Jump to content
Dogomania

Bożonarodzeniowy cud- kudełek WIWAT urwał się z łańcucha!! i prosto z BDT u anecik powędrował do DS w Bytomiu.


kiyoshi

Recommended Posts

10 godzin temu, Poker napisał:

Dołożę się dla Cudnego. Jeszcze nie wiem ile,ale na pewno.

Może on się urwał i gonił za " właścicielem " do kościoła.

Bardzo dziekuje

Trudno powiedziec z ktorego gospodarstwa uciekl ale z pewnoscia z pobliskiego bo z takim lancuchem musial biec chodnikiem lub droga inaczej gdzies by sie zaplatal i byloby po nim

Mam zreszta ten lancuch w samochodzie Aska mu go odpiela i tylko mowila ze byl przyczepiony gwozdziem!

Mial psiak szczescie!

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Poker napisał:

Dobrze,że dał się złapać i nie gryzł.

No zlapanie nie bylo klopotem- bylo za co chwycic:(

On nie gryzie, nawet nie warczy, nawet nie szczeka! Troszke sie balam go wsadzic do auta bo jednak podnoszenie obcego psa jest ryzykowne a on za bardzo nie widzial potrzeby zmieniania miejsca w kazdym razie po kilku minutach go chwycilam pod brzuch i nie bylo zadnej zlej reakcji z jego strony

Aska podobno pod kosciolem wsadzila go do auta w kilkanascie sekund!:)

Bardzo kochany piesek

 

Juz rozmawialam z Aneta i w piatek wieczorem nasz piesio pojedzie na tymczas. Spotkany sie z Anetka w polowie drogi

Bardzo bardzo dziekuje Anecie i jej mezowi

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Anula napisał:

I ja jestem u pięknego psa,który mi przypomina bardzo mojego Ponika.Skoro anecik go przyjmie to będą potrzebne pieniążki na już.Wpłacę 100,00zł na pierwsze wydatki a później będę myśleć jak pomóc.

Witaj Anulko- dziekuje calym sercem. On taki WASZ bardzo- w typie Twoim i Bogusi

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Ooooooo! Taaaaaak!  Kochamy takie psiaki bo w rodzinie był z nami bardzo podobny.Gdybym nie miała psiaka bym starała się o adopcję jego.

Ale jemu drugi piesek nie bedzie przeszkadzal wiec jakby co ;)

5 minut temu, Sara2011 napisał:

I w moim typie też bardzo jest :)

Tak tez sadzilam :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

Ale jemu drugi piesek nie bedzie przeszkadzal wiec jakby co ;)

Tak tez sadzilam :)

Może jemu by nie przeszkadzał Miki ale Mikusiowi by przeszkadzał samiec na bank.Doświadczyłam tego jak miał do nas trafić kiedyś na tymczas też taki podobny psiak Orlen,jest jego wątek na dogo.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Może jemu by nie przeszkadzał Miki ale Mikusiowi by przeszkadzał samiec na bank.Doświadczyłam tego jak miał do nas trafić kiedyś na tymczas też taki podobny psiak Orlen,jest jego wątek na dogo.

Mój Roniś też woli sunie na tymczasie:) Jest bardzo zazdrosny o Czestera czy o Jogusia. I nie ważne czy kastrowany czy nie. A z Figą jest już inaczej.

 

Czyli czekamy na piątek...piątunio :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anecik napisał:

Mój Roniś też woli sunie na tymczasie:) Jest bardzo zazdrosny o Czestera czy o Jogusia. I nie ważne czy kastrowany czy nie. A z Figą jest już inaczej.

 

Czyli czekamy na piątek...piątunio :)

Do zobaczenia Anetko:)

2 godziny temu, agat21 napisał:

Ależ sytuacja! Miał psiak wiele wiele szczęścia :) Bardzo się cieszę, że tak się ułożyło :)

Witaj Agatko:)

 

Zobaczcie jak nasz piesek wygląda dzisiaj:) dostałam info, że to ANIOŁ jest

 

kudeł1.jpg

kudeł2.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

No zlapanie nie bylo klopotem- bylo za co chwycic:(

On nie gryzie, nawet nie warczy, nawet nie szczeka! Troszke sie balam go wsadzic do auta bo jednak podnoszenie obcego psa jest ryzykowne a on za bardzo nie widzial potrzeby zmieniania miejsca w kazdym razie po kilku minutach go chwycilam pod brzuch i nie bylo zadnej zlej reakcji z jego strony

Aska podobno pod kosciolem wsadzila go do auta w kilkanascie sekund!:)

Bardzo kochany piesek

 

Juz rozmawialam z Aneta i w piatek wieczorem nasz piesio pojedzie na tymczas. Spotkany sie z Anetka w polowie drogi

Bardzo bardzo dziekuje Anecie i jej mezowi

Kocham Was dziewczyny!!!

Takie  cudo w mig znajdzie domek!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, kaska.b napisał:

ale cudo !!! miał mega szczęście! :) teraz tylko trzymać kciuki za super domek tymczasowy, mam nadzieje, że stały na zawsze! :) oby pseudo właściciele nie chcieli go szukać... powodzenia!

Za domek tymczasowy kciuków trzymać nie trzeba :) I niestety dom tymczasowy nie będzie domem stałym. Tego dopiero będziemy szukać :)

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, kaska.b napisał:

ale cudo !!! miał mega szczęście! :) teraz tylko trzymać kciuki za super domek tymczasowy, mam nadzieje, że stały na zawsze! :) oby pseudo właściciele nie chcieli go szukać... powodzenia!

witam na wątku kudłatka:) właściciel nawet jak będzie go szukał to nigdy nie trafi na ślad co i jak sie podziało;) spokojna główka. Domku stałego będziemy szukać, i na pewno (jak zawsze) Aneta pomoże mi wybrać tych najlepszych opiekunów.

Piszę to Anetka a propos Jadwini, gdzie domku nie byłam zbyt pewna a Ty mnie słusznie przekonałaś:)... Zrobimy wszystko by piesiątko szybciutko znalazło tych kochających ludzi na zawsze.

22 minuty temu, anecik napisał:

Za domek tymczasowy kciuków trzymać nie trzeba :) I niestety dom tymczasowy nie będzie domem stałym. Tego dopiero będziemy szukać :)

tak, to oczywiste, na tym polega tymczas, że pomaga psiatkowi w drodze do DS tym samym zwalniając miejsce na pomoc dla kolejnej bidy...

 

7 minut temu, Poker napisał:

Pewnie anecik by Cie przyjęła na pomczniczkę do psów.

HIHI:) pewnie by się taka Anecik przydała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...