Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

Dnia 28.04.2018 o 15:23, kasiainat napisał:

Pomadka ma nową koleżankę Mikę - od razu się sunie zaprzyjaźniły :-)

IMG_1707.JPG

I została bez swojej koleżanki, bo Mikunia pojechała do Domu...

Przyjdzie taki piękny dzień, gdy to nasza Pomadka zostawi wszystkie swoje koleżanki i pojedzie do własnego, kochającego Domku. wub.gif

Spokojnego poniedziałku dla Pomadkowych Przyjaciół. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Elisabeta napisał:

Zniknęły z pierwszej strony wątku smutne zdjęcia Pomadki z Radys. Znalazłam w necie... Pamiętacie?

Znalezione obrazy dla zapytania schronisko w radysach pomadka.

Na szczęście tamtej biednej, zrozpaczonej, nieszczęśliwej Pomadki już nie ma i nie będzie. happy.gif

 

Pamiętamy :). Nie wiem dlaczego niektóre zdjęcia znikają? Może są za duże i admin je usuwa ?

U Pomadki cisza niestety.

Wczoraj zrobiłam jej całkiem nowe ogłoszenie i wyróżniłam. Od wczoraj ponad tysiąc wejść, 17 obserwujących i ani jednego telefonu :(. Już nie mam pomysłu co robić.

image.thumb.png.976535a1dd175f0cb8b5f191d403b41d.png

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Sara2011 napisał:

U Pomadki cisza niestety.

Wczoraj zrobiłam jej całkiem nowe ogłoszenie i wyróżniłam. Od wczoraj ponad tysiąc wejść, 17 obserwujących i ani jednego telefonu :(. Już nie mam pomysłu co robić.

Sarunia, nie tracimy nadziei i cierpliwie czekamy. Czasem tak jest, że jakiś cudowny psiak czeka dłużej na swój Dom i nikt nie wie, dlaczego... Pomadka znajdzie super Domek.happy.gif 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Pomadko. happy.gif

Sarunia, a może wklej na pierwszą stronę fotki z mojego postu, bo jak Ktoś nowy wejdzie na wątek, niech zobaczy ratowaną Radysiankę... Za jakiś czas i tak podmienisz jak u Emki na zdjęcie Pomadki w pościeli... happy.gif

Te zniknięcia fotek to chyba nie sprawa Dogo. Kolorowe tabliczki są komunikatem z hostingu Tinypic...

Dobrego dnia.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Pomadko. happy.gif

Sarunia, a może wklej na pierwszą stronę fotki z mojego postu, bo jak Ktoś nowy wejdzie na wątek, niech zobaczy ratowaną Radysiankę... Za jakiś czas i tak podmienisz jak u Emki na zdjęcie Pomadki w pościeli... happy.gif

Bardzo dobry pomysł. Warto zrobić zestawienie: tak było-tak jest, ale brak ludziów własnych i potrzebna pomoc w szukaniu domku Pomadce :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2018 o 06:57, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Pomadko. happy.gif

Sarunia, a może wklej na pierwszą stronę fotki z mojego postu, bo jak Ktoś nowy wejdzie na wątek, niech zobaczy ratowaną Radysiankę... Za jakiś czas i tak podmienisz jak u Emki na zdjęcie Pomadki w pościeli... happy.gif

Te zniknięcia fotek to chyba nie sprawa Dogo. Kolorowe tabliczki są komunikatem z hostingu Tinypic...

Dobrego dnia.

Wstawione :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Sara2011 napisał:

Wstawione :)

Widziałam, Sarunia. happy.gif Od razu wstawiłaś. Nie chciałam już wtedy pisać, bo trochę mnie tu było za dużo. iconwink.gif A to jest wątek naszej słodkiej Pomadki.  Te schroniskowe fotki Pomadzi są smutne i biedne, ale bardzo wzruszają i są... piękne. Chociaż wolę oczywiście Pomadkę na zdjęciach od Kasi.

Dobrego dnia Wszystkim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przejrzałam fotki Pomadki i takich uszu jeszcze nie widziałam,  wyrastają jakoś z tyłu głowy i przybierają różne pozycje, hehe

Na zdjęciach z Radys oklapnięte do tyłu, u innych psów też (np. Mufka), nie wiem czy to strach czy uległość przed wolontariuszami

IMG_1795.JPG.b1c746ee435150d88945a27ca56ef554.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, helli napisał:

Przejrzałam fotki Pomadki i takich uszu jeszcze nie widziałam,  wyrastają jakoś z tyłu głowy i przybierają różne pozycje, hehe

Helli, takich pięknych uszu, prawda/? serduszka.gif&key=a7aeaab7631f9c6cfa50997e381083bef2050458683fc793a292a688798d78b9  Każdy, kto się lepiej przyjrzy Pomadce, zaraz się w niej zakocha. wub.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...