Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

12 godzin temu, kiyoshi napisał:

Sara, przelałam 75 zł dla Pomadki z mojego bazarku:) proszę potwierdz tu i tam jak dojdą:)

 

Iza, bardzo ślicznie dziękuję :). Oczywiście potwierdzę jak dotrą pieniażki.

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Pomadko.happy.gif Dobrego dnia Wszystkim.  

Dzień dobry Elisabeto, miłego dnia Tobie i Wszystkim :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.01.2018 o 08:57, Nesiowata napisał:

A co nowefgo u Emki?

U Emki wszystko dobrze, nawet bardzo dobrze. Przepraszam ale nie mam czasu pisać ostatnio, mam bardzo duzo tematów do załatwienia i już tego nie ogarniam. Jestem w stałym kontakcie z Panią Emki poprzez FB, rozmawiamy codziennie, Emka trafiła bardzo dobrze , jest kochana przez swoją Panią i innych domowników.

830k7klh0msl.jpg

p7ohu3yhbeia.jpg

jsbdc1nbxg2y.jpg

nusnefhygj5y.jpg

wrw4z257mvrp.jpg

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, Sara wczoraj wyjechala za granice i poprosiła mnie o opiekę  ogłoszeniową nad Pomadką...no i akurat WCZORAj zadzwonił chętny dom. Za bardzo się nie przygotowałam co do charakteru i wymagań Pomadki (myślałam, że pogadam z Kasią na dniach) więc po wypytaniu Pana o warunki od razu odesłałam do Kasi z wielkim znakiem zapytania...

Kasia opowiedziała o Pomadce ale odesłała znów do mnie :D no i tak Pan dzwonił cały wieczór...powiedział, że CHCE wizyte przedadopcyjną a co potem już ustalimy tak będzie. Więc znalazłam już wizytatorkę i wizyta będzie w poniedziałek ok. 15tej.

Co to za dom?? Rodzina wiielopokoleniowa, mieszkają w domu z ogrodem w KOLBUSZOWEJ (pod Rzeszowem), mieli wcześniej przygarniętą sunię kundelka, która urodziła szczeniaki-  zaraz potem ją wysterylizowali a pieski wydali w dobre ręce.Pan jest aktywny, często wyjeżdża do Krakowa na skałki dlatego może bez problemu odwiedzić Kasie i Pomadke. Jedynym i największym w sumie mankamentem jest ogród. Podobno nie ma ogrodzenia od przodu domu, ale od tyłu ma...Patrzyłam na google maps na ten domek i ogrodzenie jest porządne i wydaje się, że jest wszędzie...nie udało mi się podejrzeć, gdzie go nie ma?? i jak to wygląda? musi to wizytatorka ocenić. Pana urzekła Pomadka bo szuka pieska własnie tej wielkości i o takim charakterze. Ogólnie zrobił na mnie dobre wrażenie, ale nie mogę powiedzieć żeby to było wow...raczej...zobaczymy;)

JAK MYŚLICIE??? RADŹCIE PROSZĘ??? Żeby Sara mnie nie zabiła jak wróci;))))

Link to comment
Share on other sites

Pomadko, ... happy.gifhappy.gif

Kiyoshi, musimy poczekać na wizytę. W sumie Domek wygląda fajnie. Z ogrodzeniem to też zależy jak to jest urządzone. Jest dużo takich domów, które nie mają ogrodzenia od przodu. Pewnie Pomadka byłaby wypuszczana tylnymi drzwiami, bez możliwości wybiegnięcia przed dom. 

A Sary się nie bój. iconwink.gif Ma do Ciebie zaufanie. Miałaś pod opieką na Dogo już wiele psów, które poszły na swoich Domków.

Trzymam kciuki za poniedziałek już teraz. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...