Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

1 godzinę temu, elik napisał:

Zapewne mam Anulko, ale jestem skarbnikiem dla 7 psiaczków i nie pamiętam kto deklarował któremu psiaczkowi, a każdy psiak ma osobne konto i znalezienie Twojej wpłaty trwałoby raczej przydługo :) Kaska już poszła :)

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Mika trochę się rozruszała, bez problemu chodzi koło nas, podchodzi do wyciągniętej ręki z myślą, że mam np. smaczka. Kiedy ja zbliżam się do niej, to ucieka, wraca i tak się miota - chce bliskości, ale się obawia. Kiedy nie ma ucieczki od człowieka, siada w kącie i jest poddana, nie popuszcza moczu, ani kupy. Mika ma zachowania, ruchy jeszcze szczenięce. Pięknie bawi się z innymi psiakami, piłeczkami.

Pierwsze zdjęcie jeszcze ze smyczą, potem już nie było potrzeby, aby ją miała.

IMG_20180112_180526_800x600.jpg

IMG_20180113_193954_800x600.jpg

IMG_20180114_105316_800x600.jpg

IMG_20180114_105328_450x600.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Szczeniaczek to 2 miesięczna Mia, która jako jedyna z 8 dzieci przeżyła. Mimi (mama) urodziła na betonie między blokami, wolontariuszki z wielkopolski przywiozły ją wraz ze szczeniakiem do mnie późnym wieczorem parę dni po urodzeniu maluchów. Nie wiadomo, czy kolejną noc Mia by przeżyła w zimnie. Teraz już obydwie cieszą się życiem, gotowe do adopcji.

26239716_1984419991881877_3195262000725151121_n_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, szafirka napisał:

Szczeniaczek to 2 miesięczna Mia, która jako jedyna z 8 dzieci przeżyła. Mimi (mama) urodziła na betonie między blokami, wolontariuszki z wielkopolski przywiozły ją wraz ze szczeniakiem do mnie późnym wieczorem parę dni po urodzeniu maluchów. Nie wiadomo, czy kolejną noc Mia by przeżyła w zimnie. Teraz już obydwie cieszą się życiem, gotowe do adopcji.

26239716_1984419991881877_3195262000725151121_n_800x600.jpg

Wszystkie 3 psiaczki z tego zdjęcia cudne!!!

Mój typ, mam nadzieję, że znajdą wspaniałe domki!!!

Link to comment
Share on other sites

Biedna mama :( To było straszne przeżycie dla niej :(    Też miałam na tymczasie porzuconą sunię, która  w lutym urodziła na jakimś podwórku 5 szczeniaczków. Niestety nikt nie zlitował się nad nieszczęśnikami :( Z zimna odeszły 4 szczeniaczki. Jak przeczytałam o tym na dogo, to oczywiście nie mogłabym spać ze  świadomością, że te psiaki nadal narażone są na zamarznięcie.  Biedna zziębnięta, zagłodzona matka z tym jednym ledwie żywym szczeniaczkiem przyjechała do mnie i dopiero po kilku miesiącach byli gotowi do adopcji. Są w super domkach i już na pewno nie pamiętają tych traumatycznych przeżyć.

Te psiaczki też pewnie wkrótce zapomną o przeżytej traumie. Szczeniorka jest prześliczna, choć na razie jeszcze smutna :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogusiu, ale Szafirka pise, że to Mika....

 

25 minut temu, Gabi79 napisał:

Z tego, co napisała Hania wynika, że to robota Mikuni.

To może być na tle nerwowym.

 

 Nie zauważyłam wpisu Hani nad zdjęciami....Dzięki dziewczyny za sprostowanie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...