Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Niekończąca się historia!


Tyśka)

Recommended Posts

14 godzin temu, b-b napisał:

Powoli kochane :) Ktoś małą zauważy i się zgłosi. 

Też się martwiłam, że Teo ogłaszany i cisza a teraz kiedy już jest w domku ludzie pytają z ogłoszeń o niego. Tu będzie tak samo ;)

Wiem, że teraz jesteś pełna optymizmu :) ale mnie żal właśnie Kajusi, że miałaby ciągle być na walizkach.

14 godzin temu, Chesti napisał:

Niby tak, ale dobrze by było gdyby już tylko raz musiała zmieniać "swojego" człowieka.

 

Śliczna z niej sunia. Ktoś się na pewno zakocha, nie mam co do tego wątpliwości. Taki terrierek w skarpetkach <3 <3 <3

Agat, bossskie masz te pufy-poduchy :)

 

14 godzin temu, b-b napisał:

Niestety zazwyczaj wychodzi inaczej niż byśmy chcieli :)

 

13 godzin temu, Chesti napisał:

Najważniejsze, żeby trafiła do TEGO domku :)

 

9 godzin temu, Nesiowata napisał:

Powoli, powoli/

 Kawa musi się dobrze zaparzyć, aby nabrać odpowiedniego aromatu.

Pewnie, że tak, ale spodziewałam się gorącej linii, a tu ani jednego zapytania o sunię, jak to możliwe?

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:


Dzisiaj, w samo południe mam randkę z Kawą! ;) :)

Ależ zazdroszczę :)

37 minut temu, Gusiaczek napisał:

Kawa/Kajunia jest p r z e u r o c z a! Ma spojrzenie, które stopi nie tylko lód, ale i skałę rozkruszy. Życzę Jej wspaniałego, pełnego miłości domku :)
Wróciłam z cudownego spaceru po ukochanym Moczydle w nie mniej cudownym towarzystwie Agat, Figaro i Kajuni <3 
Dzisiaj słynny bazar na Olimpii, więc masa luda i Kajunia nieco tym się zestresowała, pogłaskałam jej mordeczkę dopiero na dowidzenia, bo nie chciałam jej sobą stresować dodatkowo. 

Wspaniale :) I jak się sprawowała oprócz tego, że była niepewna. Nie dostałaś całusa? 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

 

Wspaniale :) I jak się sprawowała oprócz tego, że była niepewna. Nie dostałaś całusa? 

Może i dostałabym, ale nie chciałam za bardzo się narzucać ;) Kajunia wspięła się na mnie na pożegnanie i gdy głaskałam po łepetynce robiła maślane oczy :) Mam nadzieję, że przed wyfrunięciem do DS uda nam się jeszcze spotkać i wtedy już tak ostrożna nie będę ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:

Może i dostałabym, ale nie chciałam za bardzo się narzucać ;) Kajunia wspięła się na mnie na pożegnanie i gdy głaskałam po łepetynce robiła maślane oczy :) Mam nadzieję, że przed wyfrunięciem do DS uda nam się jeszcze spotkać i wtedy już tak ostrożna nie będę ;)

To następnym razem, kiedy nie będziesz już tak ostrożna jednego całusa daj w moim imieniu :) koniecznie ;)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Chesti napisał:

Niby tak, ale dobrze by było gdyby już tylko raz musiała zmieniać "swojego" człowieka.

 

Śliczna z niej sunia. Ktoś się na pewno zakocha, nie mam co do tego wątpliwości. Taki terrierek w skarpetkach <3 <3 <3

Agat, bossskie masz te pufy-poduchy :)

Dzięki :) Też je lubię. 

A dzisiejszy dzień pełen wrażeń 

Link to comment
Share on other sites

Gusiaczku bardzo dziękujemy za wspólny spacer! Było przemiło, psiaczki dziękują za dary ;)) Od razu po powrocie do domu pożarte i piłeczka też poszła w ruch, tylko wynikła o nią mała awanturka kto ma się nią bawić :D Na szczęście zgoda wzięła górę nad konfliktem :) Oczywiście zapraszamy znowu i Kajka wtedy na pewno już Cię rozpozna i ucałuje na powitanie :)

Wreszcie dzisiaj miałam chwilę na zakupy i zakupiłam adresówkę dla Kajusi. Tysiu, nie chipowałam jej, bo szczerze mówiąc nie wiem na kogo ją zachipować, w najbliiższym czasie planuję szczepienie p/wściekliźnie, już minie tydzień od szczepienia na wirusówki, więc chyba już można. :)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Udostępniłam Kajunię na swoim profilu na fb... może ktoś ją zauważy... :( i pokocha...

 

21 minut temu, agat21 napisał:

podeślij mi linka

Może wklej na watek. Ja też udostępnię i inni, którzy są na fb również mogą udostępniać  :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elficzkowa napisał:

To następnym razem, kiedy nie będziesz już tak ostrożna jednego całusa daj w moim imieniu :) koniecznie ;)

Dam nawet nie jednego :)

2 godziny temu, agat21 napisał:

Gusiaczku bardzo dziękujemy za wspólny spacer! Było przemiło, psiaczki dziękują za dary ;)) Od razu po powrocie do domu pożarte i piłeczka też poszła w ruch, tylko wynikła o nią mała awanturka kto ma się nią bawić :D Na szczęście zgoda wzięła górę nad konfliktem :) Oczywiście zapraszamy znowu i Kajka wtedy na pewno już Cię rozpozna i ucałuje na powitanie :)

Wreszcie dzisiaj miałam chwilę na zakupy i zakupiłam adresówkę dla Kajusi. Tysiu, nie chipowałam jej, bo szczerze mówiąc nie wiem na kogo ją zachipować, w najbliiższym czasie planuję szczepienie p/wściekliźnie, już minie tydzień od szczepienia na wirusówki, więc chyba już można. :)

Agat, dziękuję .Przykro, że piłeczka jedna, ale co się tłumaczyć będę - tak wyszło :(

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Gusiaczek napisał:

Dam nawet nie jednego :)

Agat, dziękuję .Przykro, że piłeczka jedna, ale co się tłumaczyć będę - tak wyszło :(

No co Ty! Jakbyś podarowała 10 piłeczek, to o te wszystkie 10 byłaby awantura - to kwestie ambicjonalne ;))

Także absolutnie nie ma się z czego tłumaczyć :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sunia z lasu bardzo ładna - nie czarna! :)) więc pewnie szybko znajdzie dom. 

Piszę ostatnio mniej, bo spiętrzyła mi się robota nieco i nie ma za bardzo czasu na net. Kajka vel Kawka urocza, fajna, ale chyba nie lubi jednak zostawać sama. Własnie miałam telefon od TZ że po powrocie do domu zastał "zamordowane" posłanie z dużą dziurą, powyciągane buty z szafki i ślady dalszego znęcania się nad listwami przy podłodze. 

Link to comment
Share on other sites

Ona młodziutka jest, jeszcze dziecko, może te niszczycielskie zapędy wynikają z wieku i nudy, kiedy jest sama i z czasem miną . Miałam dwa młodziki , jeden niszczyciel straszny pół mieszkania pożarł, później jak dojrzał wzorowo się zachowywał. Ona taka śliczna jest na pewno ktoś ją wypatrzy i pokocha .  

Link to comment
Share on other sites

Też mam taką nadzieję, że jej to minie. Bo tak poza tym to jest bardzo urocza. Stara się naśladować Figara, czasem to prześmiesznie wygląda - na przykład jak próbuje obsikiwać drzewa jak on. Nir potrafi podnieść łapy, więc ustawia się tyłem do drzewa i maksymalnie wysoko podnosi kuperek :). Dzisiaj pierwszy raz pozwoliłam jej pobiegać z Figarem po naszej okolicznej psiej górce. Wcześniej potrenowałam z nią podchodzenie za gwizdnięcie - za każdym razem ze smaczkiem jako nagrodą. Poza tym zauważyłam, że ona bardzo stara się pilnować Figara. Zaryzykowałam więc, psiaki pobiegały po górce, poszalały w śniegu, siłowały się o kijki. Kilka razy przywoływałam ją do siebie, przychodziła grzecznie. Dała sobie po paru minutach zapiąć smycz bez problemu. Po powrocie do domu nawet zdrzemnęła się z kwadransik :D ! Po parku będziemy chodzić cały czas na smyczy, bo tam więcej krzaków, zakamarków, ale na górce, jak będziemy sami bez obcych psów i gdzie jest cały czas na widoku będę jej dawać trochę pobiegać. Ona tego bardzo łaknie i potrzebuje. Energia ją rozpiera. Nawet próbuje za kijkami biegać :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Mała jest cudna, szybko się uczy... wierzę, że i lęk przed porzuceniem jej minie, no ale jednak na razie to skaza na jej cukierkowym charakterze i będę musiała powiedzieć o tym zainteresowanym... Ha, zainteresowanym... Telefon na razie milczy jak zaklęty... dodałam ją na swój prywatny instagram... może coś ruszy, bo podmieniłam zdjęcie główne na olx na to cudne dzisiejsze. Jednak przyznaję szczerze, że ogłoszeń  na innych portalach nie ma, bo ja po prostu zakopana jestem w nauce, notatkach, zaliczeniach :( Może ktoś by mógł w tym pomóc? Proszę.

Obecnie ogłoszenie jest oglądane (dzięki wyróżnieniu Siostry elficzkowa - DZIĘKUJĘ raz jeszcze), ale jednak nic z tego nie ma :( Nikt nie dzwoni

 Wyświetleń: 493
 Tel: 8
 Obserwuje: 14
 



agat21, jeżeli możesz to proszę zachipuj Kajusię. Jeśli Twój lek. wet. sam wklepuje dane, to podam Ci swoje na PW - w końcu sunia ma iść na mnie... ;) a jak nie, to nie lek.wet. tylko da jej chip, ja sama ją wpiszę do bazy SAFE-ANIMAL, mam już pare psiaczków na swoim koncie, więc wiem jak to się robi.Plus tego taki, że jak już Kajusia znajdzie dom, to ja podmienię dane na dane właściciela - będę mogła, bo sunia będzie na moim koncie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2018 o 18:35, elik napisał:

 

Może wklej na watek. Ja też udostępnię i inni, którzy są na fb również mogą udostępniać  :)

 

Dnia 14.01.2018 o 18:12, agat21 napisał:

podeślij mi linka

Z zasady publicznie nie udostępniam swojego prywatnego profilu na forach (chociaż wcale nie jest trudno go znaleźć).

Jednak dodałam dzisiaj Kajunię na fp swojego psiaka i kota, zapraszam do udostępniania postu:

 

Link to comment
Share on other sites

Tysia podeślij mi OLX Kawy (Kaji) porobię jej ogłoszenia najpóźniej w czwartek na innych portalach. Na Warszawę na razie?

Czy na inne miasta też ją ogłaszać, jak tak to na jakie?

Kontakt do Ciebie tak?

 

Miejmy nadzieję, że Kajusia wyrośnie z tego niszczenia...moje destruktorki wyrosły...znaczy Licho wyrosła - Lalka jest na dobrej drodze (odpukać, ostatnio zjadła tylko jednego kapcia!), więc oby i Kajusi minęło. Energia ją rozpiera, to się na czymś wyżywa...

Agat21 próbowałaś jej zostawiać jakieś zabawki na zajęcie, jak wychodzisz? U nas pomagały (czasem...przy Licho i Holi, bo nie przy Lalce) kartony - karton przymknięty, a w nim papierowe kulki i jedzenie w tych kulkach zawinięte...

Uważajcie na kable...wiem z doświadczenia, że to najbardziej niebezpieczna rzecz w domu dla psa niszczyciela :P

 

______________

 

PS. Fanta to teraz Faza ;). Wszystko u niej ok ! Nie mam niestety zdjęć, ale ma zamiar pod koniec miesiąca się do niej wybrać ;) O ile nagle się nie zrobi jakoś mega zimno....albo coś, ale miejmy nadzieję, że nie będzie żądnych przeszkód.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Istar19 napisał:

Tysia podeślij mi OLX Kawy (Kaji) porobię jej ogłoszenia najpóźniej w czwartek na innych portalach. Na Warszawę na razie?

Czy na inne miasta też ją ogłaszać, jak tak to na jakie?

Kontakt do Ciebie tak?

 

______________

 

PS. Fanta to teraz Faza ;). Wszystko u niej ok ! Nie mam niestety zdjęć, ale ma zamiar pod koniec miesiąca się do niej wybrać ;) O ile nagle się nie zrobi jakoś mega zimno....albo coś, ale miejmy nadzieję, że nie będzie żądnych przeszkód.

A już miałam do Ciebie pisać w sprawie Fanty... Faza - FAJNIE :) Ona wpada w swoje fazy, więc pasuje :D Na zdjęcia czekam z utęsknieniem.

Ojjj, Istar... jak dobrze że jesteś. Olx podałam wyżej ;) https://www.olx.pl/oferta/calusnica-i-kokietka-cudowne-psie-dziecko-do-adopcji-CID103-IDrb0z9.html - a opis... może trzeba napisać inny, już sama nie wiem, co jest nie tak, że ludzie nie chcą Kajusi. Miasto dowolne - chociaż oczywiście Warszawa byłaby najlepsza, bo blisko... brak problemów z dojazdami... więc jak możesz to może na razie na Warszawę? Na Kraków też warto (postaram się chociaż wykrzesać chwilkę by ogłosić na jedno miasto), na początku lutego Gosia wybiera się do Warszawy i będzie wracać do Krakowa, zadeklarowała się, że Kajusię weźmie jakby co :) - pod koniec stycznia na parę dni mogą Kajusię przenocować znajomi Gosi.... Niestety, tylko parę dni, bo mają psiaka, który nie toleruje innych. Dobrze mi z tą Gosią kochaną, zawsze pomaga. Dlatego myślę, że Kraków/Warszawa albo miasta niedaleko tych dwóch byłyby dobrym wyborem.

Tak, na mnie - ja zrobię przesiew ludzi, jak ktoś mi się spodoba, to będę konsultować z agat21. Agat21 i tak ma wiele na głowie :)


Bardzo Ci dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...