Wreszcie może pobiegać z innymi psiakami, pobawić się. To bardzo pozytywnie na nią wpływa. Szkoda wielka, że nie trafia się DS dla niej... 

Wspaniale,  że mała coraz bardziej się otwiera....Szkoda tylko ,ze nie mam żadnych  telefonów o nią :(

 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, b-b napisał:

Wspaniale,  że mała coraz bardziej się otwiera....Szkoda tylko ,ze nie mam żadnych  telefonów o nią :(

 

Może przydałoby się zmienić tekst ogłoszenia. Ja niestety w tym nie pomogę, ale może ktoś :)

Nie mówię, że ten tekst jest zły, ale może mało przemawia do serc :)  Trzeba próbować.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Może przydałoby się zmienić tekst ogłoszenia. Ja niestety w tym nie pomogę, ale może ktoś :)

Nie mówię, że ten tekst jest zły, ale może mało przemawia do serc :)  Trzeba próbować.

Eluś, ja myślę, ze to raczej wina mało widzialnego ogloszenia. Wkrótce zrobie bazarek na wyróżnianie ogłoszeń. Wtedy Mikusia będzie widoczna i mam nadzieję, ze będzie więcej zapytań.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Eluś, ja myślę, ze to raczej wina mało widzialnego ogloszenia. Wkrótce zrobie bazarek na wyróżnianie ogłoszeń. Wtedy Mikusia będzie widoczna i mam nadzieję, ze będzie więcej zapytań.

Eluniu, wyróżnienia z pewnością zwiększają szanse na adopcje, ale Mikunia miała sporo wyróżnień na różne miasta - 4 w kwietniu, 4 w maju, 2 w czerwcu. Dlatego zaproponowałam zmianę tekstu. Czasem tak jest, że mała zmiana powoduje zwiększone zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2018 o 11:40, elik napisał:

Może przydałoby się zmienić tekst ogłoszenia. Ja niestety w tym nie pomogę, ale może ktoś :)

Nie mówię, że ten tekst jest zły, ale może mało przemawia do serc :)  Trzeba próbować.

Ogłoszenia miały 3 różne teksty i nic.

Ja niestety też jestem anty w pisaniu tekstów.

 

16 godzin temu, Havanka napisał:

Eluś, ja myślę, ze to raczej wina mało widzialnego ogloszenia. Wkrótce zrobie bazarek na wyróżnianie ogłoszeń. Wtedy Mikusia będzie widoczna i mam nadzieję, ze będzie więcej zapytań.

Miała Mika dużo wyróżnień i też nici z odzewu.

W wolnej chwili chcę zrobić dla Miki bazarek to coś z niego przeznaczymy znowu na wyróżnienie ogłoszeń. 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Havanka napisał:

Eluś, ja myślę, ze to raczej wina mało widzialnego ogloszenia. Wkrótce zrobie bazarek na wyróżnianie ogłoszeń. Wtedy Mikusia będzie widoczna i mam nadzieję, ze będzie więcej zapytań.

Eluniu kochana w takim razie zrób bazarek na wyróżnienia, bo to może jedyny sposób na zwrócenie uwagi na sunię  407469130_gifproszcy.gif.b6f34ff876278a646a9851106f1a36fb.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Eluniu kochana w takim razie zrób bazarek na wyróżnienia, bo to może jedyny sposób na zwrócenie uwagi na sunię  407469130_gifproszcy.gif.b6f34ff876278a646a9851106f1a36fb.gif

Tak, myślę, ze trzeba sunię promować. Nie wiem, czy to coś da, ale na pewno zwiększa szansę. Spróbuję dzisiaj zorganizować bazarek.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Wykupiłam na bazarku Havanki wyróżnienie ogłoszenia dla Mikusi więc pewnie wyróżni któreś z tych ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...