Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia


Norkowa

Recommended Posts

Kochani ja dziś z gorszymi wieściami :/ Lejdi nad ranem zaczęła bardzo piszczec i gryzc gips ;( Justynka pobiegla do dr Wydry. Na biega zdejmowal gips i niestety pod gipsem mięso i kość na wierzchu :/tak jak Pan dr podejrzewal gips został w klinice założony za ciasneo:/ tkanki obumarly i wdal sie stan zapalny :/Pan dr ranę oczyścil i założył opatrunek. Lejdi dostaje antybiotyki. Poki co jeszcze nie mam rachunku za tą wizytę. Jutro Pan dr specjalnie dla Lejdi otworzy gabinet by znow obejrzeć ranę. 

FB_IMG_1515845328408.jpg

FB_IMG_1515845335141.jpg

FB_IMG_1515845332099.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2018 o 19:48, Gusiaczek napisał:

Zaglądam do Słodzizny <3
Czekam na ostatnie 2 wpłaty i mam nadzieję, że w poniedziałek zrobimy przelew. Zatem proszę o nr konta

Dziękuję ciociu pięknie❤ podeślę na PW :) jakaś jestem nieogarnieta

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2018 o 23:06, b-b napisał:

Zaglądam do ślicznotki :)

Jestem ciekawa jak sunie będzie się czuła po ściągnięciu gipsu. Pewnie będzie kuleć. Zapytajcie weta jaką rehabilitację w warunkach domowych łapce można robić .

Ciociu niestety póki co złe wiesci ;( łapetka się spsuła...

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Norkowa napisał:

. . .niestety pod gipsem mięso i kość na wierzchu :/tak jak Pan dr podejrzewal gips został w klinice założony za ciasneo:/ tkanki obumarly i wdal sie stan zapalny . . .

FB_IMG_1515845328408.jpg

Biedactwo znowu cierpi przez człowieka. Najpierw przez gnojka, który jej to zrobił, a teraz przez konowała, który nie wie jak gips założyć. No nóż się w kieszeni otwiera, jak się pomyśli przez co ta maleńka przechodzi :(

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Ciocie bardzo :) niestety nie miałam znów internetu w domu :( łapetka ciut lepiej. Pan dr Wydra laserkiem zadziałał i jest ciut lepiej. Gipsu już nie będzie miała zakładanego. Mamy zakładać specjalne miękkie żelowe opatrunki. Niestety dr miał tylko 1 i musimy gdzieś dokupić resztę. Zaraz wstawię też relację Justynki bo ona najdokładniej to przedstawiła:

 

"Witamy . Jesteśmy z Lejdi po wizycie u doktora Wydry. Dziś była laseroterapia, zmiana opatrunku, co widać na zdjęciach, przeciwbólowe i antybiotyk. Opatrunek został założony żelowy, widać po nim opakowanie ma zdjęciu i poszukujemy teraz takiego dla malutkiej. Jego koszt to około 30 zł. Doktor miał jeden. 
Wieści dobrego i złe . Rana się goi, ale doktor rozważa usunięcie strupa gdyż może powstać narost tkanki. Niestety w późniejszym czasie także będzie trzeba to kontrolować i być może niezbędna będzie operacja . Czucie w łapce jest ograniczone, niestety uszkodzenia nerwu jest bardzo duże. Czeka ją rehabilitacja a być może jeszcze tym temacie operacja. Więc nasze maleństwo 2665.png♥️ niestety ma jeszcze ciężką i trudną drogę przez sobą. Serce pęka  ale patrząc na nią człowiek myśli pozytywnie i tak mocno wierzy w to, że będzie wszystko ok . Kochani. Naprawdę potrzebne sa pieniążki. W tym momencie nie płaciłam jeszcze za wizyty, ale to nastąpi. Także koszty i utrzymanie  księżniczki rosną. Pomóżcie chociaż licytując na bazarku, mogą to być dary czy to w postaci karmy, podkładów, mokrej karmy, chusteczek. Może ktoś ma fanty które możemy wstawiać ba bazarek 2665.png♥️ 2665.png♥️ 2665.png♥️. Każda pomoc jest bezcenna. Trzymajcie kciuki za Lejdi, wizyta kolejna pojutrze "

 

Dziękuję Gusiaczek za organizację bazarku i przelew w wysokości 362 zł na Lejdinkę <3 jednak póki co się przyda każdy grosik bo zapowiada się więcej wydatków niż zakładaliśmy :( od razu poproszę Justynkę o rachunki wszelkie i będę wrzucać tutaj :(

 

Niestety jesteśmy podłamane tym szczególnie że jedyna klinika działająca 24 na dobę w wolne dni nie potrafi tak na prawdę pomóc psiakom :( to przeraża... 

26239029_902821816547850_7118968957206031949_n.jpg

26734064_902821849881180_7081703081682391856_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

W aptece internetowej DOZ są opatrunki żelowe  Aqua-Gel, opatrunek hydrożelowy, 5,5 x 11 cm, owalny, 5 szt.  i kosztuje 19,99 zł + wysyłka 9,90 zł. Myślę, że taki sambyłby koszt wysyłki przy zamówieniu kilku opakować.

Są też inne żelowe opatrunki. To link do tej apteki

https://www.doz.pl/apteka/p7002-Aqua-Gel_opatrunek_hydrozelowy_55_x_11_cm_owalny_5_szt.

Może warto zapytać weta, czy takie mogą być. Różnica w cenie jest zachęcająca :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

W aptece internetowej DOZ są opatrunki żelowe  Aqua-Gel, opatrunek hydrożelowy, 5,5 x 11 cm, owalny, 5 szt.  i kosztuje 19,99 zł + wysyłka 9,90 zł. Myślę, że taki sambyłby koszt wysyłki przy zamówieniu kilku opakować.

Są też inne żelowe opatrunki. To link do tej apteki

https://www.doz.pl/apteka/p7002-Aqua-Gel_opatrunek_hydrozelowy_55_x_11_cm_owalny_5_szt.

Może warto zapytać weta, czy takie mogą być. Różnica w cenie jest zachęcająca :)

Jeżeli jest gdzieś w pobliżu apteka Doz to można zamówienie odebrać za darmo 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, elik napisał:

W aptece internetowej DOZ są opatrunki żelowe  Aqua-Gel, opatrunek hydrożelowy, 5,5 x 11 cm, owalny, 5 szt.  i kosztuje 19,99 zł + wysyłka 9,90 zł. Myślę, że taki sambyłby koszt wysyłki przy zamówieniu kilku opakować.

Są też inne żelowe opatrunki. To link do tej apteki

https://www.doz.pl/apteka/p7002-Aqua-Gel_opatrunek_hydrozelowy_55_x_11_cm_owalny_5_szt.

Może warto zapytać weta, czy takie mogą być. Różnica w cenie jest zachęcająca :)

O dziękuję Ciociu zaraz podrzucę Justynie ;) 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

A nie idzie coś z tym zrobić?   Z ich winy mała teraz cierpi a opikunowie ponosza koszty.

Chcemy coś zrobić tylko wet mowi ze szanse mamy marne bo oni będą się trzymać ze bylo ok bo sie zroslo:/ mowi ze predzej nas wciagną na drogę sądową niz sie przyznaja :/ 

Link to comment
Share on other sites

Wklejam post Justynki : 

Witamy . Niestety wczoraj wieczorem łapka Lejdi spuchła, doktor kazał rano się wstawić więc byliśmy. Jakieś naczynko gdzieś coś przytkało. Doktor zmienił opatrunek ale także usunal nadrośniętą tkankę. Dał już ma następnego dni antybiotyk i wizyta przesunięta na sobotę. Wziąłam naszemu niejadkowi wybrednemu inną karmę no Josery nie chce jeść, wogóle . Bardzo dobra cena i szamie aż miło popatrzeć. PLUS ➕ taki, ze zaczyna w domu nie na dworze pomalutku stawać na środkowe opuszki ♥️♥️♥️. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia 

FB_IMG_1516271429315.jpg

FB_IMG_1516271425947.jpg

FB_IMG_1516271319915.jpg

FB_IMG_1516271312535.jpg

FB_IMG_1516271316090.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...