Jump to content
Dogomania

Tosia już w DS .Mama w BDT ma na imię Tosia . Pięć szczeniaków w Fundacji Judyta a jeden w DS. Ratunku! Jest nam strasznie zimno. Psia rodzinka w śniegu.


Jo37

Recommended Posts

3 minuty temu, dwbem napisał:

Dziewczyny, wszystkie jesteście wspaniałe, uratowałyście 7 małych żyć, chwała wam za to. W tym miesiącu już sporo wydałam na pomoc różnym psiakom więc nie dam rady ale może w przyszłym uda mi się dołożyć choć parę groszy i wtedy poproszę o konto.

Bardzo dziękujemy.

Tolu - to czekamy na informacje co do płci od Murki.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anula napisał:

Cudnee....Oby tylko nie były przeziębione.W nocy była temp.minusowa u nas.Nie wiem jak na wschodzie.

Też minusowa.....Mam nadzieję, że mamunia otuliła i ogrzała.....Serce się kraje i samo mi się płacze, jak popatrzę na te maluchy...beksa_V6_orig.gif

Nie tak dawno ratowałyśmy Lalę i jej dzieci, potem Tosię z maluchami, teraz te cudeńka...

Uda się, musi się udać i  wspólnymi siłami znajdziemy rodzince cudne domki!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, anica napisał:

Przybiegłam na zaproszenie Havanki, już się tak podeklarowałam... że nie wiem jak mam pomóc? ale obiecuję ,że coś pomyślę! tylko proszę o chwilkę, niech się troszeczkę policzę ;)

Witaj Anico ! Dziękuję, że przyszłaś. Nie sposób zostać obojętnym na tyle cierpienia.

Poprosiłam Iwstar58 o banerek. Kto może, niech wklei go do swojego podpisu. Jak zawsze jest bardzo wymowny i przyciaga wzrok. Iwonko, bardzo Ci dziękuję !!!

 

psia_rodzina_na_niegu-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie myślę,że jakimś cudem wszystkie przeżyły.A może sunia gdzieś w gospodarstwie miała schronienie dopóki nie urodziła a teraz fora ze dwora,bo nie możliwe jest aby tyle czasu koczowała w lesie,musiała przecież coś jeść,tym bardziej,że ma pokarm jeszcze.Maluszki nie wyglądają na chudziny. 

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Anula napisał:

Tak sobie myślę,że jakimś cudem wszystkie przeżyły.A może sunia gdzieś w gospodarstwie miała schronienie dopóki nie urodziła a teraz fora ze dwora,bo nie możliwe jest aby tyle czasu koczowała w lesie,musiała przecież coś jeść,tym bardziej,że ma pokarm jeszcze.Maluszki nie wyglądają na chudziny. 

Sunia była dokarmiana przez jedną panią. Reszta ludzi ją przeganiała. Pierwsze zdjęcie suni jest z października.

Nie było wtedy dla niej miejsca a później znikła. Teraz wiemy dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

helli przekazuje 50 zł na rodzinkę. Są to pieniążki, które wpłynęły na konto Teo, a że chłopak w swoim domku, już szczęśliwy i zaopiekowany, w związku z tym 50 zł za zgodą i dyspozycją darczyńcy przesyłam na konto rodzinki. 

Jo37, czy konto to samo co dla Miłej? 

Tak. To samo. Tytuł przelewu:  dla siódemki

Link to comment
Share on other sites

Maluszki zdrowe, zostały odrobaczone i odpchlone (jeszcze spadają z nich pchły...). Wet ocenił je na jakieś 7 tygodni. Jest 3 suczki i 3 pieski:) Jedzą jak smoki, siusiają też jak smoki;) koopki póki co ładne. Za tydzień będzie szczepienie. Maluszki będą jeszcze przez dwa dni dostawać tabletki na odrobaczenie (dostałam od weta).

Mamusia ma ok. 2 lata. Jest bardzo łagodna i bardzo opiekuńcza. Jak postawiłam miskę z karmą, to nie ruszyła się z miejsca kiedy maluchy jadły. A jak jej dawałam z ręki suchej karmy to wsuwała do ostatniego okruszka. Suczka jest bardzo miła, już mnie zaszczyciła machaniem ogonka i przymilaniem się. Normalna sunia.

Suczkę wyprowadziłam wieczorem na ogród, ale nie bardzo chciała spacerować, wciąż spoglądała z utęsknieniem na drzwi wejściowe domu. Jak jej w końcu uległam to sama weszła do domu i momentalnie odnalazła drogę do dzieci.

Szelki chyba jej zdejmę, bo maluszkom się bardzo podobają... szkoda ich:)

Jutro postaram się porobić szczeniakom fotki indywidualne, myślę, że warto je ogłaszać. Czas nieciekawy, prezentowy, ale może trafi się jakiś normalny domek.

 

Koszty weterynaryjne wyniosły 148 zł (na rachunku jest 188 zł, ale 40 zł to karma dla maluchów i to odliczyć trzeba):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/92abf4c6f7e6dc13

 

Głodomory:)

7f1d29f7d6095b18gen.jpg

60510ca103dd82d5gen.jpg

58fda2f501b8965agen.jpg

2844cbce8b0ee834gen.jpg

eeb0f9e0f264ec64gen.jpg

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Oooo, jak nie lubię szczeniąt, to już mam swojego faworyta. Ten czarnuszek z białym paskiem na pyszczuniu to piesek czy sunia? :p I mamusia cuuuuudna - długo się nie zasiedzi. :)

Ten z paskiem na pyszczku to chłopak, ten drugi najciemniejszy to też chłopak i ten między nimi też chłopak:)

58fda2f501b8965agen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...