Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

6 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, słodka Pomadko. happy.gif Świętujemy dalej...

Bardzo miły ten wpis na olx, Sarunia. happy.gif

Tak, bardzo miło mi się zrobiło, nawet jeśli ktoś nie może adoptować ale zwrócił uwagę na Pomadkę co jest bardzo budujące :).

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Nie każdy jest malarzem.

Na szczęście, jak pokazują badania ostatnich lat, nasz mózg jest baaaardzo plastyczny i nowe połączenia się tworzą niemal non stop :) To oznacza, że w każdej chwili możemy się uczyć nowego fachu. Więcej optymizmu, Nesiowata!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Nie każdy jest malarzem.

ale może być. Nawet pokojowym. To też sztuka pomalować równo sufit.

Nie ustąpię, masz rację :) hihi.
Zwłaszcza, że sztuka współczesna jest zupełnie inna od tej antycznej :) Słyszałam nawet o psie, który zrobił karierę jako malarz :)

Racja- sztuka współczesna to bardzo często emocje- co czuje kiedy widzę obraz/rzeżbę/ multimedium. Antyczna - co autor przedstawił i miał na myśli.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

ale może być. Nawet pokojowym. To też sztuka pomalować równo sufit.

Racja- sztuka współczesna to bardzo często emocje- co czuje kiedy widzę obraz/rzeżbę/ multimedium. Antyczna - co autor przedstawił i miał na myśli.

O to to :)
Żałuję, że skonczyły mi się reputacje.

 

A w tej chwili okazuje się, że malowanie pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Malowanie (ale nie tylko malowanie) wykorzystuje się we wspomagającej i niedyrektywnej terapii zwanej arteterapią :) Malować może każdy!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

A w tej chwili okazuje się, że malowanie pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Malowanie (ale nie tylko malowanie) wykorzystuje się we wspomagającej i niedyrektywnej terapii zwanej arteterapią :) Malować może każdy!

Ach tak, malowanie jest spaniałe. Można zacząć od kolorowania np mandali. Wspaniałą sprawą (chociaż nie jestem specem  dziedzinie terapii) jest taniec. I nie musi być jakaś salsa od razu albo coś. Taniec per formatywny jest inspirujący relaksujący i poprostu super :) Polecam.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, uxmal napisał:

Ach tak, malowanie jest spaniałe. Można zacząć od kolorowania np mandali. Wspaniałą sprawą (chociaż nie jestem specem  dziedzinie terapii) jest taniec. I nie musi być jakaś salsa od razu albo coś. Taniec per formatywny jest inspirujący relaksujący i poprostu super :) Polecam.

Sama nie umiem tańczyć, ale fakt - bardzo ciekawy czasoumilacz:) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...