Jump to content
Dogomania

~ZAMIESZKAŁ W WILANOWIE :)Kto chce jamnika? Kajtuś z naszej wsi


malagos

Recommended Posts

4 godziny temu, konfirm31 napisał:

I coś ma z ONka, tak jak Tina Mazowszanki. Wrzuciłam na olx. Może właściciel się odnajdzie. 

ja też wrzuciłam, wczoraj... i na MojaOstrołęka też.

Jutro powiesimy plakaty w gminie. Ale nich szlag trafi tego właściciela!...dziś się jej przyjrzałam, taka chuda, nastroszona, wygłodniała, a na szyi ogromne wyłysienie...

20180114_112939_resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, ze jej nikt nie bedzie szukał....

ale, ale!

Kajtuś dojeżdża już do Warszawy z panią Elżbietą. Zamieszka w domu jednorodzinnym w Wilanowie, z koleżanką 10-lenią rodowodowa jamnisią króliczą szrostkowłosą. Ma jej osłodzić życie po śmierci jamniczki-przyjaciółki...Pani Elżbieta jeszcze pracuje na pół etatu, jest stomatologiem, a Jej mama- świat jest mały, miała z nami zajęcia na warszawskiej uczelni, na naszym wydziale weterynarii :)

Umowa podpisana, obróżka zielona załączona na szczęście, nic, tylko czekać na wieści z nowego domu. Dobre wieści :)

Link to comment
Share on other sites

 Dzwoniła pani Elżbieta - w drodze Kajtuś jak się zwinął na fotelu wyjeżdżając od nas, tak się obudził w Warszawie. W domu się zachowuje, jakby tu mieszkała od zawsze. Wskoczył na łóżko, zajął miejscówkę, a nawet fuknął na sunię rezydentkę. Mam nadzieję, że do tej suczki będzie miał taki szacunek, jak do moich suczynek-starowinek.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, malagos napisał:

 Dzwoniła pani Elżbieta - w drodze Kajtuś jak się zwinął na fotelu wyjeżdżając od nas, tak się obudził w Warszawie. W domu się zachowuje, jakby tu mieszkała od zawsze. Wskoczył na łóżko, zajął miejscówkę, a nawet fuknął na sunię rezydentkę. Mam nadzieję, że do tej suczki będzie miał taki szacunek, jak do moich suczynek-starowinek.

Ode mnie również najlepsze życzenia dla Kajtusia i jego nowej rodziny ! Niech ci się wiedzie maluszku !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

taki zdjątko przyszło od Kajtusia...

No, nie wygląda na bardzo przeżywającego rozłąkę z nami. Całe szczęście!

 

I o to chodzi, pies ma być szczęśliwy.Człowiek musi sobie poradzić z emocjami po rozstaniu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2018 o 12:57, malagos napisał:

Robiem, co możem, Goś...

Jakiś termin spotkania "Bankowego", ustalmy coś - ja muszę być w Warszawie w poniedziałek 5 lutego, mogę przyjechać dwa dni wcześniej. To moze odpowiada Wam sobota albo niedziela 3 lub 4 lutego?

Mnie odpowiada każdy termin. Bardzo się cieszę :)

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę, Drogie Dogomaniczki:)

Jako że nasz tradycyjny Starbucks jest w weekendy zapchany i trudno o stolik, tym bardziej dla grupy około 10-osobowej, to może macie jakieś sympatyczne miejsce w Warszawie, spokojne, gdzieś z "mojej", makowskiej,  strony Warszawy (by dojechały konfirm i Irenas) ?... I zeby można było zaklepać stolik na popołudnie, posiedzieć przy herbacie, kawce?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...