Jump to content
Dogomania

Bożonarodzeniowy cud- kudełek WIWAT urwał się z łańcucha!! i prosto z BDT u anecik powędrował do DS w Bytomiu.


kiyoshi

Recommended Posts

Kudełek już u Anety:) z naszej 'jesieni' pojechał w srogą zimę:) mam nadzieje, że już się uspokoił, to w samochodzie trochę popiskiwał, biedaczek, znów nie wiedział co się dzieje i po co te podróże....

mms_img14279460200.jpg.0a3bc825536c06c9454f28e84531c0f1.jpg

 

Anetko, napisz ile za Twoją część drogi. I co mu kupić do żarełka;) ? Jakieś puszki? czy przelać pieniązki a Ty kupisz, czy suchą?

Ciekawe jak przebiega aklimatyzacja? 

Pozdrowienia cieplutkie. Miło było znowu się z Wami spotkać:) coraz ostatnio coraz częściej nam po drodze :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kudlaczek bardzo proludzki, troszkę piszczy jak zostaje sam. Czystość zachowuje. Suchego nie chce jeść, pomieszałam z animonda to jak mógł najdokładniej wymamlał kulki i zostawił. Na smyczy chodzi ładnie. Odrobaczyłam go, jutro kąpiel. Po nowym roku pójdziemy do weta.

Link to comment
Share on other sites

Walka w wannie zakończyła się naszym sukcesem. Psiak wykąpany. Dredy na tyłku spore, pazury chyba nigdy nie obcinane, niekastrowany. Ma ranę na głowie której spod dreda nie było widać. Bardzo grzeczny, spokojny, fajny psiak (kąpieli zdecydowanie nie lubi)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Dam  po 20 zł przez 5 miesięcy. Mogę wpłacić teraz całość .Na czyje konto? anecik konto mam.

bardzo dziękuje Poker. Sądze, że jak przelejesz całość do Anety to będzie ok, bo musze jej zwrócić za transport plus za weta i kastracje, więc po prostu dopłace, o ile Anecik sie zgadza:)

 

Dziękuje bardzo Poker, to ogromna pomoc!

 

1 godzinę temu, anecik napisał:

Walka w wannie zakończyła się naszym sukcesem. Psiak wykąpany. Dredy na tyłku spore, pazury chyba nigdy nie obcinane, niekastrowany. Ma ranę na głowie której spod dreda nie było widać. Bardzo grzeczny, spokojny, fajny psiak (kąpieli zdecydowanie nie lubi)

fajnie, że piesio już czysty. dużo ma ostatnio wrażeń, ale dobrze że wszystko jakoś przyswaja i dzielnie znosi. Czy ta rana na głowie to cos poważnego? pisałam o niej wcześniej, widziałam że coś tam się dzieje, ale przez wielki kołtun nie miałam jak dokładnie sprawdzić:(

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, kiyoshi napisał:

bardzo dziękuje Poker. Sądze, że jak przelejesz całość do Anety to będzie ok, bo musze jej zwrócić za transport plus za weta i kastracje, więc po prostu dopłace, o ile Anecik sie zgadza:)

 

Dziękuje bardzo Poker, to ogromna pomoc!

 

fajnie, że piesio już czysty. dużo ma ostatnio wrażeń, ale dobrze że wszystko jakoś przyswaja i dzielnie znosi. Czy ta rana na głowie to cos poważnego? pisałam o niej wcześniej, widziałam że coś tam się dzieje, ale przez wielki kołtun nie miałam jak dokładnie sprawdzić:(

Transport 100 zł, puszek kilka możesz kupić albo ja dokupię - jak chcesz - próbujemy z suchą karmą ale na razie ciężko idzie. Fajny, spokojny, płacze jak zostaje w psim domku. Czystość zachowuje na 100%.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anecik napisał:

Transport 100 zł, puszek kilka możesz kupić albo ja dokupię - jak chcesz - próbujemy z suchą karmą ale na razie ciężko idzie. Fajny, spokojny, płacze jak zostaje w psim domku. Czystość zachowuje na 100%.

Anetko, to podaj mi swój numer konta na priv, bo chyba już nie znajde. Przeleje za transport i ode mnie na puszki jeśli możesz sama kupić, to będzie szybciej:) Dzięki za opiekę nad kudełkiem:)

Biedny że tak płacze:( po Nowym Roku zaczne go ogłaszać...

Link to comment
Share on other sites

Życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku. Samych dobrych domów dla piesków, sensownych telefonów, żeby chociaż kilka z nas wygrało w Totka, żeby weszła w życie Ustawa zakazująca trzymanie psów na uwięzi i ogólnie- żeby wszystkim żyło się lepiej, mądrzej, zdrowiej, radośniej:)

nowy-rok-ruchomy-obrazek-0191.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...