Jump to content
Dogomania

Bożonarodzeniowy cud- kudełek WIWAT urwał się z łańcucha!! i prosto z BDT u anecik powędrował do DS w Bytomiu.


kiyoshi

Recommended Posts

2 godziny temu, anecik napisał:

Przeżyliśmy wystrzały. Kudłaczek najbardziej wystraszony :(

Cholera by wzięła te wystrzały.

Mała sunia córki, która jest u nas też przerażona. Dolarek i Loczka kiepsko już słyszą , to w tym roku było lepiej.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Cholera by wzięła te wystrzały.

Mała sunia córki, która jest u nas też przerażona. Dolarek i Loczka kiepsko już słyszą , to w tym roku było lepiej.

 

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Najgorsze,że to jeszce nie koniec. Niedługo obudzą się "balowicze" i nastąpi ciąg dalszy. 

niestety to prawda(

u nas tez dramat...Fazi spał pod łóżkiem,, a Perełka od 20tej do 1szej non stop szczekanie....Myślałam, że jak Fazi będzie taki wyluzowany to i ona a tu niestety....

Przed chwilą byłam na spacerze i pod moim domem mnóstwo śmieci po peterdach jak co roku...sama nie strzelam to wszyscy strzelają na mój dom:( masakra......

 

Biedny kudłaczek, dobrze, że byłaś przy nim i że nie był sam....

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Anetko:) dużo ładniej się sierść prezentuje:) a tyłek do wyczesania spokojnego:) bo tam kołtunów sporo.

Anetko- zamówiłam 24 puszki Animondy w zooplusie! Dojdą pewnie do końca tygodnia:) Czekam jeszcze na Twój numer konta.

Imiona już zaproponowane trzy, ale głosujących brakuje:( muszę porozsyłać zaproszenia ale już nie dziś....

Dziś takie coś  :(  (kto widzi gdzie jest problem?)

20171231_145840.thumb.jpg.654ab8ffbd609bbb5d83ed858ebb4eb3.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

Dziękuje Anetko:) dużo ładniej się sierść prezentuje:) a tyłek do wyczesania spokojnego:) bo tam kołtunów sporo.

Anetko- zamówiłam 24 puszki Animondy w zooplusie! Dojdą pewnie do końca tygodnia:) Czekam jeszcze na Twój numer konta.

Imiona już zaproponowane trzy, ale głosujących brakuje:( muszę porozsyłać zaproszenia ale już nie dziś....

Dziś takie coś musiałam zgłosić :(  (kto widzi gdzie jest problem?)

20171231_145840.thumb.jpg.654ab8ffbd609bbb5d83ed858ebb4eb3.jpg

 

Czy tam jest jakieś zwierzątko na balkonie? Pies?

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Gabi79 napisał:

Czy tam jest jakieś zwierzątko na balkonie? Pies?

tak, shi tzu na czerwonej pufie ...dziś siedział tak od 8 rano przynajmniej do 18tej i wczoraj cały dzień. Nie wiem jak w nocy....

Nie wiem czy nadejdzie kiedyś dzień że będe mogła spokojnie wyjść z domu....

 

NO nic- wracamy do Kudełeczka naszego:) on już bezpieczny.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kiyoshi napisał:

tak, shi tzu na czerwonej pufie ...dziś siedział tak od 8 rano przynajmniej do 18tej i wczoraj cały dzień. Nie wiem jak w nocy....

Nie wiem czy nadejdzie kiedyś dzień że będe mogła spokojnie wyjść z domu....

 

NO nic- wracamy do Kudełeczka naszego:) on już bezpieczny.

Co za skurwiel był taki "wspaniałomyślny", że dał psiakowi pufę i zostawił go na tyle godzin?

Odpowiadają Iza na Twoje powyższe pytanie, obawiam się, że nie - niestety.

Link to comment
Share on other sites

Kudłaczek waży niecałe 10 kg, ma około 5 lat. U weta został "przejrzany", ma obcięte pazurki. Dziura w głowie ładnie się goi więc nie było nic robione, odkryłam jeszcze mniejszą ale też już przyschniętą. Był bardzo grzeczny. Kastracja umówiona na 13.01 na 9.30. Koszt dzisiejszej wizyty w prezencie ode mnie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, anecik napisał:

Kudłaczek waży niecałe 10 kg, ma około 5 lat. U weta został "przejrzany", ma obcięte pazurki. Dziura w głowie ładnie się goi więc nie było nic robione, odkryłam jeszcze mniejszą ale też już przyschniętą. Był bardzo grzeczny. Kastracja umówiona na 13.01 na 9.30. Koszt dzisiejszej wizyty w prezencie ode mnie.

Dziekuje Anetko całym serduszkiem!  wieści chyba dobre...:) jutro zaczne powoli robić ogłoszenia. Do 13tego jeszcze troche czasu:)

Na konto pieseła wpłynęło:

- 20 zł od uxmal

- 20 zł od bogusik

 

PS> Anetka- ślij mi swój numer konta :D

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kiyoshi napisał:

Anetko, przelałam 100 zł za transport. Jutro zwolni mi się kilka wyróznień na olx więc podmienie na kudełka, a co;) trzeba próbować:)

Głaski dla naszego cudeńka <3

Dzięki.

Podmieniaj, podmieniaj....:)

Link to comment
Share on other sites

Ważne, że zainteresowanie jest.

Moją kotką zwisłouchą też spore zainteresowanie, ale niestety na razie nic ciekawego. Tzn, mam dwa fajne domki, ale za daleko jak na razie (jedna Rodzina szuka powoli transportu) - jeszcze czekam z tydzień, może jednak odnajdzie się właściciel... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...