Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Chyba zamilkli na wieki :(

Trudno, ich strata.

 

Nic nie mówiłam aby nie zapeszać ale Pomadka miała dzisiaj odwiedziny pewnej rodziny z Chrzanowa. Przyznam, że już podczas pierwszej rozmowy z nimi serce mi mocniej zabiło. Było to kilka dni temu ale Państwo mogli odwiedzić Pomadkę dopiero dzisiaj, więc czekałam z niepewnością czy to nastąpi. Ale nastąpiło :). Rodzina  z dwójką dzieci z Chrzanowa, mieszkają w domku jednorodzinnym.

m.thumb.JPG.312d79334f07ded3d62ded119a03aac0.JPG

Po wyjściu od Kasi Pani do mnie od razu zadzwoniła ale coś traciłyśmy zasięg i połączenie się urywało. Otrzymałam więc sms "Dzień dobry, wracamy właśnie od Natki, jest cudna! Jesteśmy zdecydowani, proszę ją dla nas trzymać."

Z tym trzymaniem to wyjaśniam, że Państwo chcieliby zabrać Pomadkę-Natkę dopiero na koniec sierpnia, bo na cały sierpien wyjeżdżają a chcą sunię na spokojnie wprowadzić w nowe miejsce . Myślę, ze na dobry dom warto poczekać na spokojnie.

Mam już adres do wizyty, szukam teraz wizytatora w Chrzanowie.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Super by było. Ja zwykle uprzedzam ,że jak  odezwie się dom równie dobry , to piesek pójdzie do niego. Jak życie dowodzi ludzie rezerwują ,a potem rezygnują i pies wraz z opiekunami zostają na lodzie.

 Może nakłonić  chętnych ,żeby zapłacili za miesiąc pobytu suni w hoteliku co zwiększy gwarancję ,że ją adoptują.

Jak będzie im zależało, to zapłacą.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do naszej Pomadki - Łatki i...Natki, a tu taka wiadomość na początek soboty. happy.gif&key=75ee77a40f4db0d3837ac287b361d1f239d18b30790ee5b789023c2da20d6894

Sarunia, ładnie to wszystko brzmi i ładne jest to zdjęcie z chłopaczkiem. Musimy chyba czekać do końca sierpnia. Zleci, ale na razie wydaje się, że to strasznie daleko... Jak zadzwoni jeszcze ktoś sensowny to dopiero będzie dylemat...

Trzymam kciuki za wszystko najlepsze dla naszej Pomadzi. happy.gif&key=75ee77a40f4db0d3837ac287b361d1f239d18b30790ee5b789023c2da20d6894 Spokojnego dnia wszystkim Pomadkowym.

Link to comment
Share on other sites

Może i daleko do końca sierpnia ale jak wiemy do tej pory kolejka po Pomadkę jakoś się nie ustawiała. A tu mam naprawdę dobre przeczucia . Wierzcie mi że na mnie bardzo rzadko dzwoniące domki robią dobre wrażenie, zwykle mam dużo albo same wątpliwości a w tym przypadku jestem b.dobrej myśli.

Link to comment
Share on other sites

Sarunia, poczekamy... Warto. happy.gif&key=75ee77a40f4db0d3837ac287b361d1f239d18b30790ee5b789023c2da20d6894

Fotka Pomadki z młodym Panem jest taka ciepła. Z przyjemnością na nią patrzę i patrzę... Pomadka trochę speszona, ale jakaś poważna, skupiona. Może ... dumna?.Że się tak spodobała... I taka malutka. wub.gif Jeszcze tu wrócę i popatrzę. Tym bardziej, że mi lajków rano zabrakło... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Elisabeta napisał:

Sarunia, poczekamy... Warto. happy.gif&key=75ee77a40f4db0d3837ac287b361d1f239d18b30790ee5b789023c2da20d6894

Fotka Pomadki z młodym Panem jest taka ciepła. Z przyjemnością na nią patrzę i patrzę... Pomadka trochę speszona, ale jakaś poważna, skupiona. Może ... dumna?.Że się tak spodobała... I taka malutka. wub.gif Jeszcze tu wrócę i popatrzę. Tym bardziej, że mi lajków rano zabrakło... 

Może na zdjeciu Poamdka wygląda na speszoną ale raczej nie była :). Kasia mówiła, że wszystkich gości wylizała :).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kochani, już po wizycie. Wypadła bardzo dobrze. Rodzina nie może się już doczekać a ten starszy chłopczyk to jeszcze chce przed wyjazdem pojechać i jeszcze raz odwiedzić Pomadkę w hoteliku. Pomadka będzie Natką i będzie spała ze starszym chłopcem w łóżku.

Ja jeszcze nie zdążyłam porozmawiać z wizytatorką a Pani już do mnie napisała sms że już po wizycie, że ma nadzieję ze wypadła dobrze i proszą żeby dać znać jaka decyzja, bo chcą zamawiać akcesoria. Ja poprosiłam o zamówieniu najważniejszego akcesoria czyli adresówki i żeby już potem po odbiór Pomadki stawili się razem z adresówką. Powiedzieli że tak zrobią.

Pani wizytatorka zrobiła mi zdjęcie z balkonu pokazać jak wygląda posesja i okoliczny teren. Jest to osiedle domków jednorodzinnych. Myślę, ze miejsca na spacerki będzie tam miała pod dostatkiem :).  Posesja jest dobrze ogrodzona.

 

g.thumb.jpg.d0f9b094068845e7cc45213ebdfdbc59.jpg

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę z tego, co napisałaś, Sarunia. happy.gif 

Pomadka czekała na taki Dom. Już nie Pomadka... Natka. wub.gif

Trzymam kciuki do końca sierpnia, żeby wszystko się dobrze ułożyło. Rodzinka już się przygotowuje, a starszy syn Państwa to już pewnie czeka tylko na koniec wakacji. serduszka.gif&key=a7aeaab7631f9c6cfa50997e381083bef2050458683fc793a292a688798d78b9

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

No i super!

Tak, bardzo się cieszę :)

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Super :D to się Pomadka wreszcie doczekała:)

Tak, wreszcie :)

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Bardzo się cieszę z tego, co napisałaś, Sarunia. happy.gif 

Pomadka czekała na taki Dom. Już nie Pomadka... Natka. wub.gif

Trzymam kciuki do końca sierpnia, żeby wszystko się dobrze ułożyło. Rodzinka już się przygotowuje, a starszy syn Państwa to już pewnie czeka tylko na koniec wakacji. serduszka.gif&key=a7aeaab7631f9c6cfa50997e381083bef2050458683fc793a292a688798d78b9

Tak, synuś juz nie może się doczekać i chciałby żeby już był koniec sierpnia :)

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wyśmienicie :)
Może warto już Pomadkę przyzwyczajać do nowego imienia?

Poproszę Kasię aby zaczęła do niej wołać Natka :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...