Jump to content
Dogomania

Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)


Recommended Posts

Kto zgłaszał do TOZ-u,niech spróbuje coś ustalić.Kto zainicjował zbiórkę w takiej formie?Pieniądze się nie zmarnują,jeśli TOZ przekaże je w sprawie psiaka komu trzeba,to nasza zbiórka przekieruje się na inną biedę.

Ale.....'gdzie kucharek sześć...' tam Maksio moze zostać na lodzie. (?) Bo chyba multimilionerem nie ma szans....

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tak sadzę,że TOZ zbiera pieniądze na Maksia,ponieważ zna w przybliżeniu koszt leczenia i zabiegu.Być może także zna nasze finanse i dlatego chce dozbierać.Tak myślę.Natomiast jak będzie nadwyżka to nie pogardzi bo ma też sporo interwencji i w związku z tym wydatków.Oczywiście zakładając,że opiekunowie Maksia nie dołożą się.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poczekamy na Poker, ponieważ prowadzi rozmowy z p Joanną, ponieważ sytuacja z leczeniem Maksia jest 'szczególna'  nie chciałam dopytywać...drążyć jeszcze dodatkowo spraw finansowych, założyłam ,że tysiąc to jest spora kwota nawet z rozszerzoną diagnostyką jak u Maksia/ zaznaczam ,że nie znam kosztów takich zabiegów/ jednak teraz uważam to za błąd! moim zdaniem, powinnyśmy znać szczegóły kosztów leczenia, w tym takie jak, dodatkowe zbiórki na zabieg!... Anulko ,też tak sobie pomyślałam ,że koszty leczenia mogą być większe?.. lub ewentualne nadwyżki można przekazać na inną biedę?.. tylko ,dlaczego... mamy się domyślać? ... przyznam ,że ja poczułam się?... Niekomfortowo! :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, NikaEla napisał:

Z tych dwóch zbiórek jest (stan na 10.01 godz 9)  1670zł, ale przecież wiadomo , że w TOZie pieniądze się nie zmarnują

W TOZie się nie zmarnują, na dogo także, a coby nie mówić, TOZ ma większe szanse, co z resztą widać, na zebranie kasy, niż dogo.  Może więc pieniądze zebrane na dogo, przeznaczymy na psa/psy z dogo ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nie udało mi się skontaktować z p.Joanną wczoraj.Dziś ponowię próby.

Co do kosztów, to będą dokładnie znane po zabiegu. Na pewno nie mniej niż 1000 zł.

TOZ prowadzi zbiórkę i myślę ,że nie ma w tym niczego niewłaściwego. Od nadmiaru pieniędzy na ogół głowa nie boli. Nadwyżka na dogo czy w TOZie na pewno się przyda innym biedom.

Tekst jest jaki jest. Ktoś kto pisał liczył się z tym ,że właściciele mogą przeczytać i musieli problem ująć "zgrabnie" ,żeby wilk był syty i owca cała.

 

P.Joanna oddzwoniła do mnie. Okazuje się ,że właściciele od tygodnia nie odbierają telefonów, nie otwierają drzwi. Wczoraj ludzie z TOZu koczowali pod drzwiami kilka godzin.Dziś będą ponownie.Mają nakaz administracyjnego odbioru psa. Sąsiedzi mówią ,że ich nie ma. Fakt ,że Maksio nie szczeka w mieszkaniu co zwykle robi.

 

Link to comment
Share on other sites

Tych ludzi powinno się znaleźć i zamknąć na trzy lata za znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem. To już zaczyna być sprawa dla policji i sądu bo im chyba sprawia przyjemność patrzenie na cierpienie psiaka.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, dwbem napisał:

Tych ludzi powinno się znaleźć i zamknąć na trzy lata za znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem. To już zaczyna być sprawa dla policji i sądu bo im chyba sprawia przyjemność patrzenie na cierpienie psiaka.

Popieram, myślę tak samo wrrrrrr

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Sąsiedzi mówią ,że ich nie ma. Fakt ,że Maksio nie szczeka w mieszkaniu co zwykle robi.

taaa...Maksio wyjechał na ferie... :((

Możliwe,że państwo są,a piesek jest zaopiekowany gdzieś indziej.Bardzo się takiej opcji obawiałam...Ale,ale... panstwo na pewno nie dopuszczą do tego,żeby pieskowi działa się krzywda,prawda?

boł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

A jakby tak postraszyć ich, że jak nie dostarczą Maksia na operację, to zostanie im odebrany z powodu znęcania się nad nim za szczególnym okrucieństwem.

Poniżej masz odpowiedź

3 godziny temu, Poker napisał:

P.Joanna oddzwoniła do mnie. Okazuje się ,że właściciele od tygodnia nie odbierają telefonów, nie otwierają drzwi. Wczoraj ludzie z TOZu koczowali pod drzwiami kilka godzin.Dziś będą ponownie.Mają nakaz administracyjnego odbioru psa. Sąsiedzi mówią ,że ich nie ma. Fakt ,że Maksio nie szczeka w mieszkaniu co zwykle robi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

P.Joanna oddzwoniła do mnie. Okazuje się ,że właściciele od tygodnia nie odbierają telefonów, nie otwierają drzwi. Wczoraj ludzie z TOZu koczowali pod drzwiami kilka godzin.Dziś będą ponownie.Mają nakaz administracyjnego odbioru psa. Sąsiedzi mówią ,że ich nie ma. Fakt ,że Maksio nie szczeka w mieszkaniu co zwykle robi.

 

Może "schowali psa i siebie" u córki? Ona we Wrocku też mieszka?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

To są bardzo prości ludzie. Przypuszczalnie boją się ,że pies umrze podczas operacji i dlatego unikają jej jak ognia. Bardziej kochają swoją miłość do psa niż psa.

...chyba najtrafniej jest to ujęte! ..ale jak teraz rozwiązać ten problem?  jak ich teraz zlokalizować?  Bożenko, czy to dobry pomysł, żeby zadzwonić do córki czy pasierbicy?  może ona pomoże, coś podpowie?...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...