Jump to content
Dogomania

Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)


Recommended Posts

1 godzinę temu, Poker napisał:

HUUUURRRRRAAAAA!!!!! Maksio jest po operacji.Wszystko przebiegło dobrze. P.Mateusz rozmawiał z chirurgiem. Może będę miała późnym wieczorem zdjęcie malucha.

Koszty będę znać w poniedziałek.

yahoo.gifHuuurrrrrraaaaa! tyle tylko ,wyksztuszę... i jeszcze może że ... nie wolno tracić wiary w człowieka!  ja przyznam się szczerze ,straciłam do tych ludzi... ale teraz nie o tym, mamy czas radości!  Kochane , wspaniałe kobiety ,Dziękuję za wszystkoBisous28.gif ,za wsparcie, za pieniążki, za każdą radę ,za każde słowo, za to że byłyście z nami! za to ,że dzięki Wam to wszystko było możliwe!  że teraz Maksiu ,będzie mógł sobie pożyć, normalnie spokojnie żyć ,bez bólu ,bez zagrożenia ,że może coś złego się wydarzyć :)

 

1 godzinę temu, Anula napisał:

O rany ale wspaniała wiadomość.Poker dziękuję,czekałam  na nią.To teraz wszyscy odetchniemy a szczególnie anica dla której Maksio był kamieniem w sercu.

Anulko wszystkie ,wszystkie razem nie mogłyśmy się pogodzić ,żeby ten mały ,czarny piesek musiał tak cierpiećok2.gif

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Suuuuuper! Bardzo się cieszę,że Maksiu już jest po operacji :) Ufffff.....:)

... Suuuuper, suuuuuperowo! loveyy3.gif

52 minuty temu, Dusia-Duszka napisał:

Wspaniała informacja. Dziękuję Poker.

I ja również <Dziękuję Poker0059.gif

51 minut temu, Sowa napisał:

Zdołałyście przekonać właścicieli, że to konieczne, brawo.

... to chyba największa zasługa Pokerok2.gif

38 minut temu, Bgra napisał:

Wspaniała informacja :)

.. długo czekałyśmy!  ale warto było!!ok2.gif

36 minut temu, mila-ada napisał:

Jesteście wielkie.Bardzo się cieszę.

 

I Ty ,również!ok2.gif

14 minut temu, uxmal napisał:

Jeny ... Świetna wiadomość. Czapki z głów dla Was dziewczyny.

.. i dla ciebie ,również! ok2.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Nooooo kamien z serca:) Wspaniała wiadomość. Żeby tylko teraz czegoś nie zaniedbali, chodzili z Maksiem do kontroli, to będzie dobrze. Psiak nareszcie będzie czuł się komfortowo, na tyle na ile pozwala mu wiek i zdrówko. Ta gała na oczku z pewnością bardzo bu przeszkadzała, nie mówiąc o bólu, jaki musiał odczuwać :( Ale na szczęście dla niego to już przeszłość :)   Jeszcze trochu poboli i będzie ok.

Dzięki anica, dzięki Poker    5a75ecd25f649_buziaczki2.jpg.93b1a18e2877fe202ffdf5bebf1919e1.jpg

.. chyba głaz!oczko2.gif  ja podejrzewam ,że TOZ będzie nadal czuwał... taką mam nadzieję :)  ..

Takie same podziękowania należą się nam wszystkim!  Dzięki Elikbuziak.gif

51 minut temu, bou napisał:

Cudowna wiadomość,szacunek dla Was - Poker,Anica,przede wszystkim.Maksio - teraz zdrowiej I pochwal się zdjęciem.

Cudowna! :) i szacunek dla Ciebie Bou!  to prawda teraz jeszcze ,kciukamy za 'zdrowienie'okok.gif  a zdjęcia przydały by się ,oj!przydały.. tylko jak je strzelić???

...jak się wyśpię.. to może coś wymyślęglupek.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie działałyśmy jak mogłyśmy.

Zasługi największe ma anica i TOZ,ja tylko czuwałam nad poczynaniami TOZu. Ponieważ znam p.Joannę i p.Mateusza, to może było mi trochę łatwiej o kontakt.

Bardzo się cieszę ,że akcja się powiodła i Maksio dożyje swych lat w większym komforcie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

Wszystkie działałyśmy jak mogłyśmy.

Bardzo się cieszę ,że akcja się powiodła i Maksio dożyje swych lat w większym komforcie.

... Wszystkie mamy swoje zasługi i tego będziemy się trzymać ,bo z sukcesu cieszymy się tak samo!285.gif

... Cel został osiągnięty!206.gif

12 godzin temu, IlonaS napisał:

Wspaniałe wieści, Maksio nareszcie będzie wolny od bólu - dzięki wspaniałym ludziom, którzy zaangażowali się w ratowanie go. 

 

.. wspaniałe, to uskrzydla, taki sukcesbiggrin.gif

11 godzin temu, b-b napisał:

W-S-P-A-N-I-A-L-E !!! :D

Zdrowiej Maksi!

... ma zdrowieć!  nie ma inaczej!57.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dostałam od p.Mateusza mejl , w którym umieścił mejl weta operującego Maksia.

Dzień dobry.
Zgodnie z umową przesyłam zdjęcia związane z zabiegiem Maxa.  Sam zabieg, polegający na usunięciu zmiany rozrostowej ze spojówek oka prawego, powinien być traktowany  jako początek leczenia. Po wygojeniu się rany na spojówce, nie można wykluczyć konieczności plastyki powieki, która została zdeformowana. Konieczne też będzie dokładne badanie okulistyczne samej gałki ocznej.
Jednocześnie chciałem prosić o przesłanie danych koniecznych do wystawienia faktury.
Pozdrawiam,
Oskar Karpiński.

I zdjęcia naszego bohatera

Przed zabiegiem

1c089cc6ef69fc13gen.jpg
 
i po ...
eff3a02391f4ca9dgen.jpg
 
Muszę się zapytać co wet miał na myśli pisząc zmiana rozrostowa. Bo brzmi to złowrogo.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Poker napisał:

Muszę się zapytać co wet miał na myśli pisząc zmiana rozrostowa. Bo brzmi to złowrogo.

Może niezłośliwy rozrost tkanki od ciągłego drapania, wysychania, zastrupienia. Taka rozrośnięta nie gojąca się blizna. A z drugiej strony... gruczoł, łzowy ale gruczoł to zawsze jakieś niebezpieczeństwo. 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Poker napisał:

Muszę się zapytać co wet miał na myśli pisząc zmiana rozrostowa. Bo brzmi to złowrogo.

No...brzmi niedobrze,ale na pewno (?) wysłał wycinek na histopatologię.Poczekamy,zobaczymy,miejmy nadzieję,że to łagodna zmiana.Pokerku,u Maksia coś było nie tak ze śledzioną,czy coś pomyliłam,przypomnisz?

Btw - nasz bohater - nie ten sam! :)

Link to comment
Share on other sites

Panie z wiedzą medyczną , mogą podyskutować rzeczowooczko.GIF , my nadal zaciskamy za rekonwalescencję Maksia!... ta rekonstrukcja? wstęp do leczenia?  nie brzmią za dobrze?!... ale pierwszy krok zrobiony!, więc maszerujemy dalej ... twierdzę ,widząc pierwsze zdjęcie ,że guz cały czas rósł ,jest większy :(

.. jeśli chodzi o rozliczenie?  to rozumiem ,że tutaj na wątku Maksia  dostanę dane do przelewu, nie wiem? czy potrzebna jest faktura? czy rachunek? pieniązki są więc możemy zapłacić, ciekawe ile będzie kosztował ,zabieg?   i czy dodatkowo będziemy płacić za leczenie?  będę starała się często zaglądać :)

...i czekamy na wynik hist-pat...

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Bogusik napisał:

Porównując oba zdjęcia to aż nie chce się wierzyć,że to jedno i to samo oko.Bardzo dobra robota z niesamowitym efektem wizualnym! :) Będziemy czekać na dalsze info....

To samo Bogusiu chciałam napisać :)

Jeśli był pobrany wycinek do badania to chyba wynik najkrócej za jakieś 2 tygodnie?

Ciekawe jak tam samo oko. Czy ONI pójdą z Maksiem na kontrolę tego oczka?

 

Link to comment
Share on other sites

Na kontrolne wizyty na pewno muszą chodzić, nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z opatrunkiem oczka po zabiegu?ile razy to się zmienia? ale przecież antybiotyk trzeba podać, to zresztą był jeden z powodów ,że się wycofali z operowania Maksia/ uprzedziłam ich o ewentualnej konieczności ,takich wizyt i pan ,był bardzo niezadowolony?  brak transportu, oczywiście uspokajałam ,że najpierw zróbmy zabieg a później będziemy się martwić o transport, ale ??? nie odniosło to skutku, nie zostawiły byśmy go przecież samego! ale widać nie mam daru przekonywania/  i nie mam pojęcia jak rozwiązali ten problem? świadomość tego mieli...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...