Jump to content
Dogomania

Tosia już w DS .Mama w BDT ma na imię Tosia . Pięć szczeniaków w Fundacji Judyta a jeden w DS. Ratunku! Jest nam strasznie zimno. Psia rodzinka w śniegu.


Jo37

Recommended Posts

2 godziny temu, terra napisał:

Zrobiłam kilka ogłoszeń suczce, w ogłoszeniu ma imię Fiona.

Namiary dałam na Tolę i u Toli są linki aktywacyjne ogłoszenia.

Aktywowowałam, bardzo dziękujemy:)

Dziękujemy też Havana i Alaskan - za ogłoszenia:)

http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

U maluszkow wszystko ok, bardzo dobrze zniosły szczepienie. Apetyt mają kosmicznty, a koopki robią coraz większe:)

Oczko u psiaka nr dwa (bo to jednak nr dwa, a nie jeden, pomyliłam się), wygląda już ok. W środę będzie u nas wet, to poproszę, aby sprawdził czy trzeba jeszcze kropić.

Mamuśka (mi się podoba imię wymyślone przez Tyśkę - Merida:) ), pięknie trzyma czystość, ale musi wyjść minimum 4 razy dziennie. Jest bardzo łagodna, przymilna, ale bojaźliwa, zwłaszcza na ogrodzie jest bardzo czujna, nastawia uszu i jak coś usłyszy to od razu ciągnie do domu. Wygląda na to, że boi się mężczyzn. Musiała przejść szkołę życia:(

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do rodzinki :)  trochę teraz trzeba pomyśleć o Świętach, cieplej się na duchu robi ,że maluszki z mamą już zaopiekowane, biedna sunia... pewnie ta szkoła życia ,zostanie u niej na zawsze :(    oby zanlazła domek ,który pomoże jej tę pamięć...schować gdzieś głęboko...

Dziękujemy ,Mureczko81.gif

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, b-b napisał:

Gdyby te wszystkie psiaki mogły mówić to by nam się włos na głowie zjeżył! :(

Tak ,jak mówisz ,Bogusiu! ja już nie wiem?... czy płakać nad tym?  czy się wściekać?   skąd u ludzi, takie bezlitosne.. okrutne?.. podejście do naszych Braci Mniejszych :(

Link to comment
Share on other sites

Z wielkim opóźnieniem, za co mocno przepraszam, zgłaszam się u rodzinki.

Nigdy nie robiłam bazarku, a mam sezonowy "towar", duży /60 x 42 cm/ kalendarz, wprawdzie z Palucha /firma męża dostała parę sztuk za przekazanie darów/. Kalendarz jest uniwersalny  2 w 1: dla psiarzy i kociarzy, zadrukowany dwustronnie, 12 miesięcy z kotami i 12 z psami, taki nietypowy pomysł. Tylko czy ktoś byłby na niego chętny?

No i 2 sztuki - buffy, uniwersalne chusty, młodzież i uprawiający sport, wiedzą co to takiego ;-). Oryginalne z dodatkiem srebra, antybakteryjne, antyzapachowe, tyle, że z zimową grafiką /z konkursu Actimel/.

 

23897429_1740648786242506_537286123_o(2).jpg

WP_20171212_002.jpg

WP_20171212_004.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2017 o 11:26, kajtek napisał:

Z wielkim opóźnieniem, za co mocno przepraszam, zgłaszam się u rodzinki.

Nigdy nie robiłam bazarku, a mam sezonowy "towar", duży /60 x 42 cm/ kalendarz, wprawdzie z Palucha /firma męża dostała parę sztuk za przekazanie darów/. Kalendarz jest uniwersalny  2 w 1: dla psiarzy i kociarzy, zadrukowany dwustronnie, 12 miesięcy z kotami i 12 z psami, taki nietypowy pomysł. Tylko czy ktoś byłby na niego chętny?

No i 2 sztuki - buffy, uniwersalne chusty, młodzież i uprawiający sport, wiedzą co to takiego ;-). Oryginalne z dodatkiem srebra, antybakteryjne, antyzapachowe, tyle, że z zimową grafiką /z konkursu Actimel/.

 

 

Koniecznie trzeba zrobić bazarek, czy zrobisz ?  czy może zdjęcia tych buff ? Ja mogę zrobić wieczorem z wysyłka od Ciebie jeśli uzupełnisz zdjęcia . Kalendarza już są :). Jeśli ja mam zrobić tp czekam na pw z propozycja cen , no zdjęcia buff mogą być też na [email protected]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2017 o 11:26, kajtek napisał:

Z wielkim opóźnieniem, za co mocno przepraszam, zgłaszam się u rodzinki.

Nigdy nie robiłam bazarku, a mam sezonowy "towar", duży /60 x 42 cm/ kalendarz, wprawdzie z Palucha /firma męża dostała parę sztuk za przekazanie darów/. Kalendarz jest uniwersalny  2 w 1: dla psiarzy i kociarzy, zadrukowany dwustronnie, 12 miesięcy z kotami i 12 z psami, taki nietypowy pomysł. Tylko czy ktoś byłby na niego chętny?

No i 2 sztuki - buffy, uniwersalne chusty, młodzież i uprawiający sport, wiedzą co to takiego ;-). Oryginalne z dodatkiem srebra, antybakteryjne, antyzapachowe, tyle, że z zimową grafiką /z konkursu Actimel/.

 

 

Dnia 13.12.2017 o 12:37, Aldrumka napisał:

 

Koniecznie trzeba zrobić bazarek, czy zrobisz ?  czy może zdjęcia tych buff ? Ja mogę zrobić wieczorem z wysyłka od Ciebie jeśli uzupełnisz zdjęcia . Kalendarza już są :). Jeśli ja mam zrobić tp czekam na pw z propozycja cen , no zdjęcia buff mogą być też na [email protected]

Kajtek, Aldrumka - dziękujemy!

Czas leci nieubłaaganie, a domków niestety jak nie było dla maluchów, tak nie ma:(

Myślałam, że chodziaż 2 szkraby znajdą własne rodziny przed wyjazdem do Judyty:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2017 o 09:06, Kejciu napisał:

Jestem na zaproszenie Jo37 :*

Czy ktoś byłby zainteresowany zakupem ciasteczek z wątróbki dla psiaka ?

sama piekę - opakowanie 500g - pieniążki na konto Jo37 na potrzeby psinek z tego wątku

 

cena 21zł + koszty wysyłki

 

Ciasteczka1.jpg

Ja poproszę 2 porcje, ale wolałabym odebrać osobiściw, bo boję się, że poczta je zniszczy trochę, nie mówiąc o czasie dostarczenia teraz i kosztach pp. I jeszcze jedno: czy koty też je zjedzą?? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...