Jump to content
Dogomania

Bożonarodzeniowy cud- kudełek WIWAT urwał się z łańcucha!! i prosto z BDT u anecik powędrował do DS w Bytomiu.


kiyoshi

Recommended Posts

Dzwonilam przed chwila do Pani

Trudno powiedziec zeby nastal czas pokoju raczej kudelek daje do Wiwatu ;)

Pani duzo opowiadala, chodza z Wiwatkiem bardzo czesto na dlugie spacery po okolicy- Pani z naszym a Pan z dalmatynczykiem OSOBNO

W domu psiaki juz sie dogadaly nawet czasem spia razem ale pojedyncze spiecia jeszcze sa- ostatnio byla rana na nosie Dalmatynczyka. A po pewnym czasie sprawca rana przyszedl i zaczal po tymnosku dalmatynczyka lizac czyli jak to Pani mowi- przepraszal go

Oba psiaki spia z Panstwem w sypialni oczywiscie kazdy po swojej stronie lozka, jedza tez oddzielnie bo nasz Wiwat wciaga absolutnie wszystko co w zasiegu jego pyska

Pani mowila ze kest dosyc charakterny ale prawdziwy pieszczoch :) oczywiscie- zostaje na zawsze

Jedyne co to zapomnialam zapytac jakie w koncu ma imie- ale to nastepnym razem:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

KOCHANI DEKLAROWICZE.

Minęło juz sporo dni od adopcji Wiwatka, sądze więc że możemy napisać ostatecznie, że MA DOM. Dziekuje Wam bardzo za deklaracje i wszelką pomoc.

Na koncie pieska pozostało 115 zł- w podzięce dla Anecik za jej natychmiastową pomoc- przyjęcie pieska na BDT, cudowną opiekę i znalezienie domu stałego- chciałabym te pieniązki przekazać na pomoc dla piesków które są u Ancik w BDT- nie wiem który ma najtrudniejszą sytuacje finansową?

Czy deklarowicze się zgodzą?

Czy Anetko możesz wskazać dla kogo potrzebujesz najbardziej pieniążków?

Jeszcze raz DZIĘKUJE CAŁYM SERCEM.

milosc-ruchomy-obrazek-0287.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

KOCHANI DEKLAROWICZE.

Minęło juz sporo dni od adopcji Wiwatka, sądze więc że możemy napisać ostatecznie, że MA DOM. Dziekuje Wam bardzo za deklaracje i wszelką pomoc.

Na koncie pieska pozostało 115 zł- w podzięce dla Anecik za jej natychmiastową pomoc- przyjęcie pieska na BDT, cudowną opiekę i znalezienie domu stałego- chciałabym te pieniązki przekazać na pomoc dla piesków które są u Ancik w BDT- nie wiem który ma najtrudniejszą sytuacje finansową?

Czy deklarowicze się zgodzą?

Czy Anetko możesz wskazać dla kogo potrzebujesz najbardziej pieniążków?

Jeszcze raz DZIĘKUJE CAŁYM SERCEM.

milosc-ruchomy-obrazek-0287.gif

Ja nie mam nic przeciw i wręcz jestem jak najbardziej za...:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Na koncie pieska pozostało 115 zł- w podzięce dla Anecik za jej natychmiastową pomoc- przyjęcie pieska na BDT, cudowną opiekę i znalezienie domu stałego- chciałabym te pieniązki przekazać na pomoc dla piesków które są u Ancik w BDT- nie wiem który ma najtrudniejszą sytuacje finansową?

Czy deklarowicze się zgodzą?

oczywiście

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2018 o 18:58, kiyoshi napisał:

115 zł z konta Wiwatka przelewam na konto pieska YOGI :)

Anetko proszę potwierdź jak wpłyną

 

 

Bardzo serdecznie dziękuję za wspomożenie Yogusia :) Pieniądze na jego koncie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, anecik napisał:

Iza to Ty go  uratowałaś :) ja tylko troszkę pomogłam.

Oj duuzo osob mu pomoglo

Akcja zakrojona na szeroka skale ale to Ty sie zgidzilas przyjac go i domek mu dobry zorganizowalas

A wiecie ze nikt go nie szukal? Tyle osob widzialo pod kosciolem jak Aska go do auta pakowala i nawet jedna jedyna nie zapytala co z psem? To jest wies- poszedl znikna do widzenia

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Przed chwilą rozmawiałam z domem Farcika:) wszystko u niego dobrze, lata juz po ogrodzie jak szalony, nie próbuje uciekać, poza ogrodem wychodzi tez na smyczy na spacery.

W domu jest szefem! dyryguje dalmatyńczykiem jak mu się spodoba;) wyjada mu jedzenie, warczy na niego, a jak trzeba to i śpią razem w słonku na balkonie;) Pani jest z niego bardzo zadowolona i cieszy się, że mogła odmienić jego los..

Chociaż przyznaje, że raczej spodziewała się takiej biedniutkiej sierotki;) a nie- rządziciela:)

Oczywiście dalmatynczyk nic sobie z Farcika nie robi, pozwala mu na wszystko i jest ok.

Pani powiedziała że wybierają sie z kudełkiem do fryzjera i obiecała że po tym podeśle nam jakieś zdjęcia.

 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pani przeslala wczoraj zdjecia usmiechnietego Farcika :)

jest jeszcze przed fryzjerem ale uwazam- prezentuje sie rewelacyjnie! Widac ze jest szczesliwy, kochany, ma super Pania, kumpla, piekna przyrode dookola :)

ah- serce sie raduje

DSC_0258.JPG

DSC_0278.JPG

DSC_0273.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...