Jump to content
Dogomania

Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom


michalm

Recommended Posts

Jeśli pies przez tydzień był głównym tematem w szkole, to może obecni właściciele zorganizowaliby w tej szkole - za zgodą dyrekcji i rodziców dzieci (zgoda rodziców jest konieczna, jeśli ma być pies - żeby potem ktoś nie wystąpił z pretensjami, że dziecko się przestraszyło, albo dostało uczulenia), - spotkanie  Domino z uczniami i kimś, kto przekaże dzieciom elementarne informacje jak zachowywać się wobec psa, jak można go uczyć, co to jest odpowiedzialna opieka, także - że suczka do szczęścia nie potrzebuje mieć szczeniąt. Prowadziłam tego rodzaju spotkania dla dzieci w Krakowie - i jak się  potem dowiedziałam, niejeden rodzic obecny na spotkaniu był przekonany, że te szczeniątka to koniecznie muszą być bodaj raz... W szkole dzieci nadal uczą się przekroju liścia i budowy pantofelka, a nie ma ani jednej godziny poświęconej informacjom o zwierzętach, z którymi będą spotykać się na co dzień.

Tak dla ewentualnego prowadzącego, sprzedaję pierwsze pytania - kto chciałby mieć psa - z reguły wszystkie dzieci z niższych klas krzyczą - ja!!!! No to pytanie drugie - a kto będzie codziennie sprzątał psie kupy? I tu już zapada cisza....  Program spotkania musi być oczywiście dopasowany do wieku dzieciaków. Na pytanie - do którego psa nie wolno podchodzić - dzieci z klas II-III odpowiadały chórem - do czarnego....

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

IMG-20180215-WA0001.jpg

Cudny, szczęśliwy Domino!!! 

38 minut temu, michalm napisał:

Domino od razu stal się pełnoprawnym członkiem rodziny. Do tego Domino codziennie biega i jeździ na rowerze :)

Domino,szczęściarz dostał domek "szyty na miarę malamuta" Swojego człowieka i aktywność!! To jest to, co malamuty kochaja najbardziej!!

Niech to szczęście trwa i trwa....Bisous28.gif 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • michalm changed the title to Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom
Dnia 2/22/2018 o 20:51, Alaskan malamutte napisał:

To może warto zmienić tytuł wątku?? 

Przestałem dostawać powiadomienia o nowych odpowiedziach w tym wątku stąd obsuwa czasowa. Bardzo dobry pomysł, już zmienione :)

Dnia 2/23/2018 o 00:10, Dusia-Duszka napisał:

A może udałoby się czasem przeczytać tu jakieś wieści od rodzinki wielkopsa? 

Zapytam :)

Ja dostaję zdjęcia co jakiś czas więc niekiedy będę publikował :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...