Jump to content
Dogomania

Tosia już w DS .Mama w BDT ma na imię Tosia . Pięć szczeniaków w Fundacji Judyta a jeden w DS. Ratunku! Jest nam strasznie zimno. Psia rodzinka w śniegu.


Jo37

Recommended Posts

3 minuty temu, Murka napisał:

Ten z paskiem na pyszczku to chłopak, ten drugi najciemniejszy to też chłopak i ten między nimi też chłopak:)

58fda2f501b8965agen.jpg

To te największe chyba, to chłopaki, a małe, to suczki, mi się wszystkie podobają, a najbardziej najjaśniejsza,z białą strzałką na nosie

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kado napisał:

Te zdjęcia to dla mnie najpiękniejszy prezent mikołajkowy:) Strasznie mi ta sunia leżała na sercu. Jest prześliczna,a kluchy przesłodkie,do zacałowania:)

Poproszę nr konta,w piątek prześlę pieniążki.

 

2 godziny temu, Moli@ napisał:

Wspaniałe wieści... cudna rodzinka :)

Na zdjęciu zamieszczonym przez helli, widać jak dwa szczeniaczki stawiają łapki... to objaw niedoboru wapnia  czy przypadek?

 

1 godzinę temu, malagos napisał:

To najpiękniejszy widok, jak maluszki śpią bezpieczne, z pełnymi brzuszkami, przy mamusi :)

 

1 godzinę temu, Kejciu napisał:

Jestem na zaproszenie Jo37 :*

Czy ktoś byłby zainteresowany zakupem ciasteczek z wątróbki dla psiaka ?

sama piekę - opakowanie 500g - pieniążki na konto Jo37 na potrzeby psinek z tego wątku

 

cena 21zł + koszty wysyłki

 

Ciasteczka1.jpg

Bardzo Wam dziękuję za obecność i pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Serce się raduje, że rodzinka ,zaopiekowana! jak dobrze ,że jesteście! sunia ,prze-słodka usiatkaserduszka.gif  nie mogę się doliczyć , wszystkich swoich zobowiązań?  idę na całość i czekam na kolejne PW.. żeby chociaż symbolicznie pomóc, skromną dyszką dla rodzinki, poproszę numer konta, smutno mi że tak malusio, ale ... ja sama chyba będę szukała pomocy na operację psa ,którego właściciel nie jest w stanie pokryć kosztów, dramat :(

http://www.dogomania.com/forum/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://images88.fotosik.pl/1219/58fda2f501b8965agen.jpg&key=fb757d9e97295e24ad8c1611aebc8374188c424f5e6cc57d01d2b82c43b6d3a7

mizianka dla rodzinkiserduszka.gif

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, anica napisał:

Serce się raduje, że rodzinka ,zaopiekowana! jak dobrze ,że jesteście! sunia ,prze-słodka usiatkaserduszka.gif  nie mogę się doliczyć , wszystkich swoich zobowiązań?  idę na całość i czekam na kolejne PW.. żeby chociaż symbolicznie pomóc, skromną dyszką dla rodzinki, poproszę numer konta, smutno mi że tak malusio, ale ... ja sama chyba będę szukała pomocy na operację psa ,którego właściciel nie jest w stanie pokryć kosztów, dramat :(

http://www.dogomania.com/forum/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://images88.fotosik.pl/1219/58fda2f501b8965agen.jpg&key=fb757d9e97295e24ad8c1611aebc8374188c424f5e6cc57d01d2b82c43b6d3a7

mizianka dla rodzinkiserduszka.gif

Aniu załóż wątek temu pieskowi.Wtedy będzie można pomóc temu Panu i pieskowi.Bez wątku będzie ciężko.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Kejciu napisał:

Jestem na zaproszenie Jo37 :*

Czy ktoś byłby zainteresowany zakupem ciasteczek z wątróbki dla psiaka ?

sama piekę - opakowanie 500g - pieniążki na konto Jo37 na potrzeby psinek z tego wątku

 

cena 21zł + koszty wysyłki

 

Ciasteczka1.jpg

To ja jedną porcje poproszę :) Będą dla psów pod choinkę. Wytrzymają ?

Link to comment
Share on other sites

Witam kolejne osoby na wątku psiej rodzinki, tyle tutaj dzieje się dobrego, po raz kolejny okazuje się, że w grupie siła:)

Bardzo dziękuję za kolejne oferty pomocy,  na pewno razem damy radę:)

Do stałych deklarowiczów dołączyła moja znajoma spoza dogo Iwona K., której bardzo dziękuję za pomoc kolejnym zamojskim bezdomniakom:)

Psia rodzinka cudna;  sunia jakby zrozumiała, ze to juz koniec jej tułaczki, nie ma tego strachu w oczach jak na poprzednich zdjęciach.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Murka napisał:

Maluszki zdrowe, zostały odrobaczone i odpchlone (jeszcze spadają z nich pchły...). Wet ocenił je na jakieś 7 tygodni. Jest 3 suczki i 3 pieski:) Jedzą jak smoki, siusiają też jak smoki;) koopki póki co ładne. Za tydzień będzie szczepienie. Maluszki będą jeszcze przez dwa dni dostawać tabletki na odrobaczenie (dostałam od weta).

Mamusia ma ok. 2 lata. Jest bardzo łagodna i bardzo opiekuńcza. Jak postawiłam miskę z karmą, to nie ruszyła się z miejsca kiedy maluchy jadły. A jak jej dawałam z ręki suchej karmy to wsuwała do ostatniego okruszka. Suczka jest bardzo miła, już mnie zaszczyciła machaniem ogonka i przymilaniem się. Normalna sunia.

Suczkę wyprowadziłam wieczorem na ogród, ale nie bardzo chciała spacerować, wciąż spoglądała z utęsknieniem na drzwi wejściowe domu. Jak jej w końcu uległam to sama weszła do domu i momentalnie odnalazła drogę do dzieci.

Szelki chyba jej zdejmę, bo maluszkom się bardzo podobają... szkoda ich:)

Jutro postaram się porobić szczeniakom fotki indywidualne, myślę, że warto je ogłaszać. Czas nieciekawy, prezentowy, ale może trafi się jakiś normalny domek.

 

Koszty weterynaryjne wyniosły 148 zł (na rachunku jest 188 zł, ale 40 zł to karma dla maluchów i to odliczyć trzeba):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/92abf4c6f7e6dc13

 

 

Poproszę fakturę na na kwotę 148 zł

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Kejciu napisał:

Jestem na zaproszenie Jo37 :*

Czy ktoś byłby zainteresowany zakupem ciasteczek z wątróbki dla psiaka ?

sama piekę - opakowanie 500g - pieniążki na konto Jo37 na potrzeby psinek z tego wątku

 

cena 21zł + koszty wysyłki

 

Ciasteczka1.jpg

Ja też bym była zainteresowana jedną porcja

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Mazowszanka13 napisał:

To ja jedną porcje poproszę :) Będą dla psów pod choinkę. Wytrzymają ?

Ciasteczka wytrzymują kilka tygodni. Ja je trzymam w lodówce i nic im się nie dzieje.

21 minut temu, malti napisał:

Ja też bym była zainteresowana jedną porcja

Kejciu dla psiaków z tego wątku przeznaczyła 1 opakowanie. Zaraz podam Tobie link do jej bazarku. Jeżeli chcesz to odbiorę je od Kejciu i wyślę

razem z posłankiem

  

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z Małgosią z Fundacji dla szczeniąt Judyta - takich bezdomnych, porzuconych psich dzieci jest ogrom, dzisiaj trafiło do niej kolejnych 19 szczeniaków:(

 Ilu malcom nie uda się przeżyć w tak ciężkich warunkach:(

o matko - DZIEWIĘTNAŚCIE !!!!

te maluszki juz tam nie pojadą ?

Link to comment
Share on other sites

Ja przeżyłam podobną sytuację. Moja siostra znalazła na grzybobraniu koło Jędrzejowa 6 szczeniaczków jeszcze ślepych w leśnym wykrocie. Udało nam się je uratować, bez suczki, której nie można było złapać. 2 zostają u nas, dwa już znalazły rodziny, dwa jeszcze czekają, na razie się nimi opiekujemy. Na początku zupełnie nie wiedziałam, jak im pomóc. Czy w Świętokrzyskim jest podobna możliwość jak u Murki? 

 

 

IMG_3199.JPG

IMG_3203.JPG

IMG_0015.JPG

Link to comment
Share on other sites

Witaj na wątku. Murka prowadzi hotel dla zwierząt. Umieszczając psiaka zobowiązujemy się opłacać koszty zgodnie z comiesięcznym

zestawieniem. Staramy się zapraszać dużo osób i prosimy o nawet najskromniejsze deklaracje.

Hotel u Murki jest bardzo dobry. Niestety nie każdy hotel jest taki.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, anica napisał:

Serce się raduje, że rodzinka ,zaopiekowana! jak dobrze ,że jesteście! sunia ,prze-słodka usiatkaserduszka.gif  nie mogę się doliczyć , wszystkich swoich zobowiązań?  idę na całość i czekam na kolejne PW.. żeby chociaż symbolicznie pomóc, skromną dyszką dla rodzinki, poproszę numer konta, smutno mi że tak malusio, ale ... ja sama chyba będę szukała pomocy na operację psa ,którego właściciel nie jest w stanie pokryć kosztów, dramat :(

http://www.dogomania.com/forum/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://images88.fotosik.pl/1219/58fda2f501b8965agen.jpg&key=fb757d9e97295e24ad8c1611aebc8374188c424f5e6cc57d01d2b82c43b6d3a7

mizianka dla rodzinkiserduszka.gif

Witaj na wątku. Dzięki za chęć pomocy naszej siódemce. Każda złotówka jest bardzo cenna

Link to comment
Share on other sites

Wpis izapod o szczeniakach z Jędrzejowa:

Poprosiłamo pomoc Andzie69, ona chyba jest z Kielc, może ktoś tam- świętokrzyskie- założy wątek i doradzi co dokładnie robić, jak ogłaszać, szukać dobrego domu, może ktoś zna innych dogomaniakow aktywnych?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...