Jump to content
Dogomania

Tosia już w DS .Mama w BDT ma na imię Tosia . Pięć szczeniaków w Fundacji Judyta a jeden w DS. Ratunku! Jest nam strasznie zimno. Psia rodzinka w śniegu.


Jo37

Recommended Posts

Przed chwilą, Bogusik napisał:

Melduję sie u szczeniorków i mamusi.Jak dobrze,że udało się je złapać wraz z sunią :) Jednorazowo wpłacę na po 10zł na każdego,czyli 70zł

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc.

Murka potraktowała całą rodzinę bardzo ulgowo. Sunia - 10,00 zł a za 6 szczeniaków też 10,00 zł za dzień.

Bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Toli.Kurcze nie ma wytchnienia ani spokoju bo dopiero co Olo został uratowany cudem a teraz te bidy potrzebowały pomocy na cito.

W tej chwili nie da się pomóc bazarkiem,bazarek idzie ale na inne psiaki bo mają dług i trzeba ten dług koniecznie zniwelować.

Pomogę wpłatą jednorazową na razie 100,00zł,a później będę myśleć jak dalej pomóc.Przelew pójdzie razem z Bogusik.Wpłacić na Fundację ZEA czy na inne konto?Jak ma brzmieć tytuł przelewu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Jestem na zaproszenie Toli.Kurcze nie ma wytchnienia ani spokoju bo dopiero co Olo został uratowany cudem a teraz te bidy potrzebowały pomocy na cito.

W tej chwili nie da się pomóc bazarkiem,bazarek idzie ale na inne psiaki bo mają dług i trzeba ten dług koniecznie zniwelować.

Pomogę wpłatą jednorazową na razie 100,00zł,a później będę myśleć jak dalej pomóc.Przelew pójdzie razem z Bogusik.Wpłacić na Fundację ZEA czy na inne konto?Jak ma brzmieć tytuł przelewu.

 

51 minut temu, terra napisał:

Jestem na zaproszenie Toli.

Też wspomogę rodzinkę.

Bardzo Wam dziękuję za przybycie. Wpłata jednak na moje konto.

Tytuł przelewu : dla  siódemki.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Jo37 napisał:

Małe można złapać, gorzej z suczką. 

Jak się dzieci złapie, to matka zazwyczaj sama za nimi pójdzie, choć czasem z oporami. I tak się pewnie stało. Wspaniale, że je odłowiliście Tolu. Wielkie dzięki. Jakiś grosik wyskrobię.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Jak się dzieci złapie, to matka zazwyczaj sama za nimi pójdzie, choć czasem z oporami. I tak się pewnie stało. Wspaniale, że je odłowiliście Tolu. Wielkie dzięki. Jakiś grosik wyskrobię.

Bardzo dziękuję za przybycie .Cała rodzinka już u weta.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję wszystkim którzy zajrzeli tutaj do podzazamojskich maluszków i ich mamci - zostańcie z nami proszę,aby ta psia rodzinka już nigdy nie była sama.

Bardzo dziękuję Murce za przygarnięcie bezdomniaków, bo bez tej pomocy los całej rodzinki, a zwłaszcza maluchów wyglądałby lada chwila tragicznie.

 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, wszystkie jesteście wspaniałe, uratowałyście 7 małych żyć, chwała wam za to. W tym miesiącu już sporo wydałam na pomoc różnym psiakom więc nie dam rady ale może w przyszłym uda mi się dołożyć choć parę groszy i wtedy poproszę o konto.

Link to comment
Share on other sites

Maluszki mają ok. 5 - 6 tyg.,TZ juz wraca, przysłał to  zdjęcie ;) ale nie zapytał o płeć szczeniaków - na pewno są 2 suczki...

 Mamcia maluchów waży 10.00 kg, ale po wykarmieniu powinna ważyć o ok. 1.5 kg mniej, ma bardzo dużo pokarmu.

Sunia płaszczyła się na stole, chciała wręcz zniknąć; jest bardzo łagodna, musi tylko pokonać strach.

V__9C20.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...