Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

22 godziny temu, Bogusik napisał:

Bogduniu,wiele rzeczy oczywistych dla nas, nie zawsze są tak oczywiste dla innych i odwrotnie.Pani Patrycja stara się wszystko dopełnić zgodnie z przepisami prawa bo jej naprawdę zależy i dobrze,że tak czyni.Pewnie skróciło by to czas gdyby była w rozmowie wstępnej o to zapytana.Nie ma znaczenia czy to domek po za granicami kraju, czy nie...To pytanie musi nam wejść w krew jako jedno z bardzo ważnych w rozmowach wstępnych.Miejmy nadzieje,że jutro będziemy coś więcej wiedzieć....:)

Z SMS sa od Pani wychodzi,ze coś z sąsiadami jest tam nie tam, robią jakiś problemy...że kłamią coś właścicielom.

 

12 godzin temu, hop! napisał:

Niestety, to ogłoszenie mi usunęli. 

Brzydale!

11 godzin temu, elik napisał:

Dzisiaj tj. 26.04. na koncie psiaczków pojawiły się kwoty:

20,00 zł  -  Tyś(ka) deklaracja za IV i V

50,00 zł  -  moja deklaracja za IV

Bardzo serdecznie dziękujemy

1824410904_kwiatki6.gif.0af7812310c2cbd945af6c5b6cea8b65.gif

Bardzo Wam Dziewczyny dziękujemy :*:*:*

 

5 godzin temu, szafirka napisał:

Jestem prawie pewna, że rozmawiałam z Panią o pozwoleniu właściciela mieszkania na psa i że Pani powiedziała, że pozwolenie jest i wszyscy sąsiedzi w tym domu mają psy. Zwątpiłam tylko, ponieważ tego samego dnia rozmawiałam z inną młodą Panią w wyniku czego adoptowała od nas trójłapka.

Może Szczecin wziąć pod uwagę w ogłoszeniach?

To jest myśl :)

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Mam wiadomość od Edyty,że właściciele kręcą nosem i p.Patrycja chce zmienić mieszkanie.Ma na dniach podjechać i zapytać czy będzie zgoda na dwa pieski i oglądnąć mieszkanie.

Bogduniu,skontaktuj się z p.Patrycją i porozmawiaj o tym szerzej i podejmij decyzję czy robić wizytę?Czy Bobik będzie czekał i ile?

My jesteśmy tylko pośrednikami i nie możemy nic zadecydować w tej sprawie...

Jutro postaram się skontaktować z p. Patrycją. ale myślę,że na razie z wizytą się wstrzymamy do czasu aż się wyjaśni sprawa lokum.

4 minuty temu, Tola napisał:

Zobaczymy.

Tez jestem zdania, ze  pani powinna jednak najpierw uzyskać zgodę na drugiego psa...

 

Czas pokaże co z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, b-b napisał:

 

Jutro postaram się skontaktować z p. Patrycją. ale myślę,że na razie z wizytą się wstrzymamy do czasu aż się wyjaśni sprawa lokum.

Bogduniu skontaktuj się i porozmawiaj, abyś wiedziała wszystko  dokładnie o zamierzeniach p.Patrycji.Drogą smsów nie jest się w stanie ani wszystkiego przekazać jak by się chciało,ani odczytać tak naprawdę, co adresat chciałby powiedzieć.Dam znać Edycie,że wizyty nie będzie bo nie ma sensu jej robić skoro p.Patrycja chce zmieniać mieszkanie

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj edyta mi napisała,że otrzymała wiadomość od p.Patrycji,że mieszkanie już wraz z przyjacielem już oglądali,jest zgoda na 2 pieski i klucze mają odebrać 15 maja,a może wcześniej i wtedy skontaktuje się w sprawie przeprowadzenia wizyty p/a.Edyta mi napisała,że oni bardzo chcą Bobika i na to wygląda że tak,skoro nawet zmieniają dla niego mieszkanie....:) Czas wszystko pokaże.....

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Bogusik napisał:

Dzisiaj edyta mi napisała,że otrzymała wiadomość od p.Patrycji,że mieszkanie już wraz z przyjacielem już oglądali,jest zgoda na 2 pieski i klucze mają odebrać 15 maja,a może wcześniej i wtedy skontaktuje się w sprawie przeprowadzenia wizyty p/a.Edyta mi napisała,że oni bardzo chcą Bobika i na to wygląda że tak,skoro nawet zmieniają dla niego mieszkanie....:) Czas wszystko pokaże.....

Dziękuję Bogusiu za informacje. 

To prawda. Państwo będą wynajmować mieszkanie od znajomego i mają zgodę na psiaki. 17 maja mają przyjechać do Polski  i wyrobić paszport Bobiemu oczywiście jeśli zapoznanie psiaczków odbędzie się bez zarzutów i przypadną sobie do "gustu".

Zobaczymy co czas pokaże :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, b-b napisał:

Dziękuję Bogusiu za informacje. 

To prawda. Państwo będą wynajmować mieszkanie od znajomego i mają zgodę na psiaki. 17 maja mają przyjechać do Polski  i wyrobić paszport Bobiemu oczywiście jeśli zapoznanie psiaczków odbędzie się bez zarzutów i przypadną sobie do "gustu".

Zobaczymy co czas pokaże :)

Bogduniu to młodzi ludzie, ale wszystko wskazuje,że wiedzą czego chcą i tak łatwo się nie poddają.Trzymam kciuki aby wszystko się powiodło :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2018 o 23:48, Bogusik napisał:

Bogduniu to młodzi ludzie, ale wszystko wskazuje,że wiedzą czego chcą i tak łatwo się nie poddają.Trzymam kciuki aby wszystko się powiodło :)

Dziękuję Bogusiu :)

Byłoby  wspaniale gdyby chłopak trafił do domku, który pokocha go takim jakim jest  i do tego w razie wpadek będzie z nim pracował.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

27.04. na koncie psiaczków pojawiły się poniższe wpłaty:

................20,00 zł   -  Anula  deklaracja na V 

.................20,00 zł   -  Bogusik deklaracja na V 

          Bardzo serdecznie dziękujemy

                                          urodziny.jpg.26538a01920d85001442a86d5acdd821.jpg

Wielkie dzięki! :D

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Czyżby Bobik miał zmienić narodowość ;) ?

Hmmmm...miejsce zamieszkania na pewno ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Pani Patrycja dzisiaj mi napisała, że się wczoraj (środa) przeprowadzali do nowego , większego mieszkanka :)

Najpóźniej 17.05 mają przyjechać i 18.05 ze swoją sunią jechać w odwiedziny do Bobisia.

Trzymajmy kciuki aby psiaki się zaakceptowały.

Są też umówieni z p. Edytą, która ma zrobić wizytę PA :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, ale ten domek brzmi konkretnie... zmieniać mieszkanie... brzmi wszystko super, aż tak, że nie dowierzam. Kciukuję mocno za Bobika... :)

I za Mikusię oczywiście, aby ktoś ją pokochał. 

 

4 godziny temu, Havanka napisał:

Aż boję się cieszyć z przyszlego domku Bobika. Zapowiada się jak z bajki. To juz niedługo...

Bardzo się boję aby dla Bobisia to był TEN domek. 

Już jedno rozczarowanie przeżyliśmy i nie chcę aby chłopak znowu...Oby nie tym razem!

Link to comment
Share on other sites

Domek zapowiada się bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że się nie rozmyśli!

A póki co załatwiamy sprawy finansowe.

Mikuni

F-ra za pobyt w hoteliku od 13.03. do 30.04.2018 r. i odrobaczenie.

1288165306_Mikaf-ra.png.9868504373cc229a050ff150744bad7d.png

Przelew

230020711_Mikaprzel.png.a7f6b0072772d107386ea88ffe8b3845.png

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Niesamowity domek się szykuje. Oby wytrwał do końca w postanowieniu .

Oby...

6 godzin temu, elik napisał:

Domek zapowiada się bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że się nie rozmyśli!

A póki co załatwiamy sprawy finansowe.

Mikuni

F-ra za pobyt w hoteliku od 13.03. do 30.04.2018 r. i odrobaczenie.

1288165306_Mikaf-ra.png.9868504373cc229a050ff150744bad7d.png

Przelew

230020711_Mikaprzel.png.a7f6b0072772d107386ea88ffe8b3845.png

 

6 godzin temu, elik napisał:

I Bobiczka

F-ra za pobyt w hoteliku w okresie 7-30.04.2018 r.

55452859_Bobikf-ra.png.d4fd41ac344949b8f4072a8ced42171c.png

Przelew

954261271_Bobikprzel..png.15fcc4fa34459b21c3aa5e41eaea74a3.png

Eluś faktura za Bobisia jest za pobyt od 7 do 30.04 :)

 

Bardzo dziękuję Elu za pilnowanie finansów psiaków :):*

Link to comment
Share on other sites

Kochani! Jeszcze sama nie mogę w to uwierzyć! Mika ma dom!Będzie mieszkać w Poznaniu. Pani po rozmowie ze mną zrobiła dobre wrażenie. Moje odczucia potwierdziła Julita ,która kilkakrotnie z Panią rozmawiała i przedstawiła jej Mikę z wszystkimi jej lękami i wadami. Pani chce Mikusię. Dzisiaj była wizyta PA, która wypadła b. dobrze. Teraz muszę zorganizować jej transport do domku bo Pani na nia czeka. Pani dołoży się do transportu.

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2018 o 00:53, b-b napisał:

Pani Patrycja dzisiaj mi napisała, że się wczoraj (środa) przeprowadzali do nowego , większego mieszkanka :)

Najpóźniej 17.05 mają przyjechać i 18.05 ze swoją sunią jechać w odwiedziny do Bobisia.

Trzymajmy kciuki aby psiaki się zaakceptowały.

Są też umówieni z p. Edytą, która ma zrobić wizytę PA :)

 

11 minut temu, b-b napisał:

Kochani! Jeszcze sama nie mogę w to uwierzyć! Mika ma dom!Będzie mieszkać w Poznaniu. Pani po rozmowie ze mną zrobiła dobre wrażenie. Moje odczucia potwierdziła Julita ,która kilkakrotnie z Panią rozmawiała i przedstawiła jej Mikę z wszystkimi jej lękami i wadami. Pani chce Mikusię. Dzisiaj była wizyta PA, która wypadła b. dobrze. Teraz muszę zorganizować jej transport do domku bo Pani na nia czeka. Pani dołoży się do transportu.

Podwójnie kciuki mocno zaciskam!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...