Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Niekończąca się historia!


Tyśka)

Recommended Posts

17 minut temu, Aldrumka napisał:

czytam i czytam , rozumiem Twoje zakłopotanie Tyśka kilka zł na karmę moge dorzucić

Dziękuję.... Mam nauczkę na przyszłość... :(  

Żal mi Istar... Mam nadzieję, że suczka będzie mogła zostać u Istar, tyle ile trzeba... Ale karma trzeba wspomóc, a nie tylko wetem, to nie mikrusek, że je niezauważalne ilości. Domek pewnie też się wycofa...  :( Eh, do duszy to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Istar w drodze po Fante. Dziękuję Ci Istar, że bierzesz sunie do siebie, mimo wielkości.... Dziękuję za wyrozumiałość.

Suni noc minęła spokojnie, rano piszczala więc Gosia wyszła z nią na spacer. Tam była dwójeczka. Podobno na smyczy chodzi pięknie, o ile czegoś się nie wystraszy. Siku zrobione na płytkach ;) W domu jest cichutko, choć od czasu do czasu popisuje, widać że dom to dla niej nowość.Najbardziej ciekawią ja lustra.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Szukam kogoś do wizyty przed/a dla Kawy, Kraków :-)

Tyś/ka/ napisz do elik wprawdzie to tydzień przedświąteczny... ale może wygospodaruje trochę czasu.

Istar wychowa sunię, ja Ją podziwiam, taka drobinka przewodzi coraz większemu stadu <3

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie. istar wraz z Fantą jedzie do domu...powoli i z przygodami, ale jedziemy. Niestety koszty trochę nam wzrosły bo musimy jechać z przesiadkami :( . Szczegóły opiszę popołudniu, jak dotre do domu i ogarnę stado.

 

Fanta nie jest taka duża jak się mogłoby po zdjęciach wydawac. Myślałam że będzie gorzej :). Jest średnia, myślę że około 12 kg plus minus. W domu ja zważe i zmierzę. 

 O 12 mamy przesiadkę na drugi pociąg w Oświęcimiu. Znaczy o 12 wysiadamy i będziemy mieć przerwy w podróży około 20 minut. Potem jedziemy już do Katowic :) 

 

Na razie Fanta jest grzeczna. Mamy cały przedzial dla siebie to może sobie swobodnie odpoczywać. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Szukam kogoś do wizyty przed/a dla Kawy, Kraków :-)

Tysiu, czyżbyś wątpiła, że Ci pomogę :) ?  Z tym, że musiałoby to sie odbyć do środy, bo w czwartek wyjeżdżamy z kraka i wracamy po świętach.

Teraz jestem zajęta przygotowaniem wysyłki z bazarku, ale napisz mi adres i nr tel. na PW to skontaktuję się z domem.

Link to comment
Share on other sites

 

Dobrze, że Istar jest wyrozumiała... Biedna, musiała nieść Fante przez peron, bo sunia zestresowana...

Elik, bardzo Ci dziękuję. Transport mam dopiero 2stycznia albo 29 grudnia, jak ja będę jechać, chyba że coś znajdzie się szybciej. Do tego czasu dobrze by było, gdyby Kawa miała coś awaryjnego...

Namiary podeślę Ci wieczorem. Dziękuję :)

Fanta z Istar. 

received_1794719857267661.thumb.jpeg.6e90c3154d32a798156dd9872267ef23.jpeg

received_1794722983934015.thumb.jpeg.f732c8e5582fb449b3cd944af268fdf7.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze kwestia rozliczeń i skarbnika. 

Elficzkowa, mogę prosić Cię o bycie skarbnikiem? Wiem, że zawsze o to Cię proszę i mam czelnosc znowu prosić... ale znowu proszę.

Istar, wszystko postaramy się na bieżąco opłacać, chyba że wolisz by cała kwotę wpłacić od razu na Twoje konto i po prostu będziesz na bieżąco pisać o wydatkach i sama prowadzić rozliczenie. 

Powiedz mi jak z kwestia karmy? Chcesz żeby Ci zamówić karmę do domu czy wpłacać okreslona kwotę na jedzonko?

 

Link to comment
Share on other sites

Kochani, jakoś mnie sen zmógł, zwlekłam się z łóżka niedawno. Związku z tym mam nadzieje, że nie obrazicie się, jak relację zdam jutro ;)

Fanta w domu na razie grzeczna, stara się dojść do porozumienia z moimi suniami...kilka dni i pewnie wszystkie będą się bawić w najlepsze! Chwilowo śpi na swoim "nowym" kocyku w miejscu które sobie sama wybrała - obok drzwi z pokoju, chyba lubi mieć wszystko na oku :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Istar19 napisał:

Chwilowo śpi na swoim "nowym" kocyku w miejscu które sobie sama wybrała - obok drzwi z pokoju, chyba lubi mieć wszystko na oku :)

Pewnie tak, u Gosi też byla bardzo czujna:

received_1787356408002433.mp4

Ona do tej pory nie mogla spać spokojnie, najpierw działki, potem kojce. W tym tygodniu miała trafić do schroniska. Uratowałaś jej życie, Istar. Przecież ona chyba nie ma podszerstka 

Mam nadzieję, że dogada się z psami, w końcu bardzo je lubiła na kojcach... Podobno...

Jak będziesz wiedzieć, co ona lubi zjesc to taka karmę zamowimy.

Jestem Ci naprawdę dozgonnie wdzięczna za to, że wzięłaś Fante.

 

Ja pojutrze odwiedzam z kolei Kawę...

Link to comment
Share on other sites

będę trzymać kciuki. tymczasem z Fantą i stadem mówimy dobranoc. Jutro obiecana relacja, a najdalej w środę ładne zdjęcia :)

Jutro też przejdziemy się do wetam to potem podliczę wydatki, trochę podróż nas kosztowała, ale grunt, że się udało - a i na szczepienia z mojego bazarku jeszcze powinno starczyć na spokojnie. 

Link to comment
Share on other sites

Spokojnej nocy! Dzisiejszy dzień wdał się Wam na pewno we znaki - zwłaszcza Fancie, skoro już poszła spać.

Ja tylko pozwolę sobie wstawić jedno zdjęcie od Ciebie (bo pewnie resztę dołączysz do relacji) - które mnie rozczula. Te jej uszka...
25530586_1795295100543470_496335935_o.thumb.jpg.6b5dd933bc6ed5cfab5d1228212be695.jpg

O bazarku drugim dla Fanty też pomyślę... ale to po moim debiucie bazarkowym na podopiecznego anecik... Jakoś damy radę...  W Fancie jestem zakochana totalnie, żałuję, że obecnie drugi pies nie wchodzi w rachubę.

Co do Kawy - wyjaśni się jutro czy ma dom, czy będę fatygować elik albo kogoś innego z Krakowa z wizytą (bo jednak to przed świętami). Jak nie, będziemy jeszcze pilniej sunię ogłaszać. W końcu ktoś się w niej zakocha i wyjdzie z kojca. No nie oddamy jej do schroniska...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...