Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia


Norkowa

Recommended Posts

11 godzin temu, Poker napisał:

 otworzyłam bazarek , z którego 50 % dochodu ma być dla Lejdusi

ooo pięknie dziękujemy i już wpadam tam <3

13 godzin temu, b-b napisał:

To wspaniale,że tak szybko reagujecie na zmiany w łapce.

Zdrowiej Maleńka!

 

Dziękujemy <3 staramy się :) 

22 godziny temu, elik napisał:

Słodka biduśka tak cierpi :(  Może teraz już będzie lepiej ?

musi być już tylko lepiej <3 ta mała bida zamiast korzystać z życia szczeniora bawić się i szaleć to niestety leży i cierpi :( 

Link to comment
Share on other sites

Kochani na dziś nie mam żadnych nowych informacji od Justynki. Niestety ale u nas wichury a Justynka ma problemy ze stawami i baaaaardzo odczuwa tą pogodę więc możliwe że dziś nic nie wstawi o Lejdusi :( ale jakby co będę informować :) 

Co do domu stałego o którym była mowa to Pani Monika która Lejdi znalazła chyba będzie chciała ją adoptować tylko my chcemy poprowadzić łapetkę do końca, żeby do domu łaputka była zdrowa. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Norkowa napisał:

Kochani na dziś nie mam żadnych nowych informacji od Justynki. Niestety ale u nas wichury a Justynka ma problemy ze stawami i baaaaardzo odczuwa tą pogodę więc możliwe że dziś nic nie wstawi o Lejdusi :( ale jakby co będę informować :) 

Co do domu stałego o którym była mowa to Pani Monika która Lejdi znalazła chyba będzie chciała ją adoptować tylko my chcemy poprowadzić łapetkę do końca, żeby do domu łaputka była zdrowa. 

Myślę, że bardzo dobra decyzja. Przynajmniej będziemy pewni, że łapeczka jest wyleczona najlepiej jak się da.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Norkowa napisał:

 

Co do domu stałego o którym była mowa to Pani Monika która Lejdi znalazła chyba będzie chciała ją adoptować tylko my chcemy poprowadzić łapetkę do końca, żeby do domu łaputka była zdrowa. 

Bardzo dobra decyzja:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani takie mam info odvJustynki:)

 

Kochani ♥️. Dziś o 13.15 jesteśmy umówione z Lejdi na wizytę do doktora. Najważniejsze jest to, że zaczyna,naprawdę zaczyna tą łapką pracować. Mój czas który poświęcam naszej księżniczce owocuje . Masowanka były, malutkie ćwiczenia i efekty są !!! Hura  Dziś będzie to ostatnia wizyta u doktora. Będzie rozliczenie które przedstawię. 
Najważniejszą sprawa do której zmierzam jest taka, że w niedzielę żegnam się z naszą i mają księżniczką. Lejdi jedzie do Krakowa ♥️♥️♥️. Tam zajmią się nią wspaniali ludzie. Znaleźliśmy tam weta i przede wszystkim rehabilitacje dla małej, wszystko z ustaleniami doktora i poleceniem. Będzie na dt u Moniki i Darka. Najlepsze ręce w jakie mogę ją oddać. Po południu będzie info. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia.

 

Także Lejdi jedzie w niedzielę do dt w Krk (to jest do Pani która ją uratowala):) 

A ja wrzucam zdjęcie Lejdi z kolezankami ;) ;)

FB_IMG_1516435594628.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Soreczki, ale jam wolna w myślenicach i nie pojmuję u kogo będzie Lejdi

Cytat

w niedzielę żegnam się z naszą i mają księżniczką. Lejdi jedzie do Krakowa ♥️♥️♥️. Tam zajmią się nią wspaniali ludzie. Znaleźliśmy tam weta i przede wszystkim rehabilitacje dla małej, wszystko z ustaleniami doktora i poleceniem. Będzie na dt u Moniki i Darka. Najlepsze ręce w jakie mogę ją oddać. Po południu będzie info. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia.

Także Lejdi jedzie w niedzielę do dt w Krk (to jest do Pani która ją uratowala):) 

Będzie na DT u Moniki i Darka, czy u Pani Krystyny, która ją uratowała ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2018 o 11:31, elik napisał:

Soreczki, ale jam wolna w myślenicach i nie pojmuję u kogo będzie Lejdi

Będzie na DT u Moniki i Darka, czy u Pani Krystyny, która ją uratowała ?

Ciociu uratowala ją Pani Monika wlasnie z Krk ktora teraz wziela ja na dt:)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Cudownie, że sunia jedzie do DT do Krakowa... ale dlaczgeo to DT, skoro Pani chce ją adoptować?

A to oczko bez sierści... to nie są początki jakiegoś paskudztwa skórnego?

Nie nie to tak siersc rosnie ;) doktor widzial i badal i nic. No właśnie nie wiadomo czy chcą wziąć. Jeszcze się nie zdecydowali ;( nie wiadomo czy wezmą ją na ds... A niestety Justynka nie dala rady nad opieką gdyż jej tata jest umierający;( w stanie krytycznym... W szpitalu bywa po kilka razy dziennie a niestety Lejdi trzeba mieć caly czas na oku :/ poki co Monika z dt znalazla juz weta w Krk ... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ciocia Norkowa wysylam

ku Tobie to

 co juz mam z kramiku

jesli beda wplaty na kt czekam

 to dosle reszte

pozdrawiam Lejdusiu

 juz wysylam

   od markofix 19 zl

    od dorcia2  5 zl

   od mojej kol Dorci 3 zl

         razem 27 zl

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Nadziejka napisał:

Ciocia Norkowa wysylam

ku Tobie to

 co juz mam z kramiku

jesli beda wplaty na kt czekam

 to dosle reszte

pozdrawiam Lejdusiu

 juz wysylam

   od markofix 19 zl

    od dorcia2  5 zl

   od mojej kol Dorci 3 zl

         razem 27 zl

Dziękuję kochaniutka Ciociu :* 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...