Jump to content
Dogomania

Schroniskowy uciekinier


krzemi

Recommended Posts

nie wiem czy ja kocham psy, ale psy są zabawne i miłe jako towarzystwo  -szkoda byłoby je zostawić, no i tez trochę byłby problem z tym zostawieniem,  gdybyśmy chcieli wszyscy razem wyjechać bez psów

ale nawet jak sama jeździłam w góry / tylko z synem lub tylko z córką /to brałam swojego psa, bo drugi jest bardziej mojego męża  -tak umownie

ale my w ogóle dużo jeździmy z psami na wycieczki, głownie w Sudety, z psami jest zabawnie po prostu

 

Link to comment
Share on other sites

a jechałaś z nimi, albo z jednym z nim, autobusem albo pociągiem?

można rano gdzieś pojechać, w jakieś nowe ciekawe miejsce,  porządnie pochodzić, i wrócić wieczorem

w góry to masz daleko raczej, ale pewnie jakieś fajne miejsca też są , do których można dojechać

Link to comment
Share on other sites

bo niektóre linie nie zabierają psów, trzeba wcześniej sobie sprawdzić w necie

ja jeździłam  ze swoja suką w góry autobusem wiele razy, od nas do Szklarskiej Poręby/ Karpacza jest ok 70 km, takim zwykłym autobusem, co sie zatrzymuje na kazdym przystanku i nigdy nie było problemów, płaciłam za psa jak za bagaż

ale w niektórych liniach dalekobieżnych jest zakaz psów, wiec lepiej sprawdzić

jeździłam też pociągami, ale tez zwykłymi, w pendolino chyba nie mozna -tez trzeba sprawdzić

teraz najczęściej jeźzimy samochodem - bo na dwa psy i wygodniej i taniej wychodzi jednak samochodem ( i mozemu jechac gdzie chcemy, a autobusy w wiele miejsc nie dojeżdżają)

Link to comment
Share on other sites

a dlaczego akurat do Warszawy? Warszawa to jest raczej chyba mało atrakcyjna dla psa - Łazienki dla psa zamknięte, ogrody botaniczne zamknięte, do zoo z psem nie wejdziesz, na ulicach tłok, parki zapchane

lepszy chyba las czy woda poza warszawą

co ty masz tam fajnego u siebie dla psa? lasy chojnowskie? kraina Jeziorki?

wygląda, że masz tam fajne całkiem tereny na dłuugioe spacery

 

Link to comment
Share on other sites

las zawsze jest zwykły, no bo jaki może byc

u nas jest o tyle fajnie, ze okolica jest pagórkowato=górzysta, a rzut beretem Sudety, ale z neta wynika, ze w okolicach Piaseczno  sa fajne tereny spacerowo-rowerowe , a juz sam las wydaje mi się bardzo atrakcyjny dla psa (zapachy, wąchanie, przestrzeń do patrzenia  i chodzenia)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...