Jump to content
Dogomania

~ZAMIESZKAŁ W WILANOWIE :)Kto chce jamnika? Kajtuś z naszej wsi


malagos

Recommended Posts

19 minut temu, malagos napisał:

A jednak - pani zadzwoniła. Tłumaczyła się późniejszym powrotem z wyjazdu i silnym przeziębieniem. To jednak Kajtuś poczeka na tę panią. Jesteśmy umówione na rozmowę w sprawie przyjazdu.

.. kciuki na pokładthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, konfirm31 napisał:

A mnie trochę szkoda tego Pana Mirka z Ząbek, który był gotów przyjechać. Bo może młody Kajtuś lepiej by się czuł w domu  z dziećmi, niż z 10 letnią jamniczką? Kurcze, tego nigdy nie wiemy :(. 

tego niegdy nie wyczujemy... Plus dla pani, ze moda emerytka, i drugi pies w domu. I zna jamniki

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, konfirm31 napisał:

I co? Termin przyjazdu Pani po Kajtusia, już umówiony? 

Ręce opadają.... ani telefonu, ani mejla, ani sms... Do doopy z takim umawianiem się...

Kajtuś ma się doskonale. Tak sympatycznego psa dawno nie mieliśmy :) Posłuszny, nakolankowy, uśmiechnięty :)

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Poker napisał:

Dlaczego ludzie są niepoważni, a właściwie nieodpowiedzialni ? Zawsze pozostanie to dla mnie zagadką.

Dla mnie też, dla mnie też...taka huśtawka niestety...

Poczekam spokojnie na niedzielę. co ma być, to będzie.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

Dla mnie też, dla mnie też...taka huśtawka niestety...

Poczekam spokojnie na niedzielę. co ma być, to będzie.

 

He, he. Pani się zakocha w subtelnej i mimozowatej  Czarze i zabierze nie Chłopaka, a dziewczynkę :D. Wybierze trudną miłość. 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, anica napisał:

... chciało by się powiedzieć coś ... miłego!  ale czasem, nie wychodzi!?milczek.gif

Ja myślę podobnie jak Rozi! ..

ostatnia szansa dla tej pani Elżbiety - jutro. I tak jesteśmy z Tomkiem w domu, nie wyjeżdżamy nigdzie, nie musimy zmieniać planów, nie piekę ciasta specjalnie, nie robię wystawnego obiadu na przyjazd pani - po prostu jestem. I Kajtuś jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...