Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

16 godzin temu, Nesiowata napisał:

Powoli dobijamy do kolejnego końca tygodnia. 

Dzień dobry Pomadko - coś cicho zrobiło się u Ciebie.

 

15 godzin temu, Elisabeta napisał:

Cicho się zrobiło, bo może Pomadka jest za grzeczna. happy.gifhappy.gif Pewnie błotko wyschło...

Dobrego piątku.

Coś trzeba zrobić aby odczarować Pomadkę. Jak tylko Frezja pojedzie do hoteliku to bardziej zajmę się Pomadką bo przyznam że zaniedbałam w ostatnim czasie inne psiaki :(. Czekam jeszcze od Kasi na domowe zdjęcia Pomadki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2018 o 04:45, Nesiowata napisał:

Spokojnej niedzieli  słodka laciata Pomadko. 

Ludzie naprawdę Cię nie  widzą?

Dziwne i smutne... Może dziś Domek się obudzi...

Najważniejsze, że to nie jest zmartwienie naszej kochanej Pomadki. happy.gif Dobrej niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

To może dobre Domki z Katowic i Krakowa wreszcie się obudzą. Taką śliczną i kochaną sunią jest nasza Pomadzia i naprawdę trudno zrozumieć, dlaczego tak mało jest nią zainteresowania. Invision-Board-France-111.gif Ma tyle ogłoszeń... Może teraz, Sarunia.. Zawsze pocieszeniem w czekaniu na Dom dla Bezdomniaka jest to, że często wystarczy jeden telefon... Z nadzieją trzymam kciuki za Pomadkę. A właściwie za Łatkę. happy.gif Spokojnej niedzieli. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Elisabeta napisał:

To może dobre Domki z Katowic i Krakowa wreszcie się obudzą. Taką śliczną i kochaną sunią jest nasza Pomadzia i naprawdę trudno zrozumieć, dlaczego tak mało jest nią zainteresowania. Invision-Board-France-111.gif Ma tyle ogłoszeń... Może teraz, Sarunia.. Zawsze pocieszeniem w czekaniu na Dom dla Bezdomniaka jest to, że często wystarczy jeden telefon... Z nadzieją trzymam kciuki za Pomadkę. A właściwie za Łatkę. happy.gif Spokojnej niedzieli. 

Też mam taką nadzieję, że kogoś złapie za serducho. Ma tyle fajnych zdjęć, mnie to zdjęcie bardzo rozczula, tylko brać i przytulać.

m6.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...