Jump to content
Dogomania

Klara odeszła za TM. Żegnaj sunieczko. Klara po prawie trzech latach znalazła dom. Bardzo dziękujemy za pomoc. Naprawdę wychodzę????? Nie żartujecie???? I mam imię Klara ????


Jo37

Recommended Posts

W dodatku sunia jest całkowicie antyucieczkowa. Sama niechętnie wychodzi z wybiegu, trzeba ją zachęcać. Jak jest poza to wciąż krąży wokół bramy, żeby wrócić do siebie. Podejrzewam, że ogrodzenie mogłoby mierzyć pół metra, a ona by nie próbowała sprawdzać co jest poza nim:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 10.11.2018 o 19:13, betka napisał:

W Klarci zakochałam się od 1 wejrzenia :). 

W niej się nie można nie zakochać!! Znalezione obrazy dla zapytania emotikony gify  serce

Na moje konto wpłynęło 40 zł od betka na wyróżnienie ogłoszeń Klary. 

Beatko, bardzo serdecznie dziękuję!!! Na ogłoszenie Klary wykorzystam 35,62zł Pozostałą kwotę w wysokości 4,38zł przeznaczę na wyróżnienie ogłoszenia Klary, które zrobiła Tola. Będzie to promowanie na tydzień w kwocie 4,49zł

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, betka napisał:

Dobrze Alaskan. Trzymam kciuki.

Kciuki i wyróżnienie podziałały:)

Dostałam dzisiaj  taką informację na OLX:

Witam, pewna Pani znajoma z mojego osiedla chciałaby bardzo psa. Na pewno ma około 67lat ( nie wiem dokładnie. Niedawno musiała uśpić swoją suczkę która była już schorowana. Nie umie odnaleźć się, ponieważ jest osobą samotną. Ona nie chce młodego psa, dlatego myślę że ta suczka z ogłoszenia byłaby odpowiednia dla niej obie są samotne więc myślę że to dobry pomysł.Czy jest możliwość żeby mogła ją zadoptować? Mieszka na ulicy Dambonia w Opolu. Jeżeli jest taka możliwość to proszę o info. Ja jej przekaże w miarę mozliwości jak najszybciej. Pozdrawiam

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...