Jump to content
Dogomania

Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)


Recommended Posts

8 godzin temu, Anula napisał:

To co jest na pierwszej stronie jest bardzo dobrze.Jeżeli będą oferty dalej pomocy to będziesz edytować i dopisywać.Pod spodem tylko podsumuj np.z tytułem Zadeklarowana pomoc: "suma" Dalej pod spodem Wpłaty:"suma" (chodzi o to aby każdy miał wgląd ile jest na twoim koncie pieniążków dla Maksia i nie musiał sam sumować sobie a także kto nie wpłacił jeszcze)

Jak będą nadchodzić wpłaty edytujesz i wpiszesz przy niku- datę wpłaty i kwotę a następnie dodasz tą kwotę do Wpłat.

Takim sposobem będzie przejrzyście i dla wszystkich zrozumiałe a także potwierdzone,że wpłaty wpłynęły.

Aniu jeszcze popraw "ja dam 20,00zł" dopisz na przodzie Aldrumka.

Tak na szybkiego porachowałam,przy mojej deklaracji 100,00zł mamy deklaracji 895,00zł.Trzeba będzie jeszcze prosić o pomoc aby chyba dozbierać do 1000,00zł.

Dziękuję ,Anulkobuziak.gif poprawiłam i tak napisałam pod spodem i ten napis też poprawiłam i jeszcze raz sprawdzę podliczenie , jutro bo mi już dzisiaj się wszystko ,plączę jakoś?! mi już drugi raz wychodzi 945zł? dopisałam 50zł które przekazujemy dla Maksia z moim kolegą, ale przy waszych podliczeniach ,powinno być 975zł?  gdzieś jest błąd?  jutro go znajdę :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Tak zgadza się.Jest 925zł deklaracji +uxmal 10zł+ jeszcze niezadeklarowana kwota od: Sarunia Niunia,kikou,brzośka

Dziękuję , Bogusiu za pomocbuziak.gif  jakoś mi to podliczenie nie wychodzi?  jutro będę szukać błędu, dzisiaj wszystko mi się plącze?  bo 925zł + jakby dołożyć 50zł /to jest moja deklaracja z kolegą Krzysiem dla Maksia to powinno być 975zł? a mi wychodzi 945zł?  gdzie jest błąd?  nie mogę znaleźć?

Jesteśmy już bardzo, bardzo blisko! może się uda? ..m jeśli jeszcze by doszły wpłaty od Sarunia Niunia,kikou,brzośka to może Maksiu ma pieniążki na operację :)

Może całą zebraną kwotę od razu zapłacić na konto weta?

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Bogusia napisała jest wiadomych deklarowanych wpłat 935,00zł wraz z Twoją.

Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja,jak szybko wpłyną pieniążki i wtedy będziemy myśleć gdzie i komu przelać.W tej chwili nie mamy ani złotówki i nie wiemy gdzie bedzie przeprowadzany zabieg ani dokładnej kwoty do zapłaty.Poczekajmy na spokojnie,sytuacja sama się rozwinie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na szczęście na dogo nadal są  osoby, na które można zawsze liczyć.Dziękuję wspaniałe kobiety.

Czyli mamy ponad tysiąc złotych. Też myślę ,że pieniążki pozbieramy tutaj i wpłacimy na konto weta. Jutro dam znać p.Joannie .Oby tylko właścicielom nie odbiło.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2018 o 08:56, anica napisał:

. . . dodam..że ze swojej strony na pewno, będę się starła rzetelnie wywiązać z powierzonego mi zadania, chociaż .. boję się jak cholera! / jak nie będę czegoś wiedziała,pewnie będą nękała telefonami Elik/ .. chyba ,że zdecydujecie inaczej???

 

Dnia 5.01.2018 o 09:01, elik napisał:

Aniu, nie mam nic przeciwko temu ? Chętnie pomogę :)

W ramach tej pomocy uporządkowałam zebrane na pierwszej stronie deklaracje i po podliczeniu wyszło mi o 10,00 zł mniej. Jak znajdę wolna chwilkę przeszukam wszystkie posty od początku, czy gdzieś nie zgubiła sie ta dyszka :)

Aniu, proponuję, żebyś wkleiła poniższe zestawienia i miejsce obecnego. To poniżej jest chyba czytelniejsze, łatwiej znaleźć w nim ewentualny błąd i łatwiej jest podliczyć, gdy kwoty są jedna pod drugą. Poza tym w zestawieniach wpłat najważniejsza jest wysokość wpłaty :)

Deklaracje

       30,00 zł  Poker + pomoc przy transporcie po operacji

       10,00 zł  Gabi79 

       20,00 zł  anecik 

       40,00 zł  NikaEla 

       50,00 zł  mila-ada 

     100,00 zł  Anula (zależnie od potrzeb)

       30,00 zł  brzośka      

          ?     zł  kikou

     200,00 zł  Kama202   z bazarku

     200,00 zł   Bgra  - Skarpeta Plaskatych  

       30,00 zł  IlonaS

         5,00 zł  Nadziejka 

          ?     zł  Sarunia-Niunia

       50,00 zł  Bogusik 

       50,00 zł  Dusia-Duszka 

       20,00 zł  mdk8 

       20,00 zł  elik 

       20,00 zł  Aldrumka 

       50,00 zł  anica i Kolega Krzysiu

       10,00 zł  uxmal 

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

   935,00 zł    

 

Nie ma zadeklarowanych kwot od kikou i Sarunia-Niunia.  A może już zadeklarowały ile zamierzają wpłacić, tylko umknęło to naszej uwadze ?

 

Link to comment
Share on other sites

Bisous28.gif  Serdecznie witamy, Bogdę i Malwę u Maksiulka ,cieszymy się że jesteście z nami :) powtórzę za Poker ,że na dogo jest tyle wspaniałych osób, na które można liczyć ,że dla mnie to wiara ,że.. Świat nie jest ,taki zły!...oczko2.gifczasem... wysłałam numer konta do Bogdy i Malwy, dziękuję :)  Sarunia-Niunia i Kikou jeszcze się nie odezwały, ale spokojnie poczekamy! przecież jeszcze Maksiu jest w trakcie badań, gdyby była jednak taka konieczność ,żeby wpłacić pieniążki za operację to umówmy się że ja założę jeśli nie będzie jeszcze wszystkich wpłat ,żeby nie komplikować / ja i tak będę niespokojna do samego końca! dopóki to biedne oczko nie będzie "po zabiegu" poznałam pana i  stąd to wynika!/ jutro wieczorem uzupełnię wpłaty, zobaczymy , jakie będą wyniki badań?  czy nie będzie żadnych przeciwwskazań? .. tak się zastanawiam?  jak to będzie wszystko przeprowadzone? logistycznie?  czy ktoś będzie w lecznicy ,przed zabiegiem? która lecznica została wybrana? ta na ul Strachocińskiej? czy kliniki?

Eluniu, bardzo dziękuję ,poprawiłam masz rację, Twoje jest bardziej czytelne! ale liczyć umiem.. nie ma cozawstydzony.gif

 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, anica napisał:

. . .

Eluniu, bardzo dziękuję ,poprawiłam masz rację, Twoje jest bardziej czytelne! ale liczyć umiem.. nie ma cozawstydzony.gif

Nie przejmuj się,nie ma czym :) Ja też pewnie miałabym trudności z poprawnym wyliczaniem, gdyby nie pomoc Excela :) Wszystko w nim liczę i dopiero wpisuję do postu :)

Jeśli chcesz, mogłabym robić zestawienie wpłat. Ty pisałabyś na wątku w kolejnych swoich postach kto ile i kiedy wpłacił, a ja śledziłabym Twoje informacje i wpisywałabym to do postu rozliczeniowego. Link do tego postu mogłabyś wstawić w pierwszym poście tego wątku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

A możesz zdradzić co to za Lecznica,gdzie się znajduje,no chyba,że to jest tajemnicą.

Nie jest tajemnicą tylko ja nie znam nazwy.Wiem ,że jest na Maślicach czy Stabłowicach i współpracuje z TOZem. Spytam się p.Joanny jeszcze raz, bo mówiła nazwę ,ale nie zapamiętałam.

A wieści nie są dobre. Maksio ma bardzo złe wyniki. Na razie nie wiem czego. We wtorek ma mieć rtg płuc i USG brzuszka. Operacja stoi pod znakiem zapytania. Na MOJE wyczucie badania idą w kierunku nowotworu, może stąd ubytek wagi.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Poker napisał:

Zrozumiałam ,że jeżeli będzie miał gdziekolwiek guzy, to operacja jest pod dużym znakiem zapytania.

Biedny psiak :( Myślę, że ta zmiana gałki ocznej powoduje ból, bo to pewnie zwiększone ciśnienie tak wysadziło gałkę.

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Poker napisał:

To nie gałka oczna jest zaatakowana. To zatkał się gruczoł w trzeciej powiece. Gałki ocznej nawet nie da się zobaczyć za tym guzem.Przypuszczalnie jest zniszczona.

O rany,chyba nikt z nas nie przypuszczał,że będą takie wiadomości.Jednak mam ogromną nadzieję,że weci potrafią pomóc Maksiowi.Teraz weterynaria stoi dość na wysokim poziomie.

Gdyby patologia zareagowała wcześniej to by chociaż odszedł problem z okiem.

No nic poczekamy na USG,RTG.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...