Jump to content
Dogomania

Bożonarodzeniowy cud- kudełek WIWAT urwał się z łańcucha!! i prosto z BDT u anecik powędrował do DS w Bytomiu.


kiyoshi

Recommended Posts

Dnia 11.01.2018 o 21:55, Poker napisał:

Nie przepadam za imionami kończącymi się na i, bo nie określają płci.

nawet nie czuję ,że rymuję

28 minut temu, anecik napisał:

Wiwat właśnie na kastracji. Iza prosiła trż żeby go zaczipować. Jutro mają przyjechać Panstwo zapoznać się z Wiwatem.

trzymam kciuki za sprawne pozbycie Wiwatka jego klejnotów rodzinnych i pozytywne zapoznanie z chętnymi.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Anetko mam nadzieje ze Wiwat juz po kastracji i wszystko dobrze

Jakby co jestem juz pod telefonem

 

Wszystko ok :) Nie wiem ile kosztowało bo mąż odbierał i płacił ale nie omieszkam się dowiedzieć :)

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Z Wiwatkiem? :)

Kciukuję.

 

7 minut temu, Poker napisał:

Co?? Tak szybko ? Coś taka tajemnicza?

Czemu szybko? Było kilka telefonów, jedn konkretny, Państwo przyjechali, zaklikało, jedziemy na wizytę. Jak wszystko będzie dobrze to 22 zdejmujemy szwy i zawozimy do domku stałego.

Link to comment
Share on other sites

Anetko bardzo dziekuje za spotkanie z Panstwem a takze za wizyte przedadopcyjna

Przepraszam ze nie informowalam na bierzaco ale z powodu pewnych spraw nie mialam czasu i glowy

Panstwo mieszkaha w domu z ogrodem w Bytomiu

Maja duze diswiadczenie z psami roznych ras i schroniskowymi. Teraz mieszka u nich kilkuletni dalmatunczyc wiec Wiwat bedzie mial towarzystwo

Pieski sa domowe maja spacery do pobliskiego lasu no i duzo milosci

Mimo ze bylo kilka domow chetnych na Wiwatka uwazamy ze tu bedzie mu najlepiej- Panstwo sa juz na emeryturze, zawsze w domu, teren duzy

No- moze Anetka cos wiecej napisze

Teraz musimy Wiwatka podkurowac po kastracji i moze wedrowac na swoje

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziekuje wszystkim za dobre slowa:)

Tak naprawde to wszystko zasluga Anety - ja tylko raz z Pania rozmawialam a Anetka ogarnela reszte

Jutro postaram sie uregulowac platnosci sprawdzic stan konta i wreszcie zajac sie bazarkuem imiennym

Jestem w plecy z wieloma rzeczami

Do 22go juz niedlugo. Ciesze sie ze Wiwacik trafi wreszcie na dobrych ludzi i godne zycie

Link to comment
Share on other sites

Za dużo tych wątków :(

Finanse - kastracja i czip 240 zł.

Przyszły dom - mili Państwo w wieku ok. 60. Dom z ogródkiem - psy od zawsze, obecnie dalmatyńczyk i kotek przybłęda. Furtka z tyłu domu prowadzi do lasu gdzie Pan z psiakami zawsze chodzi na spacery. Pani za to dogadza kulinarnie :) Z Wiwatkiem Pani będzie spacerować najpierw o ogródku zanim wypuszczą się do lasu. Ważne że Państwo są w domu cały czas bo Wiwatek troszkę ie lubi zostawać sam. Ogólnie jest taką popierdułką :) i obecnie na wybiegu spaceruje sam. Mam nadzieję że się dogadają z dalmatyńczykiem bo on tez taka pierdoła troszkę :)

Pani przyjechała do mnie razem z synem, który w razie potrzeby zaopiekuje się psiakiem.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2018 o 21:10, Tyś(ka) napisał:

Wiwi też może być :D WiWATEK, dalej idąc: Wata :D  możliwości jest dużo.

Bardzo ładne imię.

Wiwi fajnie:) nie doczytałam tego postu:)

Anetko, zaraz przeleje 240 zł za chłopaczka naszego. Wygłaskaj go od nas porządnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...