Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

Emka jest bardzo proludzka, chodzi za człowiekiem jak cień. Nie jest taka mała bo waży ok. 18kg ale to tak na oko, bo u weta nie była jeszcze. Została dzisiaj wykąpana. Niestety nastąpiło to czego najbardziej się obawiałam. Emka ma albo koniec albo początek cieczki. Nie ma żadnego plamienia ale Żelek ją napastuje niemiłosiernie  :). A ona się na niego złości i odgraża się zębami ale bez rozlewu krwi. Zachowuje czystość.

Pomadka-też bardzo za człowiekiem ale psy potrafi ustawiać w szeregu i lepiej aby była jedynaczką w domu. Również zachowuje czystość. Nie wiem czy nie mieszkała w domu wcześniej ale boi się domu a bardziej chodzenia po płytkach, nogi jej się rozjeżdżają na 4 strony świata.

Dziewczyny na smyczy radzą sobie całkiem nieźle.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Sara2011 napisał:

 ...Jesli byc sie jeszcze dało coś stworzyć dla Pomadki lub jeden wspólny to byłabym wniebowzięta :)

Hehe, to żeby Cię choć trochę uszczęśliwić, proszę banerek dla Pomadki swiateczny-emotikon-ruchomy-obrazek-0190

O wspólnym pomyślę już po tym przedświątecznym zamieszaniu.

Pomadka-1.jpg

Dobrze, że sunie w miarę ogarnięte i nie stwarzają większych problemów.

Ciekawe jak się zaprezentują po uporządkowaniu futer

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, iwstar58 napisał:

Hehe, to żeby Cię choć trochę uszczęśliwić, proszę banerek dla Pomadki swiateczny-emotikon-ruchomy-obrazek-0190

O wspólnym pomyślę już po tym przedświątecznym zamieszaniu.

Pomadka-1.jpg

Dobrze, że sunie w miarę ogarnięte i nie stwarzają większych problemów.

Ciekawe jak się zaprezentują po uporządkowaniu futer

Iwstar58, ślicznie dziękuję za banerki, już się nimi poczęstowałam :)

Ja też nie mogę doczekać się zdjęcia by zobaczyć jak dziewczyny się prezentują:)

Link to comment
Share on other sites

Sarunia, jestem. :-)

Po powrocie na Dogo wracam na Twoje wątki, bo to było jedno z moich miejsc. Jak u Bakusiowej była Mika, Etna i Feluś. Z przerwą na Nutkę...

Myślałam już o Emce, a jak wczoraj zobaczyłam Pomadkę... :-) :-)

Składam wspólną stałą deklarację dla Emki i Pomadki. 30 zł od stycznia. Proszę o numer konta.

I też czekam na wspólny banerek... :-)

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, bakusiowa napisał:

Deklaracja na Nutkę pozostaje. Ciągnie się ona od czasów Miki, później byli Etna, Feluś i Nutka. Napisz na pw do wszystkich deklarowiczów w sprawie pozostawienia tej deklaracji.

bakusiowa, jak świetnie pamiętasz kolejność psiaczków :). A ja ostatnio próbowałam sobie przypomnieć jak nazywała się pierwsza sunia z przytuliska z Gołuchowa a to była Mika:). Masz lepszą pamięć niż ja :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

Kasiu :) cudowne dziewczyny a Emka pieknie wyszla i na tych zdjeciach!

Pomadke chyba czeka dieta :) jak troszke poobserwujesz to prosimy o wazne info do ogloszen

Zglaszam sie na ochotnika- bede oglaszac :)

Tak, zdjęcia Kasi są cudowne :)

7 godzin temu, Elisabeta napisał:

Piękne zdjęcia i kochane Sunieczki. :-)

Witaj Elisabeto, fajnie że wróciłaś do nas <3

6 godzin temu, dorota1 napisał:

Śliczne sunieczki. Oczywiście przenoszę moją deklarację z Nutki na sunie.  Konto to samo?

Bardzo dziekuję dorota1 :)

5 godzin temu, Gabi79 napisał:

Jakie cudne, uśmiechnięte pycholki!!!

oj cudne, cudne :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Elisabeta napisał:

Sarunia, jestem. :-)

Po powrocie na Dogo wracam na Twoje wątki, bo to było jedno z moich miejsc. Jak u Bakusiowej była Mika, Etna i Feluś. Z przerwą na Nutkę...

Myślałam już o Emce, a jak wczoraj zobaczyłam Pomadkę... :-) :-)

Składam wspólną stałą deklarację dla Emki i Pomadki. 30 zł od stycznia. Proszę o numer konta.

I też czekam na wspólny banerek... :-)

 

Elisabeto, bardzo, bardzo Ci dziękuję <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...