Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

12 minut temu, kiyoshi napisał:

Sarus a moze jednak warto zmienic imie Pomadce? Jak Ciebie nie bylo to tez mialam telefon z podobnym komentarzem o nia

Ludzkie parapety :(

Może do ogłoszeń zmienić, bo nam się chyba Pomadkowe imię podoba... Dla mnie jest fajne i śliczne. happy.gif

Nie znałam tego określenia, Kiyoshi. "Ludzkie parapety". Świetne, Kradnę.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Baaardzo śmieszne... Grrrr20.gif

Napisz panu Arkowi, Saro, że nasza Pomadka nie jest z działu kosmetycznego, a z działu ze słodyczami. iconwink.gif

Odpisałam Panu że jego imię też mi się nie podoba ale jakoś muszę z tym żyć :).

Może faktycznie zmienię  imię na Łatka. Nie wiem czy ona reaguje na swoje imię, Łatka brzmi podobnie jak Pomadka a jest bardziej "psiowe" :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Sara2011 napisał:

Odpisałam Panu że jego imię też mi się nie podoba ale jakoś muszę z tym żyć :).

Może faktycznie zmienię  imię na Łatka. Nie wiem czy ona reaguje na swoje imię, Łatka brzmi podobnie jak Pomadka a jest bardziej "psiowe" :).

Świetny pomysł:)

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Sara2011 napisał:

Odpisałam Panu że jego imię też mi się nie podoba ale jakoś muszę z tym żyć :).

Może faktycznie zmienię  imię na Łatka. Nie wiem czy ona reaguje na swoje imię, Łatka brzmi podobnie jak Pomadka a jest bardziej "psiowe" :).

Pomadka na pewno reaguje. Przecież Kasia chyba tak do niej mówi... happy.gif  A Łatka bardzo ładnie brzmi. Kiedyś było jakoś więcej Łatek i Łatków wśród psiaków. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Pomadka na pewno reaguje. Przecież Kasia chyba tak do niej mówi... happy.gif  A Łatka bardzo ładnie brzmi. Kiedyś było jakoś więcej Łatek i Łatków wśród psiaków. 

Oczywiście że reaguje ;-) chociaż dla mnie imię Pomadka jest trochę za długie:-) 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

oooo proszę, jakiego SPA zażywa! :)

Zadowolona z siebie jak diabli. Gorzej z ludźmi, którzy muszą jej później "pomóc" upodobnić się do domowego psa. Ciekawe, czy z równą radością pozwala doprowadzić się do normalności?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Sara2011 napisał:

Miłośniczka kąpieli błotnych :)

s.jpeg.0c4cb49512680e74052f8aa8223485cb.jpeg

happy.gifhappy.gif Tak właśnie wygląda prawdziwe psie szczęście. 

Dobrze, że nie zobaczył naszej utaplanej w błocie Pomadki specjalista z olx od szminek i makijażu... pan Arek.loveyy3.gif

Dobrego dnia Wszystkim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Gorzej z ludźmi, którzy muszą jej później "pomóc" upodobnić się do domowego psa. Ciekawe, czy z równą radością pozwala doprowadzić się do normalności?

 

Eeee tam, a po co do tego ludzie :D Wystawić ją na słońce  i już: co się wysuszy, to się wykruszy. Na łóżku oczywiście :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Eeee tam, a po co do tego ludzie :D Wystawić ją na słońce  i już: co się wysuszy, to się wykruszy. Na łóżku oczywiście :)

Tak - łatwo mówić komuś kto nie musi sprzątać po psie.  Gorzej z tym, który jest przy psie.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Zadowolona z siebie jak diabli. Gorzej z ludźmi, którzy muszą jej później "pomóc" upodobnić się do domowego psa. Ciekawe, czy z równą radością pozwala doprowadzić się do normalności?

 

Pomadka jest właśnie typem psa, który za jakikolwiek kontakt z człowiekiem da się pokroić. Ona uwielbia zainteresowanie i wszelkie zabiegi pielęgnacyjne;-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kasiainat napisał:

Pomadka jest właśnie typem psa, który za jakikolwiek kontakt z człowiekiem da się pokroić. Ona uwielbia zainteresowanie i wszelkie zabiegi pielęgnacyjne;-)

I może właśnie dlatego szalała w tym błotku. Nasza kochana Pomadka... happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...