Jump to content
Dogomania

Tosia już w DS .Mama w BDT ma na imię Tosia . Pięć szczeniaków w Fundacji Judyta a jeden w DS. Ratunku! Jest nam strasznie zimno. Psia rodzinka w śniegu.


Jo37

Recommended Posts

Dnia 16.12.2017 o 14:50, Aldrumka napisał:

Może

Może spróbuj zapytać Marysia O. - delikatnie bo nie jestem pewna czy ma blisko (na dogo wpisane ma okolice Warszawy) i jest bardzo zajęta. A może kogoś podpowie.

 

Dnia 16.12.2017 o 16:05, Nesiowata napisał:

Może Nutusia mogłaby pomóc? Ewentualnie Kejciu?

Dzięki za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2017 o 22:57, agat21 napisał:

Ja poproszę 2 porcje, ale wolałabym odebrać osobiściw, bo boję się, że poczta je zniszczy trochę, nie mówiąc o czasie dostarczenia teraz i kosztach pp. I jeszcze jedno: czy koty też je zjedzą??

 

 

Opakowanie które przekazałam zakupiła już Mazowszanka  narazie nie mam możliwości upieczenia już przed świętami. Po Nowy Roku zaproszę na bazarek 

Edited by Kejciu
Edit
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Murka napisał:

Zaczęłam analizować, który to ten szczęśliwiec i doszłam do wniosku, że...Gutek nie ma fotek! Są trzy psiaki bardzo podobne i się pomyliłam:( dwa razy zrobiłam fotki tej samej suni.

Czyli fotki psiaka nr 3 to sunia (ta sama co nr 5). Trzeba państwa zapytać czy chcą tego koniecznie pieska ze zdjęcia (czyli to suczka nr 5) czy pieska - samczyka, który jest bardzo podobny, tylko on ma skarpetki na wszystkich czterek łapkach:

Wysłałam wszystkie psiaki, rodzina wybiera pieska nr 2 :)

2a.jpg

imageproxy.php.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2017 o 19:32, Murka napisał:

Mam nowy aparat (lustrzankę) i jeszcze nie ogarnęłam łapania ostrości na filmach, ale zobaczcie szczeniaki na wypasie:)

 

Jak poszaleją, to pewnie idą spać, na jakąś chwilę; są różnice w wielkości, może z różnych tatusiów

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...