Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

15 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry Pomadko. Dalej mamy ciepło, trzeba je odpowiednio wykorzystać.

 

14 godzin temu, Elisabeta napisał:

To i ja mówię dzień dobry u naszej słodkiej Pomadki. happy.gif Bo jak nie my to kto, Nesiowata...

Dobrego poniedziałku.

Dziękuję Kochane  za wspieranie Pomadki, za to że zaglądacie prawie codziennie. Szkoda że na razie wieści o domku brak ale może ta piękna wiosna przyniesie w końcu domek Pomadce.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Sara2011 napisał:

 

Dziękuję Kochane  za wspieranie Pomadki, za to że zaglądacie prawie codziennie. Szkoda że na razie wieści o domku brak ale może ta piękna wiosna przyniesie w końcu domek Pomadce.

Też zaglądam codziennie prawie;)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, Pomadko. happy.gif

Nie mam już w sygnaturce banerka Pomadzi, bo mi gdzieś nocą przepadł... Sprawdziłam na wątku. Zniknął też w poście Iwstar, w którym go tu przyniosła. Sarunia, przy okazji zauważyłam, że poznikały dawniejsze fotki Pomadki i faktur, które umieszczałaś na wątku. Widać to już na pierwszej stronie. Co się stało? Na szczęście jest banerek wspólny Emki i Pomadki. happy.gif

Dobrego piątku. 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dziwne, że nikt o nią nie pyta... :(

Pytają, pytają, owszem. Ale zazwyczaj tacy co chyba nierówno mają pod sufitem albo dzieciarnia. Wczoraj też jakiś chłopak dzwonił, niby udawał mono poważnego ale raczej sobie "jaja" robił.

Powiem Wam że ta część "pomagania" jaką jest szukanie domu a co się z tym wiąże odbieranie telefonów jest dla mnie najbardziej traumatyczna. Mogę organizować transport, wyciągać psa ze schronu,  żebrać o pieniądze na hotelik, prowadzić wydarzenia, rozliczenia, robić ogłoszenia ale jak już dochodzi do rozmów z ludźmi to jest to dla mnie straszne. Jak widzę, że dzwoni ktos obcy to ja zamiast cieszyć się to ogarnia mnie strach że znowu dzwoni jakiś idiota. Czasem myślę aby zaprzestać pomagania w takiej formie, może pomagać tylko jako deklarowicz .

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dobrego dnia Pomadko. Może ktoś zajrzy do Ciebie w niedzielę?

 

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Pomadko. happy.gif Dobrej niedzieli.

Witajcie moje kochane, dobrej niedzieli i wszystkiego dobrego <3.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Sara2011 napisał:

Powiem Wam że ta część "pomagania" jaką jest szukanie domu a co się z tym wiąże odbieranie telefonów jest dla mnie najbardziej traumatyczna (...) ale jak już dochodzi do rozmów z ludźmi to jest to dla mnie straszne. Jak widzę, że dzwoni ktos obcy to ja zamiast cieszyć się to ogarnia mnie strach że znowu dzwoni jakiś idiota. Czasem myślę aby zaprzestać pomagania w takiej formie, może pomagać tylko jako deklarowicz .

Znam to... :( Nie lubię rozmawiać z ludźmi, tłumaczyć im, wybierać, ogólnie dla mnie rozmowa przez telefon to koszmar, a co tu mówić jeszcze o przesiewanie idiotów, którzy dzwonią... zawsze jak dzwoni obcy numer (a na razie w ogóle nie dzwoni) to muszę brać głęboki oddech i powtarzać sobie "dasz radę, dasz radę". Myślałam zresztą, totalnie naiwnie, że już nie będę musiała użerać się z ludźmi... ale wróciła mi Mimi z adopcji... a potem wyciągnęłyśmy Roxi... i co? I muszę.
Na razie telefony nie dzwonią i też źle, bo mogłyby jednak dzwonić, ale co zrobić jak dziewczynki się nie podobają :(

Pewne jest, że jak już Roxi i Mimi znajdą swoje DS, to ja mówię STOP. Moge być skromnym darczyńcą czy ogłoszeniodawcą, ale żeby sprawdzać domy, o nie... tez mnie to dużo kosztuje.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny Kochane, nawet nie próbuję się z Wami porównywać, ale taka dogomaniaczka jak ja też ma swoje "problemy" i zgryzoty... Deklarowiczów jest na Dogo coraz mniej, wszyscy na maksa zadeklarowani,  a Bezdomniaczków zawsze wiele. Bardzo czekających na pomoc. Serce mnie boli i często wcale nie w przenośni, że nie mogę złożyć nowych stałych, wpłacać jednorazowo ... Ja to mam tak, że znam "wszystkie" wątki na Dogo, ale odzywam się tam tylko, gdzie mam stałą albo coś psiakowi podarowałam jednorazowymi. Tylko tam. Na innych już nie śmiem... Za mało nas jest na Dogo. Invision-Board-France-111.gif

A "głupich" telefonów nie zazdroszczę...

Nadziei na kochający Domek dla naszej Pomadki nie tracimy. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...