Jump to content
Dogomania

Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).


Anecik

Recommended Posts

41 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dobrze, to spróbuję jeszcze się zorientować ;)

Może jednak ktoś inny, lepszy, bardziej doświadczony się zgłosi... a jak nie, to jak wrócę do domu rodzinnego to tym się zajmę, ale prosze o pomoc :)

Pomogę :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

 

To przy takim wsparciu zrobię jak najmniej błędów :)


anecik, jak psiaczek dzisiaj? Psychicznie trochę lepiej?

Psychicznie nie jest źle, nawet coraz mniej powarkuje na chłopaków. Za to chodzi za mną krok w krok - dosłownie. Aż mi go żal bo przecież nie siedzę w jednym miejscu a ten bidok kuśtyk, kuśtyk.... Dzisiaj było kilka osób i nic sobie z nich nie robił :) dawał się głaskać. Do kotów ok, na dwór wychodzę systematycznie więc prawie się nie załatwia w domu, apetyt już dopisuje.

Ewu dała pieniądze na psiaka - 50 zł. Bardzo dziękuję Basiu :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Hendra napisał:

Ja też

 

 

7 minut temu, seramarias napisał:

Biedny maleńki, musi być bardzo obolały po takim wypadku, dobrze, że tylko tak się skończyło....

 

Witajcie serdecznie :) na wątku malucha.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Isiak napisał:

Melduję się na wątku biednego pięknisia i pędzę na bazarek anecik.

Witaj Isiak. Dziękuję że wstąpiłaś do malucha.

Mały nadal z łapką w górze ale na kanapę próbuje wejść :) Ponieważ nie bardzo mu to wychodzi więc muszę mu pomóc. Jak już sie usadowi to sobie grzecznie leży. Na sioo już sobie sam wychodzi, zrobi co ma zrobić  i wraca.

Niebawem jedziemy do weta.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, memory napisał:

Poszedł przelew na 200 zł na weta dla malucha :)

Dziękuję serdecznie za wpłatę - jutro uzupełnię post rozliczeniowy.

 

Mały został w klinice. Jutro o 12 zabieg - nie można było dłużej czekać. Wet mówi że i tak trochę późno. Nie będę dokładnie pisać co mu tam szwankuje (żeby czegoś nie pomylić) zapamiętałam tylko że przesunięta rzepka. Wszystko będzie w opisie o który poprosiłam weta. Został również zaszczepiony, odrobaczony - koszt tych dwóch wizyt około 360 zł - jutro będę płacić. Koszt zabiegu najmniej 700 zł, później jeszcze kastracja. Myślę że w kwocie 1500 zł się zmieścimy żeby chłopaka postawić na 4 łapy oraz żeby nie mógł być tatusiem.

 

Bardzo proszę o wsparcie..

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Anecik podaj nr konta :)

Wieczorkiem podam :) Dziękuję bardzo.

 

Mały zostaje na noc w klinice. Wet miał opóźnienie bo był jakiś psiak z wypadku i nasz mały nie był jeszcze wybudzony. Wet mówi że wszystko jest ok, wsadził mu dwa gwoździe w łapkę.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Wieczorkiem podam :) Dziękuję bardzo.

 

Mały zostaje na noc w klinice. Wet miał opóźnienie bo był jakiś psiak z wypadku i nasz mały nie był jeszcze wybudzony. Wet mówi że wszystko jest ok, wsadził mu dwa gwoździe w łapkę.

O kurcze to grozi mu chyba klatka i ograniczenie ruchu.Biedny maluszek.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

Anecik podaj nr konta :)

 

14 godzin temu, teresaa118 napisał:

ja tez poprosze o konto

Poszedł :)

 

12 godzin temu, Anula napisał:

O kurcze to grozi mu chyba klatka i ograniczenie ruchu.Biedny maluszek.

Witaj Anula :)

Może i biedny ale chyba biedniejszy byłby w schronie bez możliwości poprawy losu. Dziś już kanapa i szybko zapomni

 

Mam wpływy od helli 100 zł, ewu 50 zł, memory 200 zł i od Pani Agnieszki z Dąbrowy Górniczej 200 zł podczytującej dogo, która wsparła finansowo moją byłą tymczasowiczkę Mamuśkę Viki.

Bardzo Wam dziękuję.

Zamówiłam mu dzisiaj drobniutką karmę bo i pysio malutki to żeby mu się lepiej jadło.  Stęskniłam się za tym puchatkiem :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...