Jump to content
Dogomania

Klara odeszła za TM. Żegnaj sunieczko. Klara po prawie trzech latach znalazła dom. Bardzo dziękujemy za pomoc. Naprawdę wychodzę????? Nie żartujecie???? I mam imię Klara ????


Jo37

Recommended Posts

Klara nadal nie reaguje na dźwięki... wg mnie albo nie słyszy, albo ma bardzo słaby słuch. Wet w piątek nie dojechał, bo miał nawał pracy, ma być jutro. Poproszę, aby zajrzał suni w uszy, może tam się coś zaczopowało po tym świerzbie np.

Poza tym sunia miewa się świetnie, jest niezwykle wesoła, biega aż miło patrzeć. Nawet za piłeczką biegnie, ale nie podejmuje zabawki.

Jest towarzyska i lubi być tam gdzie ludzie, kręci się zawsze w pobliżu. Jest bardzo przyjaźnie nastawiona wobec innych psów, to aż nieprawdopodobne zwłaszcza patrząc na jej nieco poszarpane uszka...

13f6b1bcce265027gen.jpg

c0e24a714c49aca4gen.jpg

98cecc4e42707540gen.jpg

4e729457318cc18fgen.jpg

e87588d110df1f5bgen.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wet zaglądał wziernikiem do uszek Klary i tam nawet bębenka nie widać, uszy są zaczopowane brudem i świerzbem. Istnieje więc szansa, że jak się to wypłucze to sunia będzie lepiej słyszeć. Wydaje mi się, że nie jest całkiem głucha, dzisiaj np. była czymś zaaferowana i nie reagowała na nic, ale podeszłam bliżej i klasnęłam w dłonie to w końcu odwróciła głowę. Ale jak z wetem podeszliśmy do boksu to nie wyszła z budki, mimo, że rozmawialiśmy i drugi pies stał przy siatce a sąsiedni szczekał. Dopiero jak mnie zobaczyła to wyszła z radością i ciekawością. Podobnie było na samym początku kiedy ją przyłapałam na spaniu na betonie - już wtedy byłam zdziwiona, że nie obudziła się kiedy podeszłam do niej blisko.

Wet zalecił dalsze zakrapianie uszek, maść (Oridermyl) odbiorę od weta jutro lub pojutrze. 

Krew pobrana i sunia zaszczepiona na wirusówki. Rachunek później:)

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Murka napisał:

Wet zaglądał wziernikiem do uszek Klary i tam nawet bębenka nie widać, uszy są zaczopowane brudem i świerzbem. Istnieje więc szansa, że jak się to wypłucze to sunia będzie lepiej słyszeć

 

Oczywiście, że będzie lepiej słyszeć, trzeba oczyścić.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Na konto fundacji wpłynęło 150 zł od Grażka123 - deklaracja za styczeń.

Poproszę fakturę  (może być razem z wpłatą dla Maxa 50 zł) - czyli faktura na 200 zł

Ale są jeszcze pieniądze ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Jo37 napisał:

Ale są jeszcze pieniądze ode mnie.

Zaznaczyłam te 300 zł na wątku Abry 29.12.  - tutaj jest cytat:

Dnia 29.12.2017 o 10:24, Tola napisał:

Na koncie fundacji jest wpłata od Jo37 - 300 zł ( deklaracja dla Abry i Klary)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wyniki krwi Klary, są minimalne przekroczenia i wet powiedział, że nie ma się tu do czego przyczepić:

3eddb99ac8572c59gen.jpg

 

Koszty dla Klary: szczepienie na wirusówki 28 zł + 6,20 zł koszty dojazdu weta (25 zł na 4 szczepione psy), analiza krwi 70 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/8a8d3fff356d8059

 

Wczoraj odebrałam też dla suni maść do uszu, Oridermyl, koszt 55 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9996c9fcb417cc5a

 

Wet powiedział, że maść będzie sukcesywnie oczyszczać uszy i może nie trzeba będzie płukać ich pod narkozą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...