Jump to content
Dogomania

* Bobiś odszedł w swoim kochającym domku [*]Mika -Sara już w swoim DS ! :D Mika nadal czeka na swój wyrozumiały domek. Bobiś już go ma! Wycofane psiaki - Mika i Bobi - kolejne zamojskie biedy liczą na cud.


b-b

Recommended Posts

Dnia 20.04.2018 o 00:12, b-b napisał:

. . .

Z bazarku na zwrot pożyczki za transport Miki do Hop! uzbieraliśmy 42zł :)

Jak Ela - skarbnik wróci to potwierdzi,że ma pieniążki na koncie :)

Wróciłam i potwierdzam :)  20.04. na konto psiaczków wpłynęła kwota 42,00 zł z bazarku Boguni, jako zwrot II-giej raty pożyczki :)

Dnia 21.04.2018 o 12:48, Tyś(ka) napisał:

elik, b-b, będę krzyczeć :) Czemu nie upomniałyście się o alimenty Mikusi? Zapomniałam Wam wpłacić w kwietniu, a to już prawie maj... aj! ;) Następnym razem bijcie mnie solidnie, jestem zabiegana i zakręcona, więc się zapominam, gdzie wpłaciłam już, a gdzie nie. ;)

Wpłacę po weekendzie za zaległy miesiąc i maj:)

Jeśli musisz, to sobie pokrzycz :)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Nesiowata napisał:

Może wreszcie?

Zobaczymy:)

10 godzin temu, anica napisał:

Ja też czasem tracę w wiarę... ale to w ludzi!  ... w szczęśliwą gwiazdę ,opatrzność NIGDY!prosi.gif

:D

9 godzin temu, elik napisał:

Wróciłam i potwierdzam :)  20.04. na konto psiaczków wpłynęła kwota 42,00 zł z bazarku Boguni, jako zwrot części pożyczki :)

Jeśli musisz, to sobie pokrzycz :)

Dziękuję Elu :)

 

Krzyk podobno jest dobry na odstresowanie ;)

Link to comment
Share on other sites

Moja koleżanka Edyta z Essen, dzisiaj tylko smsowo skontaktowała się z p.Patrycją ponieważ Pani jest na kursie aż do godz. 22.Jutro się zdzwonią i ustalą czy wizyta będzie w sobotę, czy niedzielę i o której godzinie.Jak tylko otrzymam info. to dam znać

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Bogusik napisał:

Moja koleżanka Edyta z Essen, dzisiaj tylko smsowo skontaktowała się z p.Patrycją ponieważ Pani jest na kursie aż do godz. 22.Jutro się zdzwonią i ustalą czy wizyta będzie w sobotę, czy niedzielę i o której godzinie.Jak tylko otrzymam info. to dam znać

Bardzo dziękuję Bogusiu Tobie i p.Edycie :)

Rodzi się nadzieja, ze mimo tych dwóch rozmów z Hanią i mojego gadania o Bobim Pani jednak zdecydowała się na wizytę to coś może z tego dobrego dla chłopaka będzie.

Czas pokaże. 

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, b-b napisał:

Bardzo dziękuję Bogusiu Tobie i p.Edycie :)

Rodzi się nadzieja, ze mimo tych dwóch rozmów z Hanią i mojego gadania o Bobim Pani jednak zdecydowała się na wizytę to coś może z tego dobrego dla chłopaka będzie.

Czas pokaże. 

Nie ma za co kochana.Wszyscy pomagamy psiakom na miarę naszych możliwości :) Do Edyty mam zaufanie bo jest doświadczoną wizytatorką i bardzo wyczuloną na krzywdę zwierząt.Bidulkę od niedzieli męczy zapalenie krtani ale już dzisiaj głos miała o wiele lepszy

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Bardzo dziękuję Bogusiu Tobie i p.Edycie :)

Rodzi się nadzieja, ze mimo tych dwóch rozmów z Hanią i mojego gadania o Bobim Pani jednak zdecydowała się na wizytę to coś może z tego dobrego dla chłopaka będzie.

Czas pokaże. 

Trzymam kciuki za wizytę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogduniu, ja też trzymam kciuki, aby wizyta wypadła pomyślnie dla Bobisia. 

Chciałam zapytać, czy ogłoszenie Mikusi dalej ma być na Koło? Małe zainteresowanie jest....

Nie wiem już na co zmienić Asiu :(

Nikt nie dzwoni, nie pyta o naszą ślicznotkę...

44 minuty temu, Bogusik napisał:

Nie ma za co kochana.Wszyscy pomagamy psiakom na miarę naszych możliwości :) Do Edyty mam zaufanie bo jest doświadczoną wizytatorką i bardzo wyczuloną na krzywdę zwierząt.Bidulkę od niedzieli męczy zapalenie krtani ale już dzisiaj głos miała o wiele lepszy

Jest Bogusiu. jasne,że jest. Za chęć pomocy i dobre serce:D

15 minut temu, elik napisał:

Trzymam kciuki za wizytę :)

:*

Link to comment
Share on other sites

Sporo ogłoszeń ma Mikusia... Oby przyniosły rezultat w postaci domku... a na innych portalach też Mikusia się pokazuje?

Kciuki trzymam za Bobika... i za wizytę... oby tym razem to było TO.

Poszły alimenty :)) Następnym razem proszę o przypominajkę na PW, bo wstyd, żebym nie wysyłała pieniążków. 0blush2.gif

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogduniu, to ostatnie nie jest już aktywne. 

Ja wrzucę swoje na Katowice, zobaczymy co się będzie działo..... 

https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-mikusie-moze-to-dla-ciebie-bije-to-psie-serce-CID103-IDshSHD.html

No i skończyło się promowanie tego ogłoszenia....

Ostatnie można uaktywnić i dalej będzie szło.A na Opole jest?

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogduniu, to ostatnie nie jest już aktywne. 

Ja wrzucę swoje na Katowice, zobaczymy co się będzie działo..... 

https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-mikusie-moze-to-dla-ciebie-bije-to-psie-serce-CID103-IDshSHD.html

No i skończyło się promowanie tego ogłoszenia....

Poczekamy i poproszę Elę żeby wyróżniła zaraz 2 -3 . Ostatnio pierwszy płaciła normalnie a pozostałe były o 5zł tańsze. 

Nie wiem czy to była wtedy jakaś promocja czy też przy kolejnych jest zniżka.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy w rozmowie z p.Patrycją  była poruszana sprawa mieszkania tzn. czy własność czy tez wynajem.Pani wynajmuje i dzisiaj w rozmowie z Edytą powiedziała,że musi wystąpić o pozwolenie do właściciela o zgodę na drugiego psa i od niej zależy adopcja Bobika.Wstępnie wizyta p/a jest ustalona na niedzielę ale Edyta czeka na info od p.Patrycji a ja od niej...

Pamiętajmy zawsze o tak ważnej sprawie własności/wynajmu w trakcie rozmowy z potencjalnym domkiem i zawsze podczas wizyty p/a o poproszenie pokazanie zgody na posiadanie zwierząt w umowie najmu.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Sporo ogłoszeń ma Mikusia... Oby przyniosły rezultat w postaci domku... a na innych portalach też Mikusia się pokazuje?

Kciuki trzymam za Bobika... i za wizytę... oby tym razem to było TO.

Poszły alimenty :)) Następnym razem proszę o przypominajkę na PW, bo wstyd, żebym nie wysyłała pieniążków. 0blush2.gif

Miki hop! pokazała na FB a tak chyba nigdzie oprócz olx Miki nie ma.

Tysiu Ela pewnie delikatnie by ci przypomniała ale...NIC SIĘ PARZCIEŻ NIE STAŁO :D

4 godziny temu, Anula napisał:

Ostatnie można uaktywnić i dalej będzie szło.A na Opole jest?

Nie, na Opole nie mamy.

 

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Nie wiem czy w rozmowie z p.Patrycją  była poruszana sprawa mieszkania tzn. czy własność czy tez wynajem.Pani wynajmuje i dzisiaj w rozmowie z Edytą powiedziała,że musi wystąpić o pozwolenie do właściciela o zgodę na drugiego psa i od niej zależy adopcja Bobika.Wstępnie wizyta p/a jest ustalona na niedzielę ale Edyta czeka na info od p.Patrycji a ja od niej...

Pamiętajmy zawsze o tak ważnej sprawie własności/wynajmu w trakcie rozmowy z potencjalnym domkiem i zawsze podczas wizyty p/a o poproszenie pokazanie zgody na posiadanie zwierząt w umowie najmu.

Nie była Bogusiu.

To takie....decydując się na psiaka chyba najpierw powinno się załatwiać takie sprawy...no ale cóż.

Zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, b-b napisał:

 

Nie była Bogusiu.

To takie....decydując się na psiaka chyba najpierw powinno się załatwiać takie sprawy...no ale cóż.

Zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Bogduniu,wiele rzeczy oczywistych dla nas, nie zawsze są tak oczywiste dla innych i odwrotnie.Pani Patrycja stara się wszystko dopełnić zgodnie z przepisami prawa bo jej naprawdę zależy i dobrze,że tak czyni.Pewnie skróciło by to czas gdyby była w rozmowie wstępnej o to zapytana.Nie ma znaczenia czy to domek po za granicami kraju, czy nie...To pytanie musi nam wejść w krew jako jedno z bardzo ważnych w rozmowach wstępnych.Miejmy nadzieje,że jutro będziemy coś więcej wiedzieć....:)

Link to comment
Share on other sites

Jestem prawie pewna, że rozmawiałam z Panią o pozwoleniu właściciela mieszkania na psa i że Pani powiedziała, że pozwolenie jest i wszyscy sąsiedzi w tym domu mają psy. Zwątpiłam tylko, ponieważ tego samego dnia rozmawiałam z inną młodą Panią w wyniku czego adoptowała od nas trójłapka.

Może Szczecin wziąć pod uwagę w ogłoszeniach?

Link to comment
Share on other sites

Mam wiadomość od Edyty,że właściciele kręcą nosem i p.Patrycja chce zmienić mieszkanie.Ma na dniach podjechać i zapytać czy będzie zgoda na dwa pieski i oglądnąć mieszkanie.

Bogduniu,skontaktuj się z p.Patrycją i porozmawiaj o tym szerzej i podejmij decyzję czy robić wizytę?Czy Bobik będzie czekał i ile?

My jesteśmy tylko pośrednikami i nie możemy nic zadecydować w tej sprawie...

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, b-b napisał:

Miki hop! pokazała na FB a tak chyba nigdzie oprócz olx Miki nie ma.

Tysiu Ela pewnie delikatnie by ci przypomniała ale...NIC SIĘ PARZCIEŻ NIE STAŁO :D

Nie, na Opole nie mamy.

 

Nie była Bogusiu.

To takie....decydując się na psiaka chyba najpierw powinno się załatwiać takie sprawy...no ale cóż.

Zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Zobaczymy.

Tez jestem zdania, ze  pani powinna jednak najpierw uzyskać zgodę na drugiego psa...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...