Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Emko i Pomadko, jestem. smile.gif Jak każdego dnia.

Saro, masz wieści od Kasi, jak się czuje Emusia ? Cisza to pewnie dobry znak...

Emka czuje się bardzo dobrze:-) ubranko zostało dosłownie zeżarte-nie mogę znaleźć sznurków :-)) apetyt suni dopisuje, humor też - szaleje na całego z Roską i Adą:-) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani, "przybieżam" ogłosić radosną nowinę - EMKA będzie miała dom !!!!! :). W przyszłą sobotę zamieszka w Katowicach, rodzina już nie może się jej doczekać. Oby tylko nie zjadła im pół chaty.

Ogromnie dziękuję Mysza2 i AgusiaP za przeprowadzenie wizyty PA.

Cały czas szukamy domku dla Pomadki....

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Elisabeta napisał:

Saro, ale cudna wiadomość na niedzielne popołudnie ! smile.gifsmile.gifsmile.gif

Nie pisałaś nic... Pewnie bałaś się zapeszyć...

I dlaczego nasza Emka miałaby zjeść pół chaty ?!. U Kasi zjadła chyba tylko kubraczek. Ze sznurkami. smile.gif

Brawo, Emusia ! smile.gif  

No nie tylko kubraczek :). Kije od szczotek, wkład z kaloszy i pewnie jeszcze parę rzeczy. Przyszła pani właścicielka wie o skłonnościach Emki i się nie zraża ale wiecie jak to w życiu jest. Dlatego  po adopcji będę się stresowała, w życiu nie może być lekko :).

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, wieści rewelacja! :) Trzymam kciuki za Emkę :)
Ona nie zje chałupy, co najwyżej ją udoskonali... proszę mi tu nie obrażać wybitną projektantkę wnętrz :)

Tak, zapewne wprowadzi styl "minimalistyczny", wszystkie ozdoby pozjada i zostaną same ściany i meble :).

Link to comment
Share on other sites

A ja przepraszam bardzo, a ktoś złapał Emcię na gorącym uczynku? Może to jakieś trolle, a nie Emka? Może Emka jedynie pilnowała i broniła wszystko przed trollami?

Jak zjadła kij od szczotek to widocznie pilnie sprzątała... ;) wkład z kaloszy... pewnie chciała go wyczyścić :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Elisabeta napisał:

Nasza Emka ?? smile.gif Na wątku o tym nie było... Pewnie ukrywałyście to z Kasią przed nami. smile.gif 

No Kasia cos chyba przed nami ukrywała, sama się dowiedziałam dopiero niedawno, jak poszła w eter  informacja o pożartym kubraczku.

Link to comment
Share on other sites

Muszę przyznać że rok 2018 dobrze się zaczyna :).

Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA w miejscowości Wisła Wielka koło Pszczyny dla Iwanki z Radys, którą z Anią B wyciągnęłyśmy pod koniec września i która jest w hoteliku u Dexterki. Ktoś, coś ?

Iwanka nie ma wątku na Dogo, tylko na FB.

https://www.facebook.com/events/1936111806612343/?active_tab=discussion

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Nasza Emka ?? smile.gif Na wątku o tym nie było... Pewnie ukrywałyście to z Kasią przed nami. smile.gif 

Generalnie miałam 3 rozrabiary podejrzane:-)Emkę, Rose i Ade.  Dopiero jak zaczęłam je osobno zamykać na noc wyszło szydło z worka. Okazało się, że Ada rozwalała kosz że śmieciami, Rosa sikała pod drzwiami balkonowymi a Emka gryzła wszystko co podeszło jej pod zęby. Przyłapałam ją w nocy jak rozwalona na kanapie w salonie siekała 3 już zmiotkę :-)

Teraz już pilnuje i wszystko jest pochowane tylko tą zołza otwiera drzwi do szafy i niestety zjadła mi jednego buta:-/ 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Sara2011 napisał:

Muszę przyznać że rok 2018 dobrze się zaczyna :).

Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA w miejscowości Wisła Wielka koło Pszczyny dla Iwanki z Radys, którą z Anią B wyciągnęłyśmy pod koniec września i która jest w hoteliku u Dexterki. Ktoś, coś ?

Iwanka nie ma wątku na Dogo, tylko na FB.

https://www.facebook.com/events/1936111806612343/?active_tab=discussion

 

Osobę do PA już znalazłam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...