Jump to content
Dogomania

Amor w swoim domu pokonał lęk separacyjny ale mamy dług za behawiorystę


auraa

Recommended Posts

Konsultacje były na początku pobytu Amora w domu. Amor szczekał i niszczył. Baliśmy się, ze panie sobie nie poradzą i pies wróci. Właściwie nie wiedziałyśmy co robić. Dopiero teraz przyszła faktura. Behawiorystka była tam kilka razy :(

Link to comment
Share on other sites

Może warto porozmawiać i z panią i  z behawiorystką co konkretnie było robione, jakie efekty, kiedy były te wizyty i czy to już koniec wizyt. Powinny cie raczej uprzedzić, ze będzie taki wysoki koszt tych konsultacji, i w ogóle poinformować o sprawie, a nie tylko wysłać ci fakturę. Dziwne  to jakieś.

I jak konsultacje w lutym, to dlaczego teraz dopiero  jest faktura?

Link to comment
Share on other sites

 

.dom stały nie dołoży się do kosztów ponieważ tam jest Pani opiekująca się niepełnosprawną córką. Bardzo kochają Amora i jest to naprawdę bardzo dobry dom. Pies od początku zdobył ich serca ale zaczął stwarzać problemy, których się nie spodziewaliśmy. Zaczęło robić się nieciekawie. Wiedziałam jakie są koszty konsultacji. Doszły jeszcze koszty dojazdów. Czy terapia pomogła? Pies nie usiłuje wyskoczyć przez zamknięte okno niszcząc wszystko w zasięgu łap i pyska i już nie łamie ogrodzenia. Lęk separacyjny w dużym stopniu został pokonany. Na spacerze pewne psy toleruje inne niestety nie. W dalszym ciągu muszą patrzeć czy na spacerze jest pies wróg czy przyjaciel. Czy są to efekty terapii? mam nadzieję, że po części tak. Byłam informowana o przebiegu terapii.

W tym roku na tej naszej wsi pojawiło się tyle bezdomnych psów i tych domnych potrzebujących naszej interwencji w, że zapomniałam o tej terapii. Fakturę jednak trzeba zapłacić. Ponieważ sytuacja nietypowa nie proszę o datki tylko zrobiłam bazarek i zrobię następne, bo nie mam innego wyjścia.

Bez pomocy Amor mógłby wrócić do hotelu i musiałybyśmy go cały czas utrzymywać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...