Jump to content
Dogomania

Roczny Dogo canario


AnkaMoto

Recommended Posts

Witam. Jestem tu nowa i nie wiem czy pisze w dobrym temacie. Mam od kilku dni rocznego doga kanaryjskiego, zaadoptowałam go, pies był odebrany właścicielowi za złe warunki, później z rąk do rąk w hotelikach, aż przyszedł czas na schronisko. Nie mogłam na to pozwolić i szybko po niego pojechałam i dałam mu dom. Mam dwa kotki 7miesieczne które są bardzo ze mną i narzeczonym związane. Pies (Toro) od pierwszego spotkania nas pokochał. W domu zakilmatyzowal się super, na spacerach ciągnie ale jest do opanowania, on nigdy nie był szkolony wiec nie ma co się dziwić. Zaczęłam z nim prace nad komediami metoda z nagroda. Wolno bo wolna ale jakoś idzie. Mam problem z relacja z kotami. Moje kicie się go nie boja, są raczej ciekawe. Pies trzymany przez narzeczonego je obserwuje, kiedy je wpuszczamy do salony gdzie jest TORO, robimy tak pre razy dziennie. Dzisiaj niestety sytuacja było straszna, gdyby nie moja ręka Toro ugryzłby mojego kota, zrobił to całkowicie niespodziewanie. Boje się dalszych konfronrscji. Proszę o jakieś porady !! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...